Rüyada Akıl Almak Ve Rüyada Akıllı Olmak İle İlgili Rüya Yorumları

Bu yazımızda size öncelikle, rüyada akıllı olmak ile ilgili rüya yorumlarından söz edeceğiz; sonrasında ise, rüyada akıl almak, ve rüyada akıl danışmak hakkındaki bilgilere sahip olmanızı olanaklı hale getirmeye çalışacağız. O halde zaman kaybı yaşamadan, öncelikle, rüyada akıllı olmak, sonrasında da rüyada akıl almak; ve rüyada akıl danışmak hakkında bilgilerimizi sizlerle paylaşmaya başlayalım:

Rüyada akıllı olmak: Rüya yorumlarına göre, gördüğünüz şey, eğer bir insan ise; fakat, bu insan size: ”Ben senin aklınım. Şekil değiştirip insan kılığında geldim…” diyorsa, Buna göre siz, akıllı; bilgili bir insanla, yaş olarak da sizden daha üstün bir insan ile görüşecek, hem bu insandan akıl alacak, fikirlerinden faydalanacak, ve hem de bir hayrını göreceksiniz demektir.
Rüyada akıl almak, rüyada akıl danışmak: Eğer ki rüyanızda, bir iş ile ilgili olarak birinden akıl almayı düşünüyorsanız; ve bunun neticesinde akıl alıyorsanız, siz bir iş yapmak için tereddüt içerisindesiniz demektir. Rüyada akıl almak; ve rüyada akıl danışmak için sizin yanınıza gelen bir kişi var ise, bu, rüya yorumlarına göre, bu kişinin, sizin hakkınızda kötü düşünceleri bulunduğuna işaret etmektedir. Sizin arkanızdan kuyunuzu kazan birilerinin olduğunu da düşünebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası