Ruyada Gelinlik Görmek İçin Farklı Ruya Yorumları

Ruyada Gelinlik Görmek İçin Farklı Ruya Yorumları

Ruya yorumlarına baktığımızda, ruyada gelinlik görmek hakkında pek çok farklı ruya yorumu ile karşılaşırız. Öncelikle şunu belirtelim: ruyada gelinlik görmek, büyüklerimize ruya yorumu yaptırdığımızda ölüm ile yorumlanır. Oysa ki ruyada gelinlik görmek, yeni bir olayın başlangıcı olarak ruya yorumuna tabii tutulmalıdır. Bu yazımızda sizlerle, ruyada gelinlik görmek hakkında farklı ruya yorumlarını paylaşacağız… Ruya yorumu yapmadan önce: ”Hayırdır inşallah” demeyi de ihmal etmemenizi öneririz…

Ruya yorumlarına baktığımızda, ruyada gelinlik görmek, güzel şeylerin olacağına delalettir. Ruyada gelinlik görmek, güzel haberler alınacağına; ve güzel günler yaşanacağına işaret etmektedir. Ruyada gelinlik görmek, neşeli ve huzurlu günlerin kapıda olduğunu işaret etmektedir.

Ruyasında gelinlik gören kişi eğer ruyada gelinlik giymek gibi bir durum ile karşı karşıya kalmışsa, yakında evleneceğine dair bir ruya yorumu yapılır. Ruyada gelinlik giymek, ruya yorumuna devam edilecek olunursa, ruyada gelinlik giyen kızın giydiği gelinlik temiz ve güzel ise, yaşanacak olan evlilikte mutlu olunacağı bilinmelidir; ruyada gelinlik giyen kızın giydiği gelinlik yırtık ya da eski ise, ruyada gelinlik görmek sonrasında evlenecek olan genç kız için yaşanacak olan evliliğin sonu belirsizdir; yani mutsuz bir son ile de karşılaşılabilir.

Ruya yorumlarına bakıldığında, ruyada gelinlik görmek ile ilgili farklı bir ruya yorumu da şu şekildedir: ruyada gelinlik görmek, yazımızın başında da belirttiğimiz gibi, yeni olayların başlangıcına işaret etmektedir. Nasıl ki bir evliliğe başlandığında sonunun iyi ya da kötü olacağı bilinmezse, yeni başlayacak olayın da sonunun iyi ya da kötü olunacağına dair bir bilgiye, ruya yorumu ile sahip olunamamaktadır. Ruyada gelinlik görmek aynı zamanda, farklı bir ruya yorumunda, gelinlik gören kişinin eline geçecek olan parayı işaret etmektedir.

Ruyada gelinlik görmek, kısmet ve şans göstergesi olarak da belirtilmektedir. Farklı ruya yorumlarına bakacak olursak, ruyada gelinlik görmeyi farklı şekillerde; ve farklı pozisyonlara göre yorumlamamız da mümkün olacaktır. Örneğin:
Bir gelinin koluna girip gelinle birlikte yürüdüğünü gören kişi için yapılacak olan ruya yorumu: gelinin yanında olduğunu gören kişinin eline geçecek olan büyük miktarda kısmet ve paradır.

Ruyada gelin olduğunu görmek için ruya yorumu: kısa zamanda büyük bir kısmet ile karşılaşacak olmaya işaret etmektedir.

Ruyada gelin olduğunu görmek ile birlikte, gelinin de bir erkeğe doğru yürüdüğünü görmek, kısa zamanda kısmet ile karşılaşmak ile yorumlanmaktadır.

Ruyada gelinlik görmek için ruya yorumu bir erkeğe göre yapılacaksa, erkeğin yakında evleneceği; evli ise de yakında çocuk sahibi olacağı şeklinde ifade edilmektedir.
Ruyada gelin görmek müjdeli haber ile de yorumlanabilmektedir…

Eski Yorumlar
 1. yasemin
  • rabia
  • Anonim
 2. elif
 3. büşra
  • isa
 4. kübra
 5. ramiz
 6. Anonim
 7. ismini vermek istemeyen okuyucu
  • Almina
 8. ismini vermek istemeyen okuyucu
 9. ..
 10. azeri_ceren
 11. Anonim
 12. zehranur
 13. Anonim
 14. kübra
 15. Cirkin
 16. sen bi tanesin
 17. Name
 18. Name
 19. demet
 20. Hasan
 21. ferda
 22. deniz
  • Anonim
 23. Anonim
 24. hatice
 25. seher
 26. esra
 27. Muhammet
 28. sezer
  • Almina
 29. canan
 30. Isimsiz
 31. sule
 32. F
 33. Anonim
 34. Elmas
 35. Arzu
 36. Anonim

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.