Rüyada Sevgiliyi Görmek İle İlgili Rüya Yorumları

Bu yazımızda sizler için, rüya yorumlarına göre, rüyada sevgiliyi görmek ile ilgili rüya tabirlerinden söz etmeye çalışacağız. Rüyada sevgiliyi görmek ile ilgili rüya yorumlarına bakarak, siz de gördüğünüz rüyayı rahat bir şekilde yorumlama şansına sahip olabilirsiniz. O halde zaman kaybetmeden, rüyada sevgiliyi görmek ile ilgili rüya yorumları, ve rüya tabirlerine birlikte bakmaya başlayalım:

Rüyada sevgiliyi görmek, eğer, rüyanızda görmüş olduğunuz hali ile yüzü gülen bir kişi ise, ve gerçekten de o kişi sizin sevgiliniz ise, ondan güzel bir haber alacağınıza işaret etmektedir. Rüyada sevgiliyi görmek, eğer o kişi sizin sevgiliniz ise; ve rüyanızda gördüğünüz hali ile asık suratlı ise, aranıza bir dedikodu konusu girecek, ve küçük bir tartışma yaşayacaksınız şeklinde yorumlanmaktadır.
Rüyada sevgili ile gezmek, sevgiliniz olarak rüyanızda gördüğünüz kişi eğer sizin gerçekten sevgiliniz ise, bir muradınıza sahip olacağınıza işaret etmektedir. Rüyada sevgili ile kavga etmek, rüyanızda gördüğünüz sevgilinizin gerçek hayatta da sevgiliniz olması durumunda, rüya yorumlarına göre, evleneceğinize işaret etmektedir.

“Rüyada Sevgiliyi Görmek İle İlgili Rüya Yorumları” üzerine bir yorum

  1. Ruyamda eski sevgilimle ayni siniftaydik o benim arkamda oturuyordu kolunu uzatmisti ve sirtima degmisti arkami dondum ve bana gulumsuyordu bu ne demek

    Yanıtla

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.