Sevgilim Beni Rüyasında Görsün Duası Rüyasına Nasıl Girilir?

Sevgilim Beni Rüyasında Görsün Duası Rüyasına Nasıl Girilir?

Sevgilim beni rüyasında görsün duası, internet üzerinde pek çok kişi tarafından, sıklıkla aranıyor. Peki neden sevgilimin beni rüyasında görmesi için dua arayışı içerisindeyiz? Her şeyin öncesinde, sevgilim beni rüyasında görsün diye dua arayışı içerisinde olan kişilerin geneli, ondan ayrı olanlar ya da aralarında uzun mesafe bulunan kişiler.

Sevgilisinden ayrı olan bir kadın, genellikle, sevgilisinin kendisini hatırlaması ya da özlemesi için kendisini rüyasında görmesini istiyor. Birbirinden uzak olan sevgililer için ise bu durum, genellikle, gözünün ondan başkasını görmesini istemediği zamanlarda tercih ediliyor. Rüyalarda buluşuruz şarkısında da olduğu gibi; rüyada da olsa hasret gidermek amaç…Peki sevgilim beni rüyasında görsün duası nasıl olur, nasıl okunur?

MaviBoncuğum içerisinde daha önce de istediğim kişinin rüyasına girmek ve istediğim kişi rüyasında beni görsün başlıklı konuları sizlerle paylaşmıştık. Ve bu konu ile ilgilenen çok sayıda takipçimiz olduğunu fark ettik. Biz de konuyu sevgili bazında özelleştirmeye karar verdik. Peki sizi rüyasında görmesini istediğiniz insan için ne yapabilir, bunu nasıl başarabilirsiniz?

Sevgilim Beni Rüyasında Görsün Duası

Sevgilim beni rüyasında görsün duası okuyacağım diyorsanız, vereceğimiz duayı özellikle Perşembe geceleri okumayı tercih etmelisiniz. Ayrıca, Fatiha Suresi’nin okunması çok önemlidir. Ezbere okumanız gereken Fatiha Suresi’ni doğru okumanız gerekir.

İstediğin Kişinin Rüyasına Nasıl Girilir

Sevgilim Beni Rüyasında Görsün Duası

Eğer biraz sonra vereceğimiz, sevgilim beni rüyasında görsün duası, Perşembe gecesi 33 defa okur ve ardından da Fatiha Suresi’ni doğru bir şekilde okursanız, hem yaptığınız şeyin işe yaradığını; sizi rüyasında gördüğünü söyleyen sevgilinizi duyarsınız; hem de sizi rüyasında güzel bir şekilde görür. Bu sayede sevgilisini evliliğe ikna eden kişi sayısının da oldukça fazla olduğunu belirtmeliyiz.

Vereceğimiz duayı 33 kere okuyup, ardından da Fatiha Suresi’ni okuyarak, sonrasında siz de uyuyabilirsiniz. Söz konusu bu dua çok etkilidir. Hemen sizlerle paylaşalım.

“Akaddu nevme -Sevgilinizin adı- ala muhabbeti -Sizin adınız- ve ıshki bi hurmetis suretil Fatiha.”

Bu duayı, isimlerle de örneklendirmek istersek, sizin adınızın Filiz, sevgilinizin adının da Ahmet olduğunu varsayalım.

“Akaddu nevme Ahmet ala muhabbeti Filiz ve ıshki bi hurmetis suretil Fatiha.

Duayı 33 kere okumanızın sonrasında da doğru şekilde üç kere Fatiha Suresi’ni okuyun. Sonraki gün muhtemelen sevgiliniz sizi, rüyasını anlatmak için arayacaktır.

İstediğin Kişinin Rüyasına Nasıl Girilir?

İstediğin kişinin rüyasına nasıl girilir? sorusuna yanıt arıyorsanız, olabileceğiniz en doğru adrestesiniz demektir. Çünkü eğer rüyasına girmek istediğiniz insanla aranızda bir bağ varsa ve zihninizi tamamen boşaltarak onun sizi rüyasında görmesi isteğinize odaklanırsanız bunu başarabilirsiniz…Hem de bunu yapamayacağınızı söyleyen pek çok kişiye inat…

Alfa frekansı adı verilen bir frekans bulunmakta ve uyuyan kişinin beyninden etrafına dalga dalga yayılmaktadır. Bu durum bilinçdışı olarak gerçekleşir. Bu zaman aralığında, uyuduğundan emin olduğunuz insanlara telkinlerde bulunabilirsiniz ve onlarda bunu istemsizce alırlar. Beynin en sakin olduğu frekans da alfa frekansıdır zaten.

Dolayısı ile uyuyan birkişinin beynine rahatlıkla telkinlerinizi gönderebilirsiniz. Zaman zaman uyku sırasında beyin farklı frekanslara da kayabilir. Ancak genellikle alfa frekansındadır. O halde bu durumdan yararlanabilirsiniz. Ve işinizi, bazı taktikleri kullanarak daha da kolay hale getirebilmeniz de mümkün.

İstediğin kişinin rüyasına nasıl girilir? Bu yöntemi daha çok, sık karşılaştığınız ya da aranızda bir kere dahi olsa fiziksel birliktelik yaşadığınız kişi üzerinde rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Çünkü aranızda görünmeyen bir bağ; bir enerji vardır. Uyuduğundan emin olduğunuz zamanda da beyni alfa frekansına geçmiştir. Peki şimdi ne yapmalısınız?

• Sakin bir yere geçerek gevşeyin. Bu arada burundan nefes alıp ağızdan vermek sureti ile 20derin nefes alın.

• Her alıp verdiğiniz nefeste, ayaklarınızdan başlayıp yukarı doğru açılan kaslarınızı düşünerek gevşediğinizi hissedin.

• Aklınızda ne varsa her şeyi bir kenara atın.

• Rüyasına girmek istediğiniz insanı, o anda nerede ne yaptığını düşünün. Ve onu gözünüzde, yatağında uyurken canlandırın.

• İki kaşının ortasından 2 santim kadar yukarıda yer alan 3. gözünü görmeye çalışın. Ve oradan onun beynine süzülün.

• Burada onun bilinçaltına girin. Çünkü rüyalar burada hazırlanmakta ve yönetilmektedir.

• Onun rüyasında olduğunuzu ona hissettirin ve siz de hissedin. Sizi rüyasında nasıl görmesini istiyorsanız, bunu gözünüzün önünde canlandırın.

Bu yöntemi sevgilim beni rüyasında görsün duası ile birleştirdiğinizde daha iyi sonuçlar da elde edebilirsiniz.

Akaddu Nevme Duası Nasıl Yapılır?

Akaddu Nevme duası nasıl yapılır sorusu, sevgilisinin rüyasına girmek ve onun gözüne güzel görünmek isteyenler tarafından sıklıkla araştırılıyor. Onun rüyasına girmek için okumanız gereken dualarve tekrarlamanız gereken şeyleri sayıları ile birlikte maddeler halinde şu şekilde aktarabiliriz:

Akaddu Nevme duası nasıl yapılır?

• 33 kere tekrarlayın: Akaddu Nevme “Sizi rüyasında görmesini istediğiniz kişinin adı”, ala muhabbeti, “Sizin adınız”, ve aşkı bi hurmetis suretil Fatiha

• 3 kere tekrarlayın: Fatiha suresi

Duayı yapanların belirtmiş olduğuna göre, gerçekleşme olasılığı %90. Yapmadan önce namaz abdesti almak da daha etkin bir sevgilim beni rüyasında görsün duası yapmanızı sağlıyor şeklinde bilgiler internet ortamında bulunabiliyor.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.