Rüyada Allah’ı Görmek

Sizlere bu yazımızda, rüya yorumları arasında yer alan, rüyada Allah’ı görmek, rüyada Allah’ın anmak, rüyada Allah’ı zikretmek, rüyada Allahın konuşması… gibi konulardaki bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye çalışacağız. Eğer siz de rüya yorumları arasında yer alan, rüyada Allah’ı görmek ile ilgili bilgileri öğrenmek istiyorsanız, zaman kaybetmeden detayların aktarımını sizin için gerçekleştirmeye başlayalım…

Rüyada Allah’ı Görmek

Bir hadiste, bu ruya yorumunun, kıyamet gününde, rüyasında Allah’ı gören kişinin konumunun iyi olacağı şeklinde değerlendirildiğini görüyoruz.

Eğer ki rüyanızda Allah’ın karşısında ayakta durduğunuzu, ve onun da size baktığını gördüyseniz, bu ruya yorumu, sizin işlerinizin yoluna gireceği, ve Allah’ın rahmetinin her zaman sizinle olacağı şeklinde değerlendirilmektedir.

Eğer Allah’ın yakınında olduğunuzu, size burada ikramlarda bulunulduğunu gördüyseniz, bu ruya yorumu sizin, ahirette, istediğiniz yerde olacağınız şeklinde değerlendirilmektedir.

Rüyanızda Allah’ın karşısında ayakta duruyor, başınızı da öne eğmişseniz, size herhangi bir zararın dokunmayacağı anlamına gelen bir rüya görmüşsünüz demektir.

Allah size rüyanızda bir şey veriyorsa, bu dünyada sıkıntılar çekseniz, hatta bela ile uğraşsanız dahi, ahiret hayatınız güzel geçecek demektir.

Eğer ki rüyanızda Allah, bir kalabalık yere geldi ise, ve bu kalabalık grubun düşmanları var ise, düşmanların bu gruba zarar veremeyeceği, ve bu grubun geçiminin iyi olacağına işaret etmektedir.

Eğer ki bir grubun yanına Allah’ın gittiğini, ve onlara zarar verdiğini gördüyseniz, bu grubun zulme uğrayacağına, sizin ise günah işleyeceğinize işaret eder.

Rüyada Allahın Konuşması

Eğer rüyanızda, Allah sizinle, bir perdenin arkasından konuşuyor; ancak siz onun sadece sesini duyuyor, onu göremiyorsanız, dini anlamda kuvvetli olacağınıza, Allah’ın nimetinin her zaman sizinle olacağına, yaşamınızın emniyet içerisinde güvenli geçeceğine işaret eden bir rüya görmüşsünüz demektir.

Eğer ki rüyanızda Allah’ın size nasihat ettiğini gördüyseniz, Allah’ın rızasını kazanacak bir iş yapacağınıza işaret eder.

Allah size rüyanızda hayır müjdeliyorsa, hem bu dünyada, hem de ahirette rahat edeceksiniz demektir.

Eğer ki rüyanızda Allah’ın size, “Bana gel” dediğini duyduysanız, ecelinizin yaklaştığına işaret etmektedir.

Rüyada Allah’ı Anmak, Rüyada Allah’ı Zikretmek

Eğer rüyanızda, sürekli Allah’ı anıyor, ona ibadet ediyorsanız, yapmak istediğiniz zor şeylerin sizin için kolaylaşacağını, şerrin sizden uzaklaşacağını, neyin sizin için bela olduğunu bileceğinizi işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası