Ruyada Deprem Görmek Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Ruyada Deprem Görmek Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada deprem görmek herkes için korkutucudur. Ancak durum İstanbul ve İzmir’de yaşayanlar için biraz daha korkutucu olabilir. Çünkü İzmir’in sürekli küçük şiddetli depremlerle sallanması ve ülkemizde yaşanan en büyük depremlerden birini yaşamış olması durumu söz konusu. İstanbul’da da beklenen büyük bir deprem olduğundan herkes haberdar.

Ve İstanbul halkı da ülkemizde yaşanan büyük depremlerden birini daha önce zaten yaşadı. Bu depremde çok fazla can kaybı da meydana geldi. Ve işin en kötüyanı ise bu depremin gece saatlerinde yaşanması idi. Dolayısı ile rüyada deprem görmek tüm İstanbul için bu depremi hatırlamak demek.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada Deprem Görmek

Hal böyle olunca rüyasında deprem gören kişilerin, bu rüyayı her şeyin öncesinde korku sebebiyle gördüklerini düşünebiliriz. Ayrıca 30 Nisan’da yaşanan güneş tutulması etkileri arasındada depremin söz konusu olabileceği pek çok astrolog tarafından dile getirildi. Tüm bunlar insanlara depremi hatırlatarak, rüyalarında görmelerine neden olabilecek etkenler.

Aynı durum aslında ülkemizdeki herkes için geçerli. Çünkü ne yazık ki deprem ülkesi olarak tabir edilebilecek bir ülke Türkiye. Ama bir de bu şekilde olmasa da deprem gören kişilerin rüyalarının anlamları bulunuyor. Biz de size bu konuda bilgi aktarımı gerçekleştirmek istedik.

Genel olarak deprem rüyaları iyi ya da kötü olarak yorumlanamaz. Rüyanın nasıl görüldüğüne göre değişkenlik gösterir. Binaların yıkılması, deprem olduğunda insanların kaçması ya da deprem anında sallandığını görmek farklı anlamlar ifade eder. Deprem, iş ya da sosyal hayatta güzel atılımlarda bulunmak şeklinde yorumlanabilir.

Rüyanızda deprem olduysa,hayatınızda köklü değişimler yaşanacak demektir. Sürprizlerle karşılaşabilir, çok farklı kararlar vermek durumunda kalabilirsiniz. Ancak rüyanızda binalar da yıkılmış ise bu rüyayı,devlet büyüğünden alınacak bir felaket haberi olarak da yorumlayabilirsiniz.

Rüyada Deprem Görmek

Rüyada Deprem Görmek

Deprem olan bir yer görmek, buradainsanların farklı yerlere kaçıştıklarını, bazılarının ise yerde gömülü olduklarını görmek, depremin olduğu yerde önemli bir zorluğun yaşanacağını ifade eder.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada deprem olduğunu görmek sizin, hayatınızla ilgili yaptığınız planlarınız ve var olan projeleriniz dışında gelişecek farklı bir olaya işaret eder. Hayatınızla ilgili çok iyi ve sonucu hayırlı olacak bir değişiklik yapacağınızı ve bu yolda sizi en çok dostlarınız ve ailenizin destekleyeceğini düşünebilirsiniz.

Rüyada deprem olduğunu görmek aynı zamanda, başımızda bulunan kişiler arasında görüş ayrılıklarının çıkacağına, provakasyonların yaşanacağına ve bu nedenle yaşanacak problemlere de işaret edebilmektedir. Bir yerde depremin olması, o bölgenin iş hayatındaki canlılığave geçim şartlarının kolaylaşmasına da işaret edebilir.

Rüyasında deprem olduğunu gören kişinin,hayatını güzel şekilde devam ettireceği, iyi şeyler yaşayacağı ve doğru atılımlarda bulunacağı da pek çok rüya yorumcusu tarafından dile getirilmektedir. Evin depremle birlikte sallanması, depremin şiddetine göre, bölgede, söz sahibi biri tarafından bölgeye getirilecek sıkıntı ve belalara da yorumlanabilmektedir.

Depremi yorumlayan bazı rüya yorumcuları ise korku, şiddet,keder, zarar ya da işte iflas… gibi olumsuz yorumlar yapabilmektedir. Eğer deprem olduğunu ve bazı insanların yerin içine girip bazı insanların da kurtulduğunu görüyorsanız, bulunduğunuz yere devlet başkanının geleceği ve bölgede zulüm yapacağını düşünebilirsiniz.

Deprem rüyası bazen de şiddetli bir hastalığın yaşanacağına işaret eder. Aslında rüyaları ne şekilde yorumlarsanız, onu çağırır ve onun olmasını beklersiniz. Bu nedenle rüyalarınızı anlattığınız kişilerin iyi yorumlaması ve en başta “Hayırdır inşallah” demeleri çok önemlidir. Bu nedenle herkese rüya anlatılmaması gerektiği sıklıkla belirtilir.

Bir binanın yıkıldığını ve sizin de altında kaldığınızı; sonra da kurtulduğunuzu görmeniz, karşılaşacağınız bir zorluktan kurtulup yeniden yolunuza kaldığınız yerden devam edeceğiniz anlamına gelmektedir. Bu rüya sizin borçlarınızdan kurtulup, işlerinizi düzelteceğiniz anlamına da gelir.

Ayrıca böyle bir rüya gördüğünüzde, içine kapanık insanlarla iletişimi kesmek isteyebilirsiniz. Bu rüya psikolojik olarak ise başınıza bir felaketin gelmesinden korktuğunuz şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek Ve Sallanmak Diyanet

Rüyadadeprem olduğunu görmek ve sallanmak Diyanet araması yapan kişiler genellikle Diyanet‘i farklı birinternet sitesi ile karıştırıyorlar. ÇünküDiyanet’in resmi internet sitesine baktığınızda rüya yorumları yapılmadığını siz de görebilirsiniz. Bununla birlikte bu aramalar yapıldığında karşınıza farklı bir site çıkmaktadır. Ve ismi Diyanet’e benzer.

Rüyada deprem olduğunu görmek ve sallanmak Diyanet şeklinde yaptığınız aramanın karşılığını size, iş hayatında yaşayacağınız bazı sıkıntılar ve hatta bölgede yaşanacak kıtlık olarak verebiliriz. Bu rüya aynı zamanda ülkeler arasında çıkabilecek savaşlara da işaret edebilir.

Sitemiz içerisinde farklı rüya yorumlarını bulabileceğiniz gibi, depreme dair gelişme ve bilgilerden de haberdar olabilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.