Ruyada Ayakkabı Görmek Ve Ruya Yorumları

Ayakkabı satın alırken istediğinizi bulamıyor musunuz ? Topuklu ayakkabı satın alacaklar için bu bir işkenceye dönüşebiliyor. Topuklu ayakkabı aynı zamanda kadınlar için vazgeçilmez bir aksesuar olduğundan alınacak topuklu ayakkabı elbiselerle uyumlu olması gerekmekte. Topuklu ayakkabı satın al eğer sizlerde topuklu ayakkabı satın alacaksanız ayakkabionline.com sayfasınız ziyaret etmeden alışverişe başlamamanızı tavsiye ederim. Bu yazımızda sizlere, ruya yorumları; ve ruyada ayakkabı görmekten bahsetmeye çalışacağım.

Ruyada ayakkabı görmek; ve ruya yorumu için ilk olarak şunu söyleyebiliriz ki: Ruyada ayakkabı görmek ile, görülen ayakkabı, hem güzel; hem de rahat ise, ruyada ayakkabı görmek ruya yorumu, bereket ve hayır ile yorumlanmaktadır. Ruyada ayakkabı görmek, aynı zamanda, eğer ayakkabı rahat ve güzel ise, dünyada rahatlığa; ve iyi bir geçime yorumlanmaktadır.
Ruya yorumlarına bakmaya devam ettiğimizde, ruyada ayakkabı görmekten kasıt, dar bir ayakkabı ise, keder ve gam olarak yorumlanmaktadır. Ruyada ayakkabı görmek ile görülen ayakkabının dar olması, zorluk; ve sıkıntılarla da yorumlanabilmektedir.

Ruya yorumlarında, ruyada ayakkabı görmek, servete kavuşmak; ve zenginlik olarak da yorumlanmaktadır. Ruyada ayakkabı almak; ve ruyada ayakkabı kaybetmek, kötü günlerin habercisi olarak ruya yorumlarında yer almaktadır. Ruyada ayakkabı giymek; ve ruyada giyilen ayakkabının rahat olması, ruya yorumlarına göre, ruya yorumunu arayan kişi için, huzurlu günlerin kısa zamanda geleceği anlamını taşımaktadır. Ruyada yırtık ayakkabı giymek, ruya yorumlarına göre, ruyayı gören kişinin, yakın zamanda bir tehlike ile kaşrılaşacağı anlamına gelmektedir.

Ruya yorumlarına göre, ruyada ayakkabı diktirmek, ruyayı gören kişinin terk edilip, üzüleceğine yorumlanmaktadır. Ruyada ayakkabı sıkması, ruya yorumu yaptırmak isteyen kişinin çevresinden bir cinayet haberi alacağına yorumlanmaktadır. Ruyada ayakkabısını çıkarttığını gören bir kişi, kısa zamanda bir ayrılık yaşayacak demektir. Ruyada çocuk ayakkabısı görmek, ruyayı gören kişinin işlerinin yakın zamanda kötüleşeceği anlamına gelmektedir.

Ruyada siyah ayakkabı giymek, ruyada beyaz ayakkabı giymek; ve ruyada kırmızı ayakkabı giymek, ruya yorumlarına göre, sıkıntı ile tabir edilmektedir. Ruyada sarı ayakkabı giymek ise, ruya yorumu yaptıran kişinin yakın zamanda sağlık sorunları ile karşılaşacağını işaret etmektedir. Ruyada ayakkabısını çıkarttığını görmek, yakın zamanda, karşı karşıya olduğu zorluklardan kurtulacağı anlamına gelmektedir.

Ruya yorumlarına göre, ruyada yeni ayakkabı görmek, ruya yorumu yaptıran kişinin hayatının kısa zamanda düzene gireceğini işaret etmektedir. Ruyasında, ayakkabıları vitrinde gördüğünü, ya da dükkanda gördüğünü gören kişilerin hayatlarında bir yenilik olacaktır; bu yeni bir iş; ya da herhangi bir yeni konu olabilir.

Latest Comments
  1. rüya tabirleri

    Rüya tabirleri önemli bir bilim dalı bence. Gerçekleşecek olaylar hakkında ipuçları verebiliyor.

    • Almina

      🙂 Yorumlarımızda reklama yer vermiyoruz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası