Falda Fare Görmek

Falda Fare Görmek

Fala inanmayıp falsız da kalmayan toplumumuzda, zaman zaman hepimizin kahve falı baktırdığı olmuştur. Bu yazımızda sizlere, kahve falı figürleri arasında yer alan, falda fare ne demek, ve falda fare neye çıkar gibi soruların yanıtlarından söz edeceğiz. Falda fare görmek zaman zaman zenginliğe; ama zaman zaman da hırsızlığa yorumlanır. Peki uzmanlar, falda fare neye çıkar sorusunun yanıtları için neler diyor? İşte falda fare görmek ile ilgili farklı yorumlar…

Falda Fare Ne Demek?

Kahve falında farenin çıkması, farenin genelde nasıl yorumlandığına göre bir anlam ile değerlendirilebilir. Sevilen bir kayvan olmayan fare kahve falında görüldüğü zaman, falın sahibinin bir ekonomik kayıp yaşayacağı şeklinde yorumlanabilmektedir. Kahve falının sahibi bir kapkaç olayına maruz kalabilir, ya da hırsızlık olayı ile karşı karşıya kalabilir.

Ama falda fare görmek farklı yorumculara göre de farklı şekilde yorumlanmaktadır. Örneğin, falınızda fare çıktığında, etrafınızdaki dost bildiğiniz kişilere karşı temkinli olmanız gerekir, çünkü bu insanlar sizin yüzünüze gülüp, arkanızdan kuyunuzu kazan kişiler olabilirler.

Falda fare görmek ile ilgili fal yorumlarının, farenin büyüklüğü ölçüsünde önem taşıdığını da belirtmemiz gerekir. Büyük fare, yaşanacak olan hırsızlık olayındaki ekonomik kayıbın büyük olacağına, ya da dost bildiğiniz kişilerin arkanızdan kötü işler çeviriyor olduğuna işaret edebilir.

Eğer ki falda görmüş olduğunuz farenin yanında bir de erkek varsa, bu durum sizin hayatınızda bulunan kişiliği bencil, kıskanç, içten pazarlıklı kişileri size haber vermektedir…

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.