Rüyada Avize Görmek Ve Rüyada Ay Görmek İle İlgili Rüya Yorumları

Bu yazımızda sizlere, rüya yorumlarına göre, rüyada avize görmek, ve rüyada ay görmek ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer rüyada avize görmek, ve rüyada ay görmek ile ilgili rüya yorumları hakkında merak içerisinde iseniz, sizlere daha fazla zaman kaybettirmeden, rüya yorumları arasında yer alan, rüyada avize görmek ve rüyada ay görmek ile ilgili bilgilerimizi aktarmaya başlayalım:

Rüyada avize görmek: Rüya yorumlarına göre, kazancı bol olan hayırlı bir işe girileceği ile tabir edilmektedir. Rüyada avize görmek ile ilgili rüya yorumları arasında yer alan belirtmiş olduğumuz tabirde, lambalar yanıyorsa işiniz çok kısa zamanda olacak demektir. Lambalar yanmıyorsa işin olma süresi için biraz zaman gerekiyor demektir. Rüyada avize taşımak ise, rüya sahibinin yeni bir işe başlayacağı, ve bu işten fayda sağlayacağı anlamını ifade etmektedir.
Rüyada ay görmek: Rüya yorumlarına göre devlet büyüklerini ifade etmektedir. Rüyada ayı elinde tuttuğunu görmek, devlette büyük bir memur olunacağına işaret etmektedir. Rüyada ayla savaşmak, devlet adamları ile aranızın açılabileceğini işaret etmektedir. Rüyada ay olduğunu görmek, kişinin yükseleceğine işaret etmektedir. Rüyada ayın yerinin değiştiğini görmek, devlet büyüklerinin karşılaşacakları bir takım zorlukları ifade etmektedir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası