Rüya Yorumlarına Göre Rüyada Su Görmek

Bu yazımızda sizlere, rüya yorumları, ve rüya tabirleri arasında yer alan, rüyada su görmek; ve rüyada su içmek gibi, rüya yorumlarını paylaşmaya çalışacağız. Rüya yorumlarına göre rüyada su görmek; ve rüyada su içmek gibi konuların rüya tabirleri nelerdir, dilerseniz zaman geçirmeden, birlikte bakalım:


Rüya yorumlarına göre, rüyada su görmek, din güzelliği, büyüklere yakınlaşma, sadık dost, iyilik sever insanlara, iyi bir rızka, ve kısacası rüyada su görmek, güzel bir hayata yorumlanır…
Rüyada bulanık su görmek; ve rüyada çamurlu su görmek, keder ve üzüntü ile birlikte, geçim sıkıntısına yorumlanmaktadır. Rüyada bulanık su görmek, ve rüyada çamurlu su görmek, aynı zamanda, karmaşa; ve fitneye de yorulmaktadır. Rüya yorumlarına bakılarak, rüyada suda yüzmek, ancak, rüyada suda yüzerken, bu suyun bulanık, ve çamurlu olduğunu bilmek, hastalıklardan; ve üzüntülerden kurtulmak ile tabir edilmektedir. Ancak, yüzdükten sonra, çıktığınızı da görmeniz gerekmektedir rüya tabirlerinin bu şekilde yorumlanabilmesi için.
Rüya yorumlarına göre, rüyada su içmek; ve rüyada içilen suyun berrak olduğunu bilmek, hem güzel bir hayat; hem de geçim rahatlığına işaret etmektedir. Rüyada su içmek, ancak, içilen suyun sıcak olması durumu, hastalık, ve ne yazık ki üzüntü ile rüya tabirlerinde kendisine yer bulmaktadır. Rüyada su içmek, ve içilen suyu kana kana içmek durumunda, inançlarda, ve dinde güzellik ile birlikte, zorluklardan kolaylığa adım atılacağına; aynı zamanda da sevinç; ve mutluluğa işaret etmektedir.
Rüya yorumlarına göre, rüyada su görmek, fakat görülen suyun akarsu olduğunu görmek durumunda, bir ticaret işi yapılacağına, ve bu işte kazanç elde edileceğine işaret etmektedir. Rüyada su görmek, fakat, görülen suyun durgun olduğunu farketmek durumunda, geçim sıkıntısından; ya da hapislik durumundan söz etmek gerekmektedir.
Rüyada su görmek, suda kendi yüzünün yansıdığını görmek, rüya yorumlarına göre, kişinin gerek ailesine, gerekse de çevresindeki diğer insanlara, arkadaşlarına, ve dostlarına iyilik yapacağı anlamına gelmektedir. Rüyada su görmek, gördüğü suyun evinde olduğunu görmek, rüya tabirlerine göre evlenmeye, toplu mal almaya, ya da mutluluğa işaret etmektedir. Rüyada su görmek; ve rüyada suda yüzmek için temiz bir suya atlamak, rüya yorumlarına göre, kısa sürede elde edilecek bir sevince işaret etmektedir. Rüyada su görmek, ve rüyada su içmek için su istemek, dedikoduculuk, ve yalancılıkla rüya yorumlarına geçebileceği gibi, hastalıklardan kurtulmaya da işaret edebilmektedir.
Rüyada tuzlu su görmek, geçimde zorluk yaşanacağına işaret etmektedir. Rüyada su içmek, fakat, içilen suyun tuzlu, ve bulanık olduğunu görmek, yönetim tarafından gelecek bir güçlük ile karşılaşılacağına işaret etmektedir. Rüyada deniz suyu içmek de aynı şekilde rüya yorumlarına geçmiştir. Rüyada su görmek, fakat suda yürüdüğünü görmek, bir tehlike ile karşılaşılacağına işaret etmektedir.
Rüyada suda yıkandığını görmek, hem tövbe etmeye, hem de borçlardan kurtulmaya işaret etmektedir. Rüyada soğuk su ile abdest almak, kurtuluş ve hayır olarak yorumlanmaktadır. Karanlık bir yerde, bir su üzerinde çırpınan kişi için rüya yorumları, münafıklık, ve küfür şeklinde geçmektedir.
Rüyada suda yüzmek, fakat suyun dalgalı olduğunu görmek, ancak yine de rahat yüzmek, maddi manevi bir rahatlıpğa çıkılacağına işaret etmektedir. Rüyada, su ile elbiselerin ıslanması, ya çok istenen bir şeyden alıkonulmaya, ya da bir yolculukta, bir gece bir yerde konuk edilmeye işaret etmektedir. Rüyada su içmek, rüya yorumlarına göre, rüyayı gören kişi bekar ise evlenmesine ilaret eder; ancak içilen suyun bardak, ya da kaseden içilmesi gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası