Rüyada Şeker Görmek Ve Rüyada Akide Şekeri Görmek İle İlgili Rüya Yorumları

Bu yazımızda sizlere, rüya yorumlarına göre, rüyada şeker görmek, ve rüyada akide şekeri görmek ile ilgili bilgilerden söz etmeye çalışacağız. Eğer siz de, rüya yorumlarına göre, rüyada şeker görmek, ve rüyada akide şekeri görmek ile ilgili bilgileri merak ediyorsanız, zaman kaybetmeden, rüyada şeker görmek, ve rüyada akide şekeri görmek ile ilgili bilgileri sizlere aktarmaya başlayalım:

Rüyada şeker yemek; ya da rüyada akide şekeri yemek, yakın zaman içerisinde tüm dertlerden, rüyayı gören kişinin kurtulacağı anlamına gelmektedir.
Rüyada akide şekeri almak, rüya gören kişiye, başka bir kişi tarafından akide şekeri ikram edilmesinin, rüya yorumlarına göre, yakın zaman içerisinde bir doktora muayene olmayı gerektiren bir durumun söz konusu olabileceğini bilmek gerekmektedir.
Rüyada akide şekeri vermek, bir kişinin, başka bir kişiye akide şekeri ikram etmesinin, rüya sahibi tarafından, sağlık sorunu bulunan bir kimseye sağlığı ile ilgili bir takım tavsiyelerde bulunduğu, ya da bulunacağı anlamını ifade etmektedir…

Latest Comments
  1. Sevgi

    Rüyamda akide şekeri cepleri doldurdum sonra torbaya doldurdum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası