Koç Dolunayı 2022 Koç Dolunayı Etkileri Genel Olarak Neler?

Koç Dolunayı 2022 Koç Dolunayı Etkileri Genel Olarak Neler?

Koç dolunayı 2022 yılında 9 Ekim’de gerçekleşecek. Yani sadece bir kaç günümüz kaldı. Daha çok Koç ve Terazi burcu konuları ile bağlantılı etkiler yaratacak olsa da diğer tüm dolunaylar gibi tüm burçları etkileyecek. Ve bu dolunayın diğerlerinden bir farkı olacak ki o da Chiron etkisinde gerçekleşecek olması.

Burada Chiron ne anlama geliyor ve ne ifade ediyor sorusunun yanıtını bilmemiz gerekiyor. Çünkü Astrolojide her gezegen gibi yıldızların da burçlar ve yaşantılar üzerinde önemli etkileri var. Bu anlamda Chiron yaralı şifacı anlamına geliyor. Peki bu ne demek?

Her zaman olduğu gibi söz konusu yine doğum haritamız. Vedik astroloji ücretsiz doğum haritası çıkarma başlıklı konumuzu bu aşamada okumak isteyebilirsiniz. Doğum haritası nedir başlıklı konumuzu da okumanızı öneriyoruz. Buradan elde ettiğiniz bilgilerle ilk olarak doğum haritanızı çıkarmalı ve bu haritada chiron nerede ona bakmalısınız.

Chiron yıldızının yaralı şifacı olduğunu söylemiştik. Haritanızda bulunduğu yer, sizin hangi alanda yaralı olduğunuzu gösterir. Ve bu alanı bulduktan sonra, aynı konuda yara almış diğer insanlara şifa olursunuz. İşte Koç dolunayı 2022 de tam bu noktada devreye giriyor ve Chiron etkisinde gerçekleşiyor.

Bu aşamada, 9 Ekim 2022 Pazar günü yaşayacak olduğumuz Koç dolunayı etkileri ise şu temalarda gerçekleşecek diyebiliriz: Arınmak, bitirmek, netleşmek ve şifalanmak… MaviBoncuğum içerisinde konu ile ilgili farklı bilgileri daha geniş kapsamlı da bulabileceksiniz. Ama gelin Koç dolunayı hangi konularda etkili kısaca gözden geçirelim:

Koç Dolunayı 2022

Koç dolunayı 2022, arınmak, bitirmek, netleşmek ve şifalanmak temaları ile gerçekleşecek ve Chiron etkisinde olacak. Ancak her ne kadar bu şekilde anlatmış da olsak konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve neler yaşayacağınızı öğrenmek isteyebilirsiniz. O halde hemen anlatmaya başlayalım.

Koç Dolunayı Etkileri

Koç Dolunayı 2022

Koç dolunayı 2022, 9Ekim 2022 Pazar akşamı 23:54’te gerçekleşecek. Koç burcunda olacağı için hepimiz Koç burcu etkisi altına gireceğiz. Ne gibi etkilerden bahsettiğimizi daha detaylı anlamak için  Koç burcunun özellikleri hakkında biraz bilgi sahibi olmayı deneyebilirsiniz.

Uzun zamandır yapmak istediğiniz ama cesaretinizi bir türlü toplayamadığınız bir konuda daha cesur olduğunuzu fark ederseniz şaşırmamalısınız. Risk almak bu dönemde hepimiz için daha kolay olacak. Ve bir yandan da potansiyelimizi ortaya koyabileceğiz. Ancak risk aldığınız konuların, aldığınız riske değeceğinden emin olmalısınız.

• Burada devreye chiron da gireceği için, yapacağınız işlerde başarısız olma korkusu da hissedebilirsiniz. Hatta özgürlüğünüzün kısıtlanacağını da düşünebilirsiniz. Biraz önce de söylemiş olduğumuz gibi, bu duygulardan olumsuz etkilenmemek adına, dolunayın etkilerinin geçmesini beklemenizi öneriyoruz.

• Hayatınızda, çok hızlı geliştiğini düşündüğünüz bazı olaylarla karar verebilir; ani karar verme gereği hissedebilir; sabırsız olduğunuzu kendinizde gözlemleyebilirsiniz. Tam da bu noktada hırslarınıza dayenik düşebilirsiniz. Tüm bunları hissettiğinizde aklınıza: Acele işe şeytan karışır sözü gelsin. Sakin olmayı deneyin.

• Bazı hastalıklı ilişkiler, Koç dolunayı ile bitiş noktasına gelecek. Hatta bununla ilgili tartışmaların bile yapılabilmesi söz konusu olabilir. Sadece bu da değil, genel olarak ilişkilerde güç kontrolleri söz konusu olabilir ve egonuzla hareket etme eğilimi içerisine girebilirsiniz. Ben – biz kavgaları bu dönemde sıklıkla yaşanacak gibi görünüyor.

Koç Dolunayı Etkileri

Koç dolunayı etkileri hakkında bilgi verirken sağlıkla ilgili konuları da es geçmemeliyiz. Kendinizi gergin hissedebileceğiniz bu dönemde meditasyon yapabilir ya da kısa yürüyüşler yaparak rahatlama yolunu tercih edebilirsiniz. Baş ağrıları, migren atakları, ateşli hastalıklar ve kazalarla yaralanmalar konusunda da dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz.

Koç dolunayı etkileri, sizin bir Koç burcu gibi davranmanıza neden olabilir. Hem de onları bazen eleştiriyor bile olsanız. Ve Koç burcu gibi olmanın bazı olumsuz sonuçlarına da maruz kalabilirsiniz. Örneğin macerayı çok seven Koç burcu gibi maceraya atılabilirsiniz. Ve siz temkinli bir insan olduğunuz için herkes bu duruma şaşırabilir.

Hukuk, adalet gibi konuların da gündeme geleceği bu dönemde Terazi gibi de olaylardan etkilenebilirsiniz. Naif, hassas burçlararasında yer alan Terazi burcu dengeyi ve adaleti sever. Dolayısı ile hakkınız olanı alabilir ya da hakkınız olmadan elde ettiğiniz bazı haklarınızdan feragat edebilirsiniz.

Koç dolunayı 2022 hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak adına sitemizi takip edebilir; astroloji sayfalarımız arasında gezinmeyi tercih edebilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.