Sürekli Aynı Rüyayı Görmek

Pek çok okuyucumuz bizden, sürekli aynı rüyayı görmek ile ilgili bilgi almak istemekte, sürekli aynı rüyayı görmek neye işarettir; ya da sürekli aynı rüyayı görmek ne anlama gelir gibi soruların yanıtlarını merak etmektedirler. Biz de sizler için bu yazımızda bu konuya biraz daha detaylı şekilde değinmeye karar verdik… Eğer sizin de sürekli aynı rüyayı görmek gibi bir probleminiz varsa, gelin konu ile ilgili bilgileri detaylı şekilde gözden geçirelim…

Sürekli Aynı Rüyayı Görmek Ne Anlama Gelir?
Sürekli Aynı Rüyayı Görmek Neye İşarettir?

Bu soruların yanıtlarını vermeden önce şunu belirtmekte yarar var: Gördüğünüz tekrarlanan rüyalar eğer, günlük işleriniz; ya da gün içerisinde sürekli meşgul olup düşündüğünüz şeylerle alakalı ise, muhtemelen bu olayların; ya da düşüncelerin etkisinde kaldığınız için sürekli aynı rüyayı görmek durumunda kalıyorsunuz. Kurtulmak için zihninizi, ve kendinizi biraz dinlenedirmeniz yeterli olacaktır.

Bunun dışında, tekrarlanan rüyalar, genellikle, rüyayı gören kişi için bir mesaj niteliği taşımaktadır. Özellikle, geçmişten gelen, unutamayıp çözmeye çalıştığınız; ya da içinde bulunduğunuz zaman diliminde başa çıkamadığınız, korktuğunuz, ya da zaafınızın bulunduğu konularla ilgili tekrarlanan rüyalar görebilirsiniz. Bu rüyalar sizin için bir mesaj niteliği taşımakta olup, siz bu mesajı anlayana; ve buna yönelik davranana kadar, sizin tarafınızdan görülmeye devam etmektedir.

Tekrarlanan rüyaları, muhtemelen, gördüğünüz diğer rüyalardan daha kolay hatırlarsınız. Bunun nedeni, bu rüyaların daha çok kabus niteliğinde olmasından kaynaklanmaktadır. Ve çözmeyi istiyorsunuzdur. Zaten bu nedenle internet üzerinde, sürekli aynı rüyayı görmek neye işarettir, ya da sürekli aynı rüyayı görmek ne anlama gelir gibi soruların yanıtlarını ararsınız.

Tekrarlanan rüyalarda görülen kişiler, şekiller, mekanlar… bu rüyalarla verilmek istenen mesajların alınabilmesi için büyük önem taşımaktadır. Ancak bu noktada şunu da belirtmemiz gerekir ki, bu gibi rüyaları yorumlamak da oldukça zordur. Siz merak ettikçe, aynı rüyayı görmek istemedikçe, görmeyecek olsanız dahi aynı rüyayı çağırma riskiniz de bulunmaktadır.

Tekrarlanan rüyaların yorumlanmasının zor, ve karışık bir iş olduğunu belirttik. Bununla birlikte, internet üzerinden bize yazacağınız yorumlarla, anlattığınız rüyaları yorumlamamızı istediğinizde, çok sağlıklı sonuçlar elde edemeyeceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. Rüyanız bazen bir Psikolog, bazen bir din adamı; bazen ise, sizi yakından tanıyan bir kişi tarafından, bizim yorumlayacağımızdan çok daha sağlıklı yorumlanacaktır.

Peki bir daha aynı rüyayı görmemek için neler yapabilirsiniz? Her şeyin öncesinde, geçmişten bugüne gelen bir suçluluk duygunuzun olup olmadığını, kendi içinize dönerek bulmaya çalışmalısınız. Eğer böyle bir durum varsa bunu açığa çıkarmalı, gerekiyorsa kaynağına kadar gitmelisiniz. Sürekli aynı rüyayı görme nedeniniz bu olabilir; ve durum suçluluğun giderilmesi; ve durumun telafisi ile çözülebilir.

Tekrarlanan rüyalarınız zaman içerisinde şekil değiştiriyor; ancak yine de benzer rüyalar görüyorsanız, rüyanızın değişmesindeki neden, sizin, size verilmek istenen mesajı yavaş yavaş çözdüğünüzü size anlatmak isteyebilir. İşte bu nedenle, tekrarlanan rüyanızı her gürdüğünüzde, rüya ile ilgili hatırladığınız her şeyi bir kenara yazmalısınız. Sonrasında yazdıklarınızı gözden geçirip, tüm yazdıklarınızı birbiri ile karşılaştırın; ve fark var mı, bu arada neleri anladınız? Bu soruların yanıtlarını bulmaya çalışın.

Sürekli aynı rüyayı görüyorsanız, rüyaya, ve kendinize tarafsız bir gözle bakmanız gerektiğini de unutmamalısınız. Kendinizi savunma düşüncesi ile, rüyanızı farklı yönlere kaydırıyor olabilir; ve bu nedenle de size verilen mesajın detaylarını kaçırıyor olabilirsiniz. Bu nedenle olabildiğince tarafsız olmanız, ve gerçekleri görmeniz önemlidir.

Diyelim ki sürekli aynı rüyayı görmenin sonunda, mesajı çözdüğünüzü düşündünüz, ve buna yönelik hareketler etmeye başladınız. Ama yine de rüyalarınız devam ediyor… Bu noktada kesinlikle bir eksiğiniz var demektir. Elinizden, ondan daha fazlası geliyor olabilir; ve mutlaka yapmanız isteniyor olabilir.

Kısacası, tekrarlanan rüyalar gerçek anlamda önemlidir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası