Rüyada Et Görmek Rüyada Et Yemek İle İlgili Rüya Yorumları

Bu yazımızda sizlere rüyada et görmek ile ilgili bilgilerden söz edeceğiz. Rüyada et görmek ne demek, rüyada et görmek ne anlama gelir diyenler için, rüyada et görmek, rüyada et almak, rüyada et yemek, rüyada et pişirmek… gibi konularda sizleri bilgi sahibi yapmaya çalışacağız. İsterseniz zaman kaybetmeden, rüyada et görmek ile ilgili olarak rüya yorumlarını sizlere aktarmaya başlayalım:

Rüya yorumlarına göre, rüyada et görmek iyi yorumlanmamaktadır. Rüyada et görmek, rüya yorumlarına göre genel olarak hastalığa, üzüntüye, derde, kedere işaret etmektedir. Rüyada et görmek ile ilgili rüya yorumlarına bakmaka devam ettiğimizde, rüya yorumları içerisinde rüyada et almak, rüyayı gören kişinin hastalanacağına, üzüleceğine işaret etmektedir.
Rüyada et görmek, görülen etin kokmuş olması durumunda, rüya tabirlerine göre daha da kötü olarak yorumlanmaktadır. Rüyada et görmek ile ilgili rüya yorumlarında, rüyada pişmiş et görmek mal ile yorumlanmaktadır. Rüyada et görmek, eğer et taze ise, rüya yorumlarına göre ölüm ile de yorumlanabilmektedir. Rüyada et görmek, daha çok insan eti için kötüye yorumlanmaktadır.
Her şeyden önce şunu belirtmek gerekir aslında: rüya yorumlarına baktığımızda, rüyada et görmek kötü yorumlanır; ama, bu aslında bizim neyi nasıl yorumlayacağımızı bize işaret etmektedir: örneğin: rüyada insan eti yediğini görmek kötü yorumlanır, ancak, gerçekte de bizler zaten insan eti yemeyiz. Rüyada domuz eti yemek haram mal ile yorumlanır, ancak, bizler için domuz eti zaten haram olarak bilinmektedir. Şunu unutmamak gerekir ki: rüya yorumları aslında bizlerin yorumlarıdır; ve yorumlarımızla olumsuzlukları üzerimize çekeriz… Örnek verelim: Rüyada et görmek için ölümdür şeklinde rüya yorumunu sizinle az önce paylaştık, ama sizlere sitemiz içerisinde daha önce şunu da belirttik: rüyaların bazıları haberci rüyalar iken, bazıları da günlük hayatın devamı niteliğindeki rüyalardır, yani siz bir gün önce, et kesti, ya da et temizlediyseniz, rüyada et görmek sizin için çok da bir haberci değildir, bununla birlikte, düşüncelerle olumsuzlukları çağırmak gibi bir durumun olduğunu da unutmamalısınız: rüyada et görmek ölümdür diye, siz bir ölüm beklerseniz, üç gün sonra olmasa dahi kısa zaman içerisinde bir ölüm yaşar; ve bu ölümü aslında düşüncelerinizle çağırırsınız… Rüya tabirlerinizi bu nedenle herkese yaptırmamanız söylenmektedir; bir internet sitesinde kötü rüya tabirleri gördünüz diye olumsuzluğa kapılmanız ise oldukça yanlış.
Rüyada et yemek malın artmasına işaret etmektedir… Bu da bir rüya yorumudur, ve herhangi bir olumsuzluğu bulunmamaktadır: ayrıca, rüyada yemek yemek zaten kısmetin artmasına işaret etmektedir ki rüyada et yemek neden kötü yorumlansın? Balık görmek kısmet ile yorumlanmakta, peki balık et değil midir?
Gece rüyasında et görüp, sabahında sitemizi açarak bilgi sahibi olmaya çalışan arkadaşlarım, rüya yorumlarını kötü yorumlamamanız gerektiğini sizlere tekrar tekrar hatırlatmak isterim, sitemizdeki amacımız asla sizlerin umutsuzluğa sürüklenmesi değildir…

Latest Comments
  1. umit

    Merhaba. Ben ruyamda yabanci ciftci bir ailenin evine ailem ve cocuklarimla davet edildim ve masalarinda pismis domuz etli tabaklar ve salamlari vardi ama kendi kendime yememem gerektigini soyluyordum bunun anlami nedir acaba yorumlarsaniz sevinirim. Tam olarak bir is kurma asamasindayim o yuzden cok merak ettim. Yardimci olursaniz sevinirim.

  2. Ayşegül

    Esimin domuz eti dogradıgını görmek ne anlama gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası