Rüyada Baş Görmek Rüyada Kesik Baş Görmek

Rüyada baş görmek pek çoğumuz için merak konusu olur. Çünkü genel bazı rüya yorumları vardır ve onlar hakkında hemen küçük yorumlar yapabiliriz. Ama bu rüya her zaman gördüğümüz rüyalar arasında yer almadığı için pratik şekilde yorumlamamız mümkün değildir.

Zaten rüyada baş görmek ile ilgili farklı yorumlar bulunmaktadır. Bu rüyayı, başı gördüğünüz şekle göre yorumlamanız gerekir. MaviBoncuğum olarak size bu konuda yardımcı olmaya ve bilgilerimizi sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Her şeyin öncesinde rüyanızda gördüğünüz başın büyük bir kişiyi ifade ettiğini söyleyebiliriz. Rüyada elinizde bir baş olduğunu görmeniz ise elinizden tutacak büyük bir kişinin olacağına işaret etmektedir. Rüyada başı görüp sonrasında da kaybetmek, büyük olduğunu düşündüğünüz bir kişiden ayrılacağınız anlamına gelir.

Rüyada boynundan vurulmak, büyük bir servetin elden çıkacağına işaret eder. Kesik baş görmek ve sonrasında bu başın yeniden kişiye aktarılması, elden çıkan servet ya da kaybedilen işe yeniden kavuşulacağına işaret etmektedir. Rüyada kesik baş görmek ve onunla konuşmak hayır ile tabir edilmektedir.

Rüyada kesik baş görmek ve arkasından koşmak, bir servetin arkasından koşulacağı anlamına gelir. Kesik baş görmek, peşinden koşmak ve ona yetişmek, bir servet elde etmeye işaret etmektedir.

Rüyada başka birine ait olduğunu bildiğiniz baş görmek ise işlerinizin iyi olacağı, iyi bir kimse ile tanışacağınız ve ömrünüzün uzun olacağı şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada baş ağrısı çekmek, birine yaranmayı istemekle yorumlanmaktadır. Rüya yorumlarına göre rüyada baş ağrısı görmek, biri için yapılacak olan yalancı şahitliği de ifade etmektedir.

Rüyada Baş Görmek

Rüyada baş görmek sermaye ve mala işaret etmektedir. Görülen başın büyük olması ise rüya sahibinin babasının ya daeşinin ticaret ya da memurlukta yükseleceği anlamına gelir. Açık baş görmek tehlikelerden korunmaya; eğik baş görmek ise işlenen bir günah dolayısı ile pişmanlığa işaret etmektedir.

Rüyada Kesik Baş Görmek

Rüyada Baş Görmek

Rüyayıgören kişi başının küçüldüğünü görüyorsa,bu durum bilgi açıklığı olarak ifade edilmektedir. Başında yaralar olduğunu görmek hastalık ile tabir edilirken, kişinin başından vurulduğunu görmesi ise dertlerinden kurtulacağı anlamına gelmektedir. Eğer birinin başını keserseniz iş hayatınız iyi geçecek demektir.

Rüyada baş görmek ve kırmak üzüntü ile yorumlanmaktadır. Kişinin başının tıraş olduğunu görmesi ise kazançlı bir işe gireceğinin habercisidir. Baş aynı zamanda bir toplumun başı,en büyüğü, amiri, reisi anlamına gelir. Böylece kişinin ünlü, saygın bii olacağını da söyleyebiliriz. Genel olarak bu rüya güzel bir rüyadır.

Kendi başını hayvan başı olarak gören bir kişizorluklarla uğraşacak diyebiliriz. Eğer başından saç ya da başka bir şey aldığını görürse kendinden üst birisinden bir menfaat elde edeceğini de söyleyebiliriz. Başın semaya doğru yükseldiğini görmek ise kişinin şeref, menfaat ve malının artacağı ile tabir edilmektedir.

Rüyada Kesik Baş Görmek

Rüyada kesik baş görmek büyük bir felaket ile yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin birine haksızlık yapacağı ve bundan dolayı da işlerinin rast gitmeyeceğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda bu rüya özellikle iş hayatında yaşanan sıkıntıların, alınan bir yardımla son bulacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada kesik baş görmek ve birinin başının kendi yanında kesildiğini görmek rüya sahibi için olumsuzdur da diyebiliriz. Zor günler geçirecek olan rüya sahibinin bu süreçte ailesi ise sürekli onun yanında olacaktır. Bu rüya uğursuzluk şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada baş görmek ama o başın da kesildiğini görmek aynı zamanda rüya sahibinin, sahip olduklarının değerini bilmesi ve ailesi ile iyi geçinmesi gerektiğine işaret eder.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.