Ruyada Bebek Görmek Ve Ruya Tabirleri

Pek çok kişi gördüğü ruyanın ruya tabirlerindeki yorumlarını bulmak için farklı alternatifler denemektedir. Ruyada bebek görmek de ruya tabirlerindeki yorumu merak edilen ruyalardan bir tanesidir. Ruyada bebek görmek, ruya tabirlerinde neyi anlatmaktadır, kısaca bu konuya göz gezdirelim:

<

Ruyada yeni doğmuş bebek görmek ruya tabirlerinde üzüntü ve sıkıntı olarak tabir edilmektedir. Aynı zamanda ruyada yeni doğmuş bebek görmek, cahil olan halkın eğlendirilmesine de yorulmaktadır. Ruyada kız çocuk görmek, bir kız bebeği kucağına aldığını görmek, kısa zamanda tüm sıkıntılardan kurtulmakla tabir edilmektedir. Ruyada kız bebek görmek, ve bu bebeği kucağına almak, ruyayı gören kişi hasta ise iyileşeceğine, üzüntüsü varsa hayra çıkacağına, sıkıntılarından kurtulacağına işaret etmektedir.
Ruyada bebek doğurduğunu görmek, ruyayı gören kişi hasta ise, en kısa zamanda iyileşeceğine yorumlanmaktadır.
Ruyada yeni doğmuş bebek görmek, sıkıntılı olan kişinin, sıkıntılı günlerinin ardından güzel günlerin geleceğine işaret etmektedir. Ruyada oyuncak bebek görmek, eğlencesi olan bir mekana davet edileceğine yorumlanmaktadır. Ruyada oyuncak bebek hediye etmek, pişman olunacak bir iş yapılacağının göstergesidir.
Ruyada bebek görmek bir haber alınacağına işaret etmektedir. Ruyada görülen bebek güzel bir bebek ise, alınacak haber de güzeldir. Ruyada görülen bebek çirkin, cılız bir bebek ise kötü bir haber alınabilir; bir dedikodu ile karşılaşılabilir. Ruyada giysileri kirli bebek görmek, yakın zamanda ele geçecek olan büyük miktarda parayı işaret etmektedir. Ruyada ağlayan bebek görmek, sevdiği bir kimseden güzel sözler duyacağına işaret etmektedir.
Ruyada ağlayan bebek görmek, hastalık ve üzüntü habercisi iken, ruyada mutlu bebek görmek, güzel bir haber alınacağına ve mutlu olunacağına delalet etmektedir. Ruyada bebek emzirmek, çevrenizde bulunan yakınlarınız tarafından bir kötülüğe maruz bırakılacağınız anlamına gelmektedir. Ruyada çıplak bebek görmek, göz aydını laınacağına; sevinçli günler geçirileceğine işaret etmektedir.
Ruyada bebek görmek, bebeği gören kişinin kısmetinin açılacağına, şansının açık olduğuna işaret etmektedir. Ruyada bebek sevmek, hiç beklenmeyen bir yerden alınacak olan habere işaret etmektedir. Ruyada ağlayan bir bebeğin susturulmaya çalışılması, ticari işlerde başarı sağlamak için çalışmaya işaret etmektedir. Ruyada terk edilmiş bebek görmek, uzak bir akrabadan miraz kalacağına işaret etmektedir. Ruyada beşik salladığını görmek, mutlu olacağı bir işe gireceğine işaret etmektedir.
Ruyada erkek çocuk görmek, müjdeli ve güzel bir haber alınacağına işaret eder. Ruyada kız çocuk görmek, şerefli mutlu ve bol kazançlı günlerin işaretçisi olarak kabul edilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası