Ölen Birini Rüyada Canlı Görmek Ve Konuşmak Ne Anlama Gelir?

Ölen birini rüyada canlı görmek rüya yorumları herkes tarafından merak ediliyor. Bildiğimiz gibi hepimiz ölümden sonraki yaşamı merak ediyor; bununla da kalmayıp, kaybettiğimiz kişilerin neler yaptığını öğrenmek adına tabiri caizse can atıyoruz. Bu nedenle onları rüyamızda gördüğümüzde bu rüyanın bir mesaj olup olmadığını çok merak ediyoruz.

Halk arasında klasik bir rüya yorumu vardır: ölen birini rüyada canlı görmek, ölüden diri haber olarak yorumlanır. Yani bu rüyanın, yeni bir haberin alınacağı anlamına geldiğini düşünebiliriz. Peki Peki bu rüya başka ne şekilde yorumlanabilir? Bu yazımızın konusu bu olacak ve ilerleyen bölümlerde rüyaya detaylı olarak deineceğiz.

Genel olarak bakıldığında özlediğimiz insanları sürekli düşünüyorsak onları rüyamızda görmemiz gayet normaldir. Ve bu rüyayı yorumlanacak rüyalar değil de özlem giderici rüyalar olarak da değerlendirebiliriz. Bununla birlikte ölen kişi ile aranızda yarım kalan bir hesabınız varsa, sürekli onu düşünmeniz dolayısı ile rüyanızda görmeniz yine normaldir.

Ölmüş Birini Rüyada Canlı Görmek

Ölen Birini Rüyada Canlı Görmek

Ölmüş birini rüyanızda görmeniz aslında hayatınızın huzurlu geçeceği; mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğiniz şeklinde tabir edilmektedir. Bu rüyayı gördüyseniz ailenizle ilişkilerinizin düzeleceğini düşünebilirsiniz. Maddi anlamda elinize para geçebilir. Bununla birlikte manevi anlamda da zenginleşeceğinizi söyleyebiliriz.

Ancak genel olarak yorumlanmasının haricinde bir de gördüğünüz rüyanın nasıl olduğu önemlidir. İlerleyen bölümlerde yorumlarınızı buna göre yapmanıza yardımcı olabilmek adına bazı farklı rüyaların yorumlarını sizlerle paylaşacağız. MaviBoncugum.com içerisinde bu konu ile ilgili farklı bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Ölen Birini Rüyada Canlı Görmek

Ölen birini rüyada canlı görmek, rüya tabirlerinde sevinç ile yorumlanmaktadır. Rüyada ölmüş birini görmek fakat görülen kişinin de güleryüzlü olması, çok temiz bir haber alınacağı şeklinde yorumlanır.

Bir kişi, ölen birini rüyadasında canlı görür ve bu kişinin de ölmüş babası olduğunu; babasının üzerinde temiz giysiler olduğunu ve güleryüzle kendisine baktığını görürse, rüyayı gören kişi, bir arzusuna; bir dileğine kavuşacak demektir.

Ölen Birini Rüyada Canlı Görmek Rüya Yorumları

Ölen Birini Rüyada Canlı Görmek

Rüyayı gören kişinin işleri sıkıntıdaysa yoluna girer ve feraha kavuşur. Rüyada ölmüş birini görmek ve eğer bu kişi anne ise rüyayı gören kişinin feraha çıkacağı söylenebilir.

Bir erkek, rüyada ölmüş birini görmüş ve bu kişinin de ölmüş eşi olduğunu biliyor ise erkeğin geçim sıkıntısı çekeceği, düşünülebilir. Ölen birini rüyada canlı görmek ve görülen kişi erkek evlat ise rüyayı gören anne ya da babaya birileri tarafından haksızlık yapılacağı ilk olarak akla gelir. Bununla birlikte, rüyayı gören kişi, kendisine haksızlık etmiş olan bu kişileri affedecektir.

Eğer bir kadın, anne; ölen oğlunu rüyasında canlı görmüş ise annenin kızı olacak demektir. Ölü olan fakat yaşadığı görülen kişi kız çocuğu ise bu durumda annenin erkek evladı olacağı söylenir. Bir anne ya da baba, rüyasında ölen kızını canlı görürse sevince ve feraha kavuşacağını söyleyebiliriz.

Ölmüş Birini Rüyada Canlı Görmek

Ölmüş birini rüyada canlı görmek eylemi bir kadın tarafından gerçekleştirilmiş ve ölen kişi de erkek kardeş ise ve rüyayı gören kadın, ölmüş olan erkek kardeşinin yaşadığını görürse, bu rüyayı gören kadının gücü artar. Aynı zamanda, uzun zamandır haber alınamayan bir yakından haber alınıp, bulunabileceğini de söyleyebiliriz..

Ölmüş birini rüyada canlı görmek, eğer kız kardeş için geçerliyse, rüyayı gören kadın, zaaflarından kurtulup, huzura erecek şeklinde yorumlanır. Rüyada ölmüş birini dirilttiğini görmek ise bir kişiyi doğru yola yönelteceği anlamına gelmektedir

Eğer ölen kişi amca ya da dayı ise rüyayı gören kişinin şöhretli, ünlü bir kişi olacağı anlamına gelir. Ölen kişi ve rüyada canlı olduğu görülen kişi yakın dostlardan birisi ise bu durumda da güzel ve sevindirici bir haber alınacağı şeklinde değerlendirilebilir.

Ölen birini rüyada görmek fakat ölen kişinin gelip, ölmediğini söylemesi, ölen kişinin, mekanında çok rahat olduğunu ve şehitlik mertebesinde bulunduğunu gösterir. ölmüş birinin eve sevinçli bir şekilde gelmesi, rüya sahibinin sadaka vererek sevap kazanacağına; aynı zamanda da ölmüş olan kişi için ettiği duaların kabul olduğuna işaret etmektedir.

Ölen birini rüyada öfkeli görmek, ölmeden önce bir vasiyet verdiğine ve bu vasiyetin de yerine getirilmediğine yorumlanmaktadır. Ölen birinin camide dirildiğini görmek, mekanında rahatlık içerisinde olduğu anlamına gelir.

Ölen Birini Rüyada Canlı Görmek Ne Demektir?

Ölen birini rüyada canlı görmek ne demektir? Rüyada ölen biri ile birlikte yaşadığını, güzel vakit geçirdiğini görmek, rüya sahibinin, uzak bir yolculuğa gideceği anlamına gelir. Rüyada ölmüş birinin önce gülüp; sonrasında da ağladığını görmek, bu kişinin ölümünün kötü bir şekilde gerçekleştiği anlamına gelir.

Ölen birini rüyada görmek ne demektir? Rüyada ölen kişinin namaz kıldığını görmek, ölmüş olan kişinin ölmeden önce yaptığı ibadetlerin, onu ahiret hayatında rahat ettirdiğine işaret eder. Ölmüş birinden rüyada haber alındığını görmek, aynı haberin gerçekte de alınacağı anlamına gelir.

Ölen birini rüyada üzerinde yeşil giysilerle görmek, ölen kişinin şehit olarak öldüğünü gösterir. Ölen kişi ile bir tartışma içerisinde olduğunu görmek, rüya sahibinin, gerçek hayatta günaha gireceğine işaret etmektedir. Ölmüş kişinin zengin olduğunu görmek, hayır ile yorumlanırken, fakirlik ise bunun tam tersi olarak değerlendirilir.

Rüyada ölmüş kişinin, mezarının üzerinde durduğunu görmek, o bölgede bir karışıklık çıkacağı anlamına gelir. Ölen aile büyüklerinden birinin rüyada canlı görülmesi, rüya sahibinin uzun ömürlü; ve açık bahtlı olacağına işaret eder. Ölen kişilerin kadınlar olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin kısmetinin açılacağı ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölen Birini Canlı Görmek

Rüyada ölen birini canlı görmek pek çok kişi için rahatsız edici de olsa sık görülen rüyalar arasında yer alırken, bazı kişiler de bu rüyaları gördüklerine mutlu olur; özellikle gördükleri kişilerle özlem giderdiklerini düşünürler. Siz eğer böyle bir rüya görürseniz unutmayın ki her ölen birini gördüğünüz rüya kötü yorumlanmaz.

Aksine her rüya sahibine göre ve rüyanın görülüş şekline göre yorumlanır. Bununla birlikte var sayalım ki ölen biri rüyanızda sizinle konuşuyor… Bu rüyanın size bir mesaj verdiğini de düşünmeniz gerekebilir. Özellikle iş ile ilgili konularda başarı elde edersiniz. Konumunuz yükselir. En basit şekliyle bir üst seviyeye terfi edersiniz.

Özellikle iş yaşamınız kötü gidiyorsa artık iyileşeceğini düşünebilirsiniz. Bu noktada ummadığınız birinden yardım alabilir; iş bulmaya çalışıyorsanız kısa zamanda bu amacınıza ulaşabilirsiniz. Eğer ölen biri ile sarıldığınızı gördüyseniz de kötü giden günlerin artık sona ereceğini, işlerinizin iyileşeceğini, elinizin rahatlayacağını düşünebilirsiniz.

Rüyada ölen birini canlı görmek, sıkıntıların kısa sürede son bulacağı, işlerin düzeleceği, mutlu haberlerin yakın zamanda alınacağı… şeklinde de değerlendirilebilir. Genel olarak baktığımızda ölen birini rüyada canlı görmek kötü bir rüya değildir. Genellikle özlemi, sizin ahiret hayatınızın iyi geçmesi için bir şeyler yapacağınızı işaret eder.

Rüyada Ölen Birini Canlı Görmek Ve Konuşmak

Rüyada ölen birini canlı görmek ve konuşmak, pek çok rüya yorumcusuna göre farklı şekillerde değerlendirilebilir. Bu aşamada önce şunu belirtmeliyiz: ölen kişinin size söylediği sözler aklınızda ise mutlaka dikkate almalı; sizin için yol gösterici olmasını sağlamalısınız. Bu detay çok işinize yarayacaktır.

Rüyada ölen birinicanlı görmek ve konuşmak aynı zamanda iş yaşamınızda bir atılım yapacağınıza ve yapmış olduğunuz bu atılımdan iyi sonuçlar alacağınızada işaret etmektedir. Bu sayede güzel birkazanç elde edeceğinizi de söyleyebiliriz. Veailenizle birlikte güzel ve mutlu günlerin yakın olduğunu belirtmeden de geçmemeliyiz.

Tüm bunlara ek olarak ölen birini canlı görmek, hava değişimlerine, sizin ölen kişiye üzülmüş olmanıza ya da onun resmini görmenize bağlı olarak da gerçekleşebilir. Bu rüyalr aynı zamanda psikolojik rüyalardır.

Eski Yorumlar
 1. Ronalda
 2. Nilay
 3. mellek
 4. Hatice
 5. Gamze
  • Almina
 6. Halil
  • Almina
 7. Tuğçe merve
  • Almina
 8. Pembe ömeroglu
 9. Mukaddes
 10. Anonim
 11. Cemile baskaya
 12. Anonim
 13. dilan
  • Serpl
 14. Ömer
  • Almina
   • Lale
 15. Turan
 16. Rüya
  • Almina
 17. Rüya
  • Almina
 18. Elif
  • Almina
   • Elif
 19. Sengul
 20. Anonim
 21. Xccc
 22. sultan alıcı
  • Almina
 23. Anonim
 24. hazal
  • Almina
 25. mehmet
 26. zilan
  • Almina
 27. tanya
  • tanya
   • Almina
 28. fatime
 29. Anonim
 30. Anonim
 31. Anonim
 32. canım babam
 33. binnur
 34. aysel
  • Almina
 35. Anonim
 36. AYŞEN
 37. gamze
  • Almina
 38. sedanur
 39. ayse
 40. ayse
 41. melike
 42. taha kerem
  • Almina
 43. mine
  • Almina
 44. hido
 45. Anonim
 46. Kübra
 47. aylin
  • Almina
 48. Anonim
 49. tülin
 50. pınar
 51. isimsiz
 52. betul
 53. güneş
 54. esin
 55. Esra
 56. Masal
 57. ALEYNA
 58. bulent
 59. GÜLÇİN
 60. Enis
 61. gül
 62. Tulay
 63. zeyim
 64. Jiyan
 65. Hatice
 66. yusuf
  • jtwmjh
 67. kadirrrr3232
 68. canan
 69. Name
 70. şerife karakuş
 71. mustafa
  • ayse
 72. Name
 73. nevin
 74. rezan
  • hatice
   • Ayşe
 75. Anonim
  • Name
 76. yılmaz
 77. mustafa
 78. Aydan
  • oguz
  • sedanur
 79. Anonim
 80. msdava
 81. Ahenk
  • Almina
 82. erg
 83. merve
  • Anonim
  • DAMLA
 84. orhan
  • selen
  • Name
  • gamze
  • laylaylom
  • Anonim
 85. Ayça
  • Hanım
  • zulan

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.