Rüyada Hamile Görmek Ve Rüya Yorumları

Bu yazımızda sizlere, rüyada hamile görmek, rüyada hamile olmak, rüyada hamile olduğunu görmek, ve rüyada hamile kalmak gibi konular hakkındaki bilgileri, rüya yorumları, ve rüya tabirlerine bakarak vermeye çalışacağız. Dilerseniz fazla vakit kaybetmeden, rüyada hamile görmek, rüyada hamile olmak, rüyada hamile olduğunu görmek, ve rüyada hamile kalmak konularından, rüya yorumları, ve rüya tabirlerine bakarak bahsetmeye çalışalım:

Rüya tabirlerine göre, rüyada hamile olduğunu görmek, bir kadın için mal olarak yorumlanmaktadır. Rüyada hamile olduğunu görmek, bir erkek tarafından gerçekleşecekse, keder; ve hüzün, bu erkek için yakın demektir. Rüyada hamile olmak, gerek kadın, gerekse de erkekler için, mal, ve dünya nimeti olarak yorumlanmaktadır; rüya yorumlarına göre, gelecek olan malın büyüklüğü de rüyada hamile görmek sırasında görülen karın büyüklüğü kadar olacaktır. Rüyada hamile olduğunu görmek, küçük erkek çocuk için babası, küçük kız çocuk için ise, annesi ile ilgili bir haber alacağına işaret etmektedir.
Rüyada hamile görmek, rüya yorumlarına göre, rüyayı gören kişinin mallarının artacağına işaret etmekle birlikte, bir erkek, karısının hamile olduğunu görmek şeklinde bir rüya görürse, bu erkeğin de dünya malları arasından istekleri olacağı anlamına gelmektedir. Rüyada hamile görmek, kişilerin malların artacağı ile rüya yorumlarında yer alırken, rüyada hamile görmek, kadınlar için de erkekler için de hayır ile rüya tabirlerinde yer almaktadır. Rüyada bir hayvanın hamile olduğunu görmek, memfaat, ve hayır ile yorumlanmaktadır.
Rüyada hamile olduğunu görmek, bir kadın için, hayır, izzet, övgü nedeni, ve şeref olarak ifade edilmektedir. Bir erkek için rüyada hamile olduğunu görmek, erkeğin, herkesten gizlediği üzücü bir sırrının ortaya çıkacağı anlamına gelmektedir. Rüyada hamile görmek, dünyadaki fazla mala işaret etmektedir. Rüyada eğer bir kadının hamile olduğunu görmek gerçekleşirse, üzüntü, ve keder ile, gizli saklanan işler hatırlanmaktadır. Bir erkek için rüyada hamile kalmak, eğer öğrenim görüyorsa başarılı eğitim hayatına işaret ederken, erkek meslek sahibi ise, bu durumda da mesleğinde, daha önce kimsenin yapamayacağı bir şeyi yapacağına işaret etmektedir. Rüyada hamile kalmak, kişinin evine hırsız gireceği ile rüya tabirlerinde yer alırken, bunun yanında, rüyada hamile kalmak, bir hırsızın, çaldığı bir malı sahibinden gizlemesi anlamına gelmektedir. Rüyada hamile görmek, bazen muhabbet, ve aşk olarak yorumlanırken, rüyada hamile kalmak, hastalık ile de yorumlanabilmektedir. Rüyada hamle görmek, bir erkek ile bir kadının arasını yapacak başka bir kişi ile de yorumlanabilmektedir.
Bir erkek için, rüyada hamile olduğunu görmek, erkeğin, bir konuda kendisini üzeceğine işaret etmektedir. Rüyada hamile kalmak, sevilen bir kişinin ölüp defnedilmesi anlamına da gelebilmektedir. Bekar bir kız için rüyada hamile kalmak, kendisinden kaynaklanan bir sorun yüzünden, ailesinin başına üzüntü, ve şiddetin geleceği anlamını taşımaktadır. Bekar genç kız için rüyada hamile kalmak, kızın bulunduğu yerde hırsızlık, ya da yangın gibi bir kötülüğün olacağı anlamına gelmektedir. Bekar kız için rüyada hamile kalmak, kendisine uygun olmayan bir kişi ile evlenebileceğine, ya da uzun süre evlenemeyeceğine işaret etmektedir.
Kısır bir kadın için rüyada hamile olduğunu görmek, hırsızlıkla, uğursuzlukla tabir edilmektedir. Dul bir kadın, ya da genç bir kız için rüyada hamile kalmak, evlenmek anlamına gelmektedir…

Latest Comments
  1. Yasemin

    rüyada yaşlı bi kadını hamile görmek anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası