Rüyada Tırnak Görmek Ve Rüyada Tırnak Kesmek İle İlgili Rüya Yorumları

Bu yazımızda sizlere, rüyada tırnak görmek; ve rüyada tırnak uzaması sonucunda rüyada tırnak kesmek ile ilgili rüya yorumlarından söz etmeye çalışacağız. Eğer siz de, rüyada tırnak görmek ne demek sorusunun yanıtını merak ediyor, rüyada tırnak görmek ile ilgili bilgileri öğrenmek istiyorsanız, zaman kaybı yaşamadan, rüyada tırnak görmek ne demek sorusunun yanıtlarını sizlere aktarmaya başlayalım:

Rüyada tırnak görmek ne demek? Rüyada tırnak görmek, rüya yorumlarına göre borç, veya alacak olarak belirtilmektedir. Rüyada tırnak uzaması, rüya sahibinin borcunun artması anlamına gelmektedir. Rüyada tırnak kesmek, rüya sahibinin, borcunu kolaylıkla ödeyeceği anlamına gelmektedir. Rüyada tırnak kesmek aynı zamanda kişinin, kederinden, sıkıntı ve dertlerinden yakın zamanda kurtulacağı anlamına da gelmektedir.
Farklı rüya yorumlarına göre ise, rüyada tırnak kesmek, kötü bir olayın yakın zamanda gerçekleşeceğine işaret etmektedir. Rüyada tırnak görmek, eğer görülen tırnak bakımlı ise, güzel bir işe el atılacağını ifade etmektedir. Eğer rüyada tırnak görmek, görülen tırnak bakımsız ise rüya sahibinin hasta olacağına, ve bir takım dertlerle savaşmak durumunda kalacağına işaret etmektedir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası