İstediğim Kişinin Rüyasına Girmek

İstediğim Kişinin Rüyasına Girmek

İstediğim kişinin rüyasına girmek istiyorum dediğiniz zamanlar hiç oldu mu? Bu durum genellikle sevgilisi ya da eşinden uzak olanlar tarafından istenir; ya da istediğim kişi rüyasında beni görsün dediğiniz kişi ile muhtemelen görüşmüyorsunuzdur ve sizi özleyip, geri dönmesi amacı ile bu düşünce içerisine girebilirsiniz. Peki istediğim kişinin rüyasına girmek mümkün mü? İşte insanın aklına deli sorular getiren bir merak konusu…

İstediğim kişi rüyasında beni görsün dediğiniz şey size imkansız gibi gelse de, durum aslında o kadar da zor değil ve istediğim kişinin rüyasına girmek mümkün. Beynimiz uyku sırasında Alfa frekansı yayıyor. Bu da beynimizin çok sakin ve algılarımızın açık olduğu anlamına geliyor. Tam bu sırada bilinç dışı tüm telkinleri kabul edebiliyoruz. Bizim için geçerli olan bu durum herkes için de geçerli. Yani size şunu demek istiyoruz: istediğim kişi rüyasında beni görsün dediğiniz insan uyurken ve beyni Alfa frekanslarını yayarken, ona telkinlerde bulunarak rüyasına girebilmeniz oldukça kolay.

İstediğim Kişinin Rüyasına Girmek İçin Ne Yapmalıyım?

Eğer rüyasına girmek istediğiniz kişi ile sık görüşüyorsanız, fiziksel birliktelik yaşadıysanız ya da aranızda herhangi bir şekilde bir bağ olduğuna inanıyorsanız, onun sizi rüyasında görebilme olasılığı daha yüksektir. Çünkü sizin aranızda zaten kimsenin göremeyeceği enerjik bir bağ mevcuttur. Biraz sonra anlatacağımız adımları takip etmek için mutlaka o kişinin uykuda olduğu bir zamanı seçmeniz gerektiğini unutmayın.

İlk olarak rahat, sessiz, rahatsız edici bir ışığın bulunmadığı ortama geçin.

Burnunuzdan alıp ağzınızdan vereceğiniz 20 derin nefes alışverişi yapın. Bu sırada ayak parmak uçlarınızdan başınıza kadar tüm vücudunuzun gevşediğini hissedin. Olabildiğince rahatlayın. Kaslarınızın açıldığını düşünün.

Bu sırada zihninizin boş olmasına özen gösterin. Aklınızdaki her şeyi unutun. İstediğim kişinin rüyasına girmek için zihninizin boş olması gerektiğini unutmayın.

İstediğim kişi rüyasında beni görsün dediğiniz kişiyi gözünüzün önünde canlandırın. Muhtemelen o şu anda uyuyor. Bunu iyice gözünüzde canlandırıp hissederek onu görmeye çalışın. Sonra da onun üçüncü gözünü görün. Bir insanın üçüncü gözü, iki gözünün ortasında, kaş hizasından 1 – 2 santim yukarıdadır. Burayı görmeye çalışın. Sonra da gördüğünüz üçüncü gözden içeri, rüyasına girmek istediğiniz kişinin beynine girdiğinizi hayal edin. Bunu iyice hissedebilmeniz, amacınıza ulaşmak için yapmanız gereken en doğru şeydir. Tam olarak başarabildiğinize inanmadığınız sürece bu adımın ilerisine gitmeyin.

Rüyasına girmek istediğiniz kişinin beynine girdikten sonra, onun bilinçaltına girmeyi hayal edin ve bu aşamada da bunu başarın. Rüyaların bilinçaltında oluştuğunu unutmayın.

Önce beynine, sonra bilinçaltına girdiğiniz kişinin şimdi de rüyasına girmeye odaklanın. O anda onun rüyasında olduğunuzu düşünün. Buna kendinizi inandırın. Şu anda onun rüyasındasınız. Peki sizi rüyasında ne şekilde görmesini istiyorsunuz? Şimdi de aklınızda bunu canlandırın. Belki birlikte geçirdiğiniz güzel günlerden biri, belki birlikte geçirmek istediğiniz bir an… Her ne olursa olsun, onun görmesini istediğiniz rüyayı önce siz görün. Gözünüzde iyice canlanmasını sağlayın.

Bu adımları doğru şekilde uyguladığınızda, istediğim kişi rüyasında beni görsün dediğiniz dileğiniz gerçekleşecek. Ancak bir başka şey daha olacak: sizin de onu rüyanızda görmeniz muhtemel olacak. Sizin hakkınızda neler düşündüğünü, size doğru nasıl adım atacağını… rüyanızda görebileceksiniz. Yani bir taşla iki kuş… O zaman size tatlı rüyalar.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.