Farklı Rüya Yorumları Hakkında Bilgiler

Bu yazımızda sizlere, rüya yorumlarından bazılarını aktarmaya çalışacağız. Zaman zaman rüyamızda farklı şeyler görür; nerden aklımıza geldiğini bile anlamayız. Hatta bazen öyle karışık rüyalar görürüz ki, gördüğümüz rüyayı hatırlamakta bile zorlanırız. Bu nedenle, bu, aklımıza gelmeyen, ilginç bulduğumuz bazı şeyler ile ilgili rüya yorumlarını yazımız içerisinde sizlere aktarmaya çalışacağız. Bakalım rüya yorumlarımız bugün bizlere neler diyor:

Rüyada ada soğanı görmek: rüyada ada soğanı görmek ile ilgili rüya yorumları, bizlere kötü niyetli insanları, özellikle de erkekleri işaret etmektedir. Eğer siz, rüyanızda, elinizde bir ada soğanı olduğunu görürseniz, yapmayı düşündüğünüz bir şeyden dolayı sizden de kötü olarak bahsedileceğini bilmelisiniz demektir.
Rüyada adalet görmek: Rüyada adalet görmek ile rüya yorumlarında, davranışlarınıza dikkat etmenizin gerekliliğinden söz edilmektedir. Rüyada adalet görmek, sizin, bir takım zor durumlarla karşılaşacağınızı, ve bu zor durumlarda insanlara karşı nasıl davranacağınızı bilemeyeceğinizi işaret etmektedir.
Rüyada adale görmek: Rüya yorumlarına göre, rüyada adale görmek, ya da rüyada kas görmek, rüya sahibinin çok çalıştığına, bu nedenle sağlığına gelebilecek zararlara işaret etmektedir. Rüyada adale görmek durumunda sağlığa dikkat edilmesi gerekmektedir.
Rüyada adak görmek: Rüyada adak görmek ile ilgili rüya yorumları, zaman zaman, iyi ya da kötü olarak değerlendirilebilmektedir. Rüyada adak görmek ile ilgili rüya yorumlarından bazıları şu şekildedir: adağın yerine getirilmesi için koyun almak, verdiğiniz sözü yerine getireceğinize, rüyada adak kesmek; fakat rüyada adak eti dağıtmamak, zekatın eksik verildiğine işaret etmektedir. Rüyada adak eti dağıtmak, günahlarınızdan arınmak ile rüya yorumlarında yer alırken, rüyada adak eti yemek ise, bir kişinin hakkında kötü konuştuğunuza işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası