Ruyada Deprem Görmek Deprem Ruyası Ruya Yorumları

MaviBoncugum.Com olarak sizlerle ruya yorumları paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda ruya yorumu olarak, ruyada deprem görmekten bahsedeceğiz. Ruyada deprem görmek ruya yorumu kısaca, bir yerden bir başka yere göç etmek ile yorumlanabilir. Ruyada deprem görmek, ruya yorumlarına göre, ruyasında deprem olduğunu gören kişi hamile bir kadın ise, bebeğini düşüreceğine işaret etmektedir. Ruyada deprem görmek, depremi gören kişinin bulunduğu yere bulaşacak musibet ve bela ile de yorumlanabilmektedir.

Ruya yorumlarına göre, ruyasında bir dağın önce sarsılıp yerinden oynadığını; sonrasında ise tekrar yerine geldiğini gören kişinin, devlet büyükleri ve halk tarafından yaşanacak bir korkuya veya şiddete yorumlanacağını da bilmek gerekmektedir. Ruyada deprem görmek; ve deprem sonrasında sağ kalan insanların olduğu gibi ölenlerin de bulunduğunu görmek, ruya yorumu olarak, depremin görüldüğü bölgeye gidecek olan devlet büyüklerine yorulmaktadır; aynı deprem ruyası, bulunulan bölgede yayılacak olan salgın hastalığa da işaret edebilmektedir.
Ruya yorumlarına göre ruyada deprem görmek, geçim ve iş konularında yaşanacak canlılık ile de tabir edilebilir. Ruyada yer sarsıntısı görmek; ve ardından da yerin battığını görmek, ruya yorumu isteyen kişinin dininin kurallarını yerine getirmediğine, bölgede yaşanabilecek olan çöl felaketine; ya da şaşkınlık verecek olayların yaşanmasına işaret edebilmektedir. Deprem ruyasında, yerin dürüldüğünü görmek ile ilgili ruya yorumu, kişinin sevap işlemekten vazgeçeveği; ya da yapılan bir işin sonuçlandırılmasına işaret etmektedir.
Ruyada deprem görmek ruya yorumlarına bakmaya devam ettiğimizde, deprem ruyasının, hayal kırıklıkları ve acılara işaret edebileceğini de belirtmemiz gerekmektedir. Deprem ruyası için bir başka ruya yorumu da, ülkeler arasında çıkması muhtemel savaştır. Ruyada deprem görmek, iş ortamında sıkıntıların yaşanabileceğine de yorumlanmaktadır. Ruyada deprem görmek ruya yorumu, her şeyin çok hızlı bir şekilde değişeceğine de işaret etmektedir.
Ruya yorumu yaptıran kişi, ruyasında deprem olduğunu; ve her yerin yıkıldığını görmüşse, bir devlet büyüğü tarafından yapılacak bir kötülüğe maruz kalınacağına işaret etmektedirRuyada deprem görmek bazı deprem yprumlarına göre yolculuk olarak ifade edilmektedir. Ruyada depremle evinin yıkıldığını; ve sadece kendisinin kurtulduğunu gören kişi için ruya yorumu, ruyayı gören kişinin ecelinin yaklaştığına işaret eder.
Kısaca ruyada deprem görmek ruya yorumlarına göre felakettir; ama her zaman ruya yorumu ile yorumlanmaması gereken deprem ruyası, yakında olacak; ya da olmuş bir depremin etkişinde kalmakla da yorumlanabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası