Rüyada Arkadaş Görmek İle İlgili Rüya Yorumları

Arkadaş, hepimizin hayatındaki yeri çok önemli olan; hatta bazı kişilerin, ailelerinden dahi değerli gördüğü kişilerdir. Dert, keder, sevinç, mutluluk, ve en önemlisi de sırlar, arkadaş, ve dostlarla paylaşılır. Peki rüya yorumlarına göre, rüyada arkadaş görmek ne demektir? Rüyada arkadaş görmek ne anlama gelir? Yazımız içerisinde sizlere, rüyada arkadaş görmek ile ilgili farklı rüya yorumlarının aktarımını gerçekleştirmeye çalışacağız…

Rüyada Arkadaş Görmek

Rüyanızda gördüğünüz arkadaşınız iyi ise, sizin ömrünüz uzun olacak; ancak iyi bir arkadaş değil ise, sinirleneceğiniz bir döneme gireceksiniz. Çalışma hayatı içerisinde iseniz, işlerinizde başarılı olacağınız bir dönem sizi bekliyor. Rüyanızda gördüğünüz arkadaş, samimi, yakın olduğunuz bir kişi ise, yakın zamanda sevineceğiniz bir haber alacaksınız. Şansınız açık olacak.

Rüyada Arkadaşla Kavga Etmek

Rüyanızda, kavga ettiğinizi gördüğünüz arkadaşınıza bir sır verdi iseniz, bu sır nedeni ile pişmanlık duyabileceğiniz bir döneme gireceksiniz. Sırrınız, pek çok kişinin bildiği bir durum haline gelecek. Yaptığınız bir şeyi yaptığınız için üzüntü duyacaksınız. Güvendiğiniz bir kişi tarafından hayal kırıklığına uğratılacaksınız.

Rüyada Arkadaşı Hasta Görmek

Yakın zamanda bir iş yapacaksınız, ve bu işte başarılı olup, güzel paralar kazanacaksınız. Arkadaşınız size, içerisinde bulunduğunuz dönemde, üzüleceğiniz bir haber verecek.

Rüyada Arkadaşı Ölü Görmek

Arkadaşınızın ömrü uzun olacak.

Rüyada Arkadaşı Mutlu Görmek

Yakın zamanda bir mutluluk yaşayacaksınız.

Rüyada Arkadaşı Üzgün Görmek

Yakın bir zamanda arkadaşınızdan kötü bir haber alacaksınız.

Rüyada Arkadaş Olmak

Çalıştığınız yerden size yeni bir iş verilecek, ya da siz yeni bir iş kuracaksınız, veya, yakın zamanda bir taşınma durumu yaşayarak, ev değişikliğine gideceksiniz. Güzel şeyler yaşayacaksınız. Güzel gelişmelere sahne olacak ilerlemeler karşınıza çıkacak. Rüyada, dinen yüksek birileri ile arkadaş olmak, makam olarak yükselineceğini işaret etmektedir.

Rüyada Arkadaşlarla Çölde Olmak

Rüyanızda gördüğünüz arkadaşlarınız, sevdiğiniz kişiler ise, siz, dost; ve akrabalarınız tarafından sevilen bir kişisiniz.

Rüyada Arkadaşla Yolculuk Yapmak

Yakın çevrenizde derdi olan; ve bunu herkesten saklayan bir kişiye yardımcı olmak için derdini öğrenmek isteyecek, ama öğrenemeyeceksiniz.

Rüyada Arkadaşla Sohbet Etmek

Arkadaşınızla ilgili iyi bir haber alacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası