İllüminati Örgütü Piramidini Birlikte Yorumlayalım

Herkese merhabalar. 7 Aralık 2011 gününün sabahında, sizlerle bu yazıyı paylaşmaya karar verdim. Daha önceki bir yazımda da belirtmiş olduğum gibi, illüminati örgütü bugün bir şey yapacak… En azından, illüminati örgütü olduğunu iddia eden bir grubun bir geri sayımı var. İllüminati örgütünün gerçekleştirdiği iddia edilen geri sayım, bugün; yani 7 Aralık 2011 saat:16:00’da sona eriyor..

Daha önceki yazımda da belirttiğim gibi, bu konu ile bugüne kadar hiç ilgilenmedim. Fakat, benim illüminati örgütü hakkında söylenenlere karşı soğukkanlı davranmam, MaviBoncugum.Com okurlarını bu konudan mahrum edeceğim anlamına gelemez; inansam da inanmasam da, ilgi duysam da duymasam da, MaviBoncugum.Com takipçilerinin ilgi duyduğu bir konudan onları mahrum bırakmam gibi bir durum söz konusu olamaz. İllüminati örgütü, illüminati örgütünün yaptığı geri sayım; ve illüminati örgütü ile ilgili felaket senaryoları hakkında paylaşmış oduğum yazıya çok fazla ilgi gösterildiğini gördüm. Ve bugün de, saat 16:00’da, illüminati örgütünün yaptığı geri sayımın sona erecek olması sebebiyle, bu yazıyı sizlerle paylaşmak istedim.
İllüminati örgütünün bir şeması, yazımızın en üstünde sizlerle paylaşıldı. Peki insanların illüminati örgütünün şeması ile ilgili yorumları nedir? İllüminati örgütünün şemasını saçma bulanların sayısının oldukça fazla olduğunu belirtmem gerekiyor. İllüminati örgütünün şemasına bakarak yorum yapan bazı kişiler, illüminati örgütünün olduğu iddia edilen ve geri sayım yapılan sitenin bir oyun sitesini işaret ettiğini iddia ediyorlar; ve bunun üzerine, oyun sitesindeki oyunların satılması için bir reklam niteliğinde uygulama olduğunu düşünen kişilerin varlığından sizleri haberdar etmek isteriz.
Peki ben illüminati örgütü şeması hakkında ne düşünüyorum? Şemada bir dalga durumunun söz konusu olduğuna inanıyorum açıkçası. İllüminati piramidine bakarsanız, en üstte bir göz var; ve bu göz, sadece olanları izliyor; çünkü komuta tabakası gözün altında. Ve gözün: ilahinin gözü olduğu yazıyor illüminati piramidinde. İlahinin gözü ile ifade edilen Allah diye düşünüyorum. Komuta tabakasının da illüminati örgütü olabileceğine inanıyorum. İllüminati örgütü dünyaya istediği gibi müdahale ediyor; ve Allahın bu konuda tepkisiz kaldığı görünüyor; en azından illüminati örgütü piramidi için benim yorumum bu şekilde. Çok fazla inceleme yapmadığımı da belirtiyorum tekrar tekrar; dediğim gibi konu çok fazla ilgi alanıma girmiyor; ama okulda grafik yorumlarımın oldukça iyi olduğunu da belirtmeden geçemeyeceğim… (Okul biteli de bir kaç sene oluyor:) )
Şimdi, karşımıza çıkan bir başka faktör: insanlığın; ve iyi insanların alt kademede yer aldığı; yani, iyi insanların dünya üzerinde söz sahibi yok. İyi insanlar ve insanlık duygusu en alt kademede yer alıyor. Az önce de dediğim gibi, illüminati örgütünün de en üst kademede yer aldığını; ve söz sahibi olduğunu görüyoruz. O halde, iyi insanlar alt kademede ise, ortaya şu sonuç çıkıyor: İllüminati örgütü kötü bir grup… Ve dünyaya hükmediyor. Allah ise bu tabloyu, dışarıdan, bir izleyici göz olarak seyrediyor…
İllüminati örgütünün yaptığı geri sayımın 7 Aralık 2011; yani bugün saat 16:00’da son bulacağını biliyoruz. Bu durumda şu aklımıza geliyor: illüminati örgütü, piramitteki dünya düzenini hayata geçirebilir. Peki biz insanlar neden bir olayı uzaktan izleriz? Soruyorum size. Şimdi Van depremini düşünün. Van’da sürekli deprem oluyor; ve bu depremlere müdahale edilemiyor. Dolayısı ile, Van’da olanları sadece izleyebiliyoruz…
Bir arabadasınız; ve şoför arabayı kontrolden çıkarttı, müdahale edemediğiniz için tepkisiz kalıyor; ve sadece izliyorsunuz. Şimdi size şu soruyu yöneltiyorum: illüminati örgütü şemasında neden allah sadece izleyici kalıyor? Müdahale mi edecek gücü yok? Değil midir ki evreni yaratan güçltür? İllüminati örgütü Allah’tan daha mı güçlü bir örgüt?
Bu konuyu kendi adıma çok gereksiz buluyorum açıkçası. Bilim adamı falan değilim; sadece İşletme fakültesi mezunuyum; ama, üzgünüm; daha farklı bir yorumum yok… Saatlerimiz 16:00’ı gösterdiğinde neler olacağını hep birlikte göreceğiz… Hepimizin hakkında, herşeyin hayırlısını dilerim…

Latest Comments
  1. Anonim

    en tiksindigim şey illimünatidir

  2. :S

    Garip.Yabancıların gösterdiği orjinal şemada komunizm yazmıyor.Çeviri hatası olabilir mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası