Rüyada Savaşmak Ve Rüyada Savaş Görmek Hakkında Rüya Yorumları

Bu yazımızda sizlere, rüyada savaş görmek ile ilgili rüya yorumlarından söz ederek, rüyada savaşmak, ve rüyada savaş yapmak ile ilgili bilgilerden bahsedeceğiz. Rüyada savaşı kazanmak, ve rüyada savaştan kaçmak gibi konularda da bilgi sahibi olmanızı olanaklı hale getirmeye çalışacağız. Eğer siz de rüyada savaş görmek; ya da rüyada savaşmak ile ilgili farklı rüya yorumlarını merak ediyorsanız, zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını sizler için gerçekleştirmeye başlayalım…

Rüyada Savaş Görmek

Eğer ki görülen savaş, ülkeler arasında gerçekleşmekte ise, bu, salgın bir hastalığın yayılacağına, ya da bir fitnenin ortaya çıkacağına yorumlanmaktadır. Eğer ki, halk, kendisini yönetenler ile savaşıyorsa, ucuzluk, ve bereket şeklinde yorumlanırken, halkın kendi arasında savaştığını görmek ise, insanların birbirleri ile iyi anlaşacaklarına yorumlanmaktadır.

Rüyada, savaşa girmek için asker topladığını görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde, batıl işlerle uğraşan kişilerin bulunduğuna; ancak bu kişilerin başarılı olamayacağına işaret ederken, bir yere, savaşmak için asker geldiğini görmek, askerin geldiği yere bol yağmur yağacağını işaret etmektedir. Rüya sahibi eğer, savaş için asker topluyorsa, ve kendisi de onlarla birlikte savaşacaksa, ancak asker sayısı az ise, rüya yorumlarına göre bu durum, kişinin çevresinde düşmanlarının bulunduğuna; ve bu düşmanların, o kişiye karşı galip gelemeyeceklerine işaret etmektedir.

Rüyada Savaşmak

Rüyada savaşmak, savaş eğer Allah rızası için yapılıyorsa, rüya sahibi için şu anlama gelmektedir: hem kendisi, hem de yakın çevresinde, doğru işler yapılmaktadır. Bu kişinin, hem kendisinin; hem de çevresinin kazancı artacaktır.

Rüyada Savaştan Kaçtığını Görmek

Rüya sahibi kişi, eğer rüyasında, savaştan kaçıyorsa, ve bu kişi gerçekte evli ise, eşine şevkatli davranmalıdır; çünkü, eşi, ona son zamanlarda şevkatinin azaldığını düşünmektedir. Ancak evli değilse de, diğer aile halkı için şevkatli davranışlar sergilemelidir.

Rüyada Savaşı Kazanmak

Rüyada savaşa girip, sonrasında da o savaşı kazanan kişiye, bir şiddet, ya da güç uygulanacağı, ancak, kişinin, gerek şiddeti, gerek güvü, gerekse de rekabeti kazanacağı anlamına gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası