Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek İle İlgili Rüya Yorumları

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek İle İlgili Rüya Yorumları

Hepimizin hayatında zaman zaman karşı cinsten birileri olur. Günümüzde evliliklerin dahi bitmesi çok kolay iken, aşkların bitmesi ise, neredeyse bir pamyk ipliğine bağlı… Ama, bazen eski sevgili ile yaşananlar unutulmaz, bazen de yarım kalan şeyler rüyalarda tamamlanır… Bizler sonrasında, rüya yorumları arasından, rüyada eski sevgiliyi görmek ne demektir şeklinde sorularla, yanıtlar bulmaya çalışırız… İşte bu nedenle bu yazımızda sizlere, rüya yorumları arasında yer alan, rüyada eski sevgiliyi görmek ile ilgili bilgilerden söz etmeye çalışacağız…

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Ne Demektir?

Rüyada eski sevgiliyi görmek ile ilgili rüya yorumlarından söz etmeden önce şunu belirtelim: Görülen her rüyanın bir nedeni olduğu, ya da bize bir mesaj vereceğini düşünmemeliyiz. Hiç bir neden olmaksızın, eğer uyumadan önce, on dakika boyunca eski sevgiliyi düşündü isek, onu rüyamızda görmememiz imkansızdır. Hal böyle olunca, rüyada eski sevgiliyi görmek ile ilgili rüya yorumlarının neler olabileceğini çok da fazla düşünmememiz gerekir.

Ama diyelim ki, o bizim aylar; belki de senelerdir aklımızda yoktu. Ama rüyamızda gördük… Peki rüyada eski sevgiliyi görmek ne demektir?

1) İçinizde bir yerlerde, onu; ya da onunla ilgili bazı şeyleri hala unutamamış olabilirsiniz, bu nedenle rüyanıza girmiştir; “Rüyada Hasret Gidermek…” gibi…

2) Eski sevgili ile aranızda yarım kalan, halledilmemiş bazı meseleler olabilir, ve bu nedenle rüyanıza girmiş olabilir…

3) Eski sevgilinize karşı yapmış olduğunuz bazı hatalarınız bulunabilir, siz bu hatalardan pişmanlık duyuyorsunuzdur, ama pişmanlığınız fayda etmeyecektir.

4) Eğer şu anda yeni bir birlikteliğiniz varsa, ve rüyanızda eski sevgilinizi görüyorsanız, hatalarınızdan ders almanız, ve yeni ilişkinizde bu hataları yapmamanız gerektiğini işaret etmektedir.

5) Eğer bekarsanız, ödeyemediğiniz bir bocunuzun bulunduğuna, ve bunun sizden talep edileceğine işaret etmektedir.

6) Evli iseniz, aileniz içerisinde hoşunuza gitmeyecek bir olay yaşayacaksınız demektir.

7) Eğer yüzünü gülerken gördüyseniz, ondan güzel bir haber alacaksınız demektir.

8) Eğer sinirli gördüyseniz, bir dedikoduya karışacaksınız demektir.

Rüyada Eski Sevgilinin Aradığını Görmek

Sizin, bazı sosyal problemlerinizin olduğunu gösterebilir. Araması gibi bir beklentiniz olabilir, ama, eğer öyle ise, ondan beklemek yerine aslında bu adımı sizin atmanız gerekecektir. Yapamıyorsanız, rüya yorumları arasında bu bir sosyal problem olarak nitelendirilmektedir. Bu rüya, kendinize güveniniz olmadığına da işaret edebilmektedir.

Rüyada Eski Sevgili İle Karşılaşmak

Rüya yorumlarına göre, rüyada eski sevgili ile karşılaşmak, bir kaç farklı şekilde yorumlanmaktadır:

1) Karşı cinsten yeni birisi ile tanışabilir, ve yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

2) İnsanlarla ilişkilerinizde bir takım sorunlar yaşıyor olabilirsiniz.

3) Halihazırda bir ilişki yaşıyorsanız, yakın zamanda aranızda bazı problemler olabilir.

Rüyada Eski Sevgili İle Barışmak

Eğer ayrıldığınız sevgiliniz ile rüyanızda yeniden barıştığınızı görüyorsanız, aranızda yarım kalan, halledilmemiş meseleleri, birlikte konuşarak halletmeniz gerektiği mesajı bu rüyada yer almaktadır. Eğer bu rüyayı gördüğünüz sırada, hayatınızda yeni bir insan var ise, eski sevgilinizle yaptığınız hataları yeni sevgilinizle de yapabilirsiniz mesajı yer almaktadır, dikkatli olmalısınız…

Rüyada Eski Sevgiliyle Konuşmak

Yaşantınızda, kendinizle, ve çevrenizdeki insanlarla ilgili bazı problemleriniz olduğunu gösteriyor olabilen bu rüya ile, insanların sizi neden anlamadığını, ya da kendinizi neden ifade edemediğinizi düşünüyor olabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılmak

Onunla birlikteyken, ona; ve kendinize karşı duyduğunuz güvenin özlemini çektiğinizi işaret etmektedir. Yeni sevgilinizle bu duyguları hissedemiyor; ya da, yeni sevgiliniz yok ise de olduğunda bu güveni bulamayacaksınız anlamına gelebilmektedir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Öpmek

Hayatınızda bir romantizm boşluğu yaşadığınızı işaret eder. Birilerinin sizi anlamasına da ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgilinin Üzgün Olduğunu Görmek

Ya siz, ya da eski sevgilinizin, vermiş olduğu bir karardan dolayı pişmanlık duyduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Eski Sevgilinin Barışmak İstediğini Görmek

Sizin onu çok özlediğinizi, ve onunla yeniden bir araya gelmek istediğinizi işaret eder.

Rüyada Eski Sevgilinin Hasta Olduğunu Görmek

An itibari ile zor bir dönem geçiriyor olduğu ile ilgili size bir mesaj veren bu rüyanız, yakın zamanda bu zor günleri atlayacağını da işaret etmektedir.

Rüyada Eski Sevgilinin Öldüğünü Görmek

Eski sevgilinizin uzun ömürlü olacağını işaret etmektedir.

Rüyada Eski Sevgilinin Mutlu Olduğunu Görmek

Yakın zamanda sizin mutlu olacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Eski Sevgilinin Evlendiğini Görmek

Güzel bir şeyler yaşayacağınıza işarettir. Örneğin, bir sınava girecekseniz kazanabilirsiniz. Bir projeye başlayacaksanız iyi sonuçlanabilir. Yeni bir ilişkiniz varsa istediğiniz gibi ilerleyebilir.

Rüyada Eski Sevgili İle Tartışmak

Eğer bir ilişkiniz varsa, bu ilişkide bazı yanlışlar yaptığınızı işaret etmektedir. Gereğinden fazla risk, ya da sorumluluk almış olabilirsiniz… Aynı zamanda, birlikte bazı şeyleri aşacağınızı da işaret etmektedir. Ama eğer hayatınızda birisi yok ise, çok yakın bir arkadaşınızın sizin için kendisini riske atacağına işaret etmektedir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Gezmek

Ufukta yeni bir aşkın olduğunu işaret etmektedir.

Eski Yorumlar
  1. Duru Kaya
  2. şevval

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.