Rüyada Akan Su Görmek Ve Rüyada Akarsu Görmek

Bu yazımızda sizlere, rüya yorumlarına göre rüyada akarsu görmek; ve rüyada akan su görmek gibi bilgilerden söz etmeye çalışacağız. Eğer siz de rüyada akan su görmek; ya da rüyada akarsu görmek gibi rüya yorumlarını merak ediyorsanız, hiç vakit kaybetmeden rüya yorumlarını sizlere aktarmaya çalışalım… İlk olarak rüyada akan su görmek ile ilgili bilgileri aktarmamız gerekmektedir. Rüyada akan su görmek, boşa geçirilen güzel günleri işaret etmektedir.

Rüyada akarsu görmek: Bunun için rüya yorumlarına baktığımızda, rüyada akarsu görmek, ya da rüyada akan nehir görmek, maddi kazanç anlamına gelir şeklinde rüya yorumlarında bulunabiliriz…
Farklı rüya yorumlarına göre ise rüyada akarsu görmek, kişinin ömrü ile yorumlanmaktadır. Yani, rüyada akarsu görmek, ve kişinin de kendisini bu akarsuyun başında görmesi, hayatının sorunsuz bir şekilde geçeceğine işaret etmektedir. Rüyada akarsu görmek, ve bu akarsuyun berrak bir şekilde akması, kişinin neşeli günler yaşayacağını işaret etmektedir.
Rüyada akan nehir görmek, fakat daha sonra nehrin artık akmadığını, ve nehir yatağının kuruduğunu görmek, kişinin hastalıklarla uğraşacağına işaret etmektedir. Rüyada akan nehir görmek, fakat bu nehrin de çok şiddetli bir şekilde aktığını görmek, üzücü günlerin kapıda olduğunu işaret etmektedir. Rüyada akan nehir görmek, fakat bu nehir içerisinde çamurun, ve ağaç dalları gibi çöplerin sürüklendiğini görmek, kişinin hayatının hastalıklı günlerinin sayısal olarak çok olacağını işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası