Güneş Burcu Nedir? Normal Burç Güneş Burcu Mu?

Güneş Burcu Nedir? Normal Burç Güneş Burcu Mu?

Güneş burcu nedir? Pek çok kişi bu sorunun yanıtını merak ediyor. Aslında hepimiz güneş burcumuzu biliyoruz.. Astrolojiye merakı olanları geçtik, yaşlılarımız bile bu konuda bilgi sahibiler. Herkes burcunu öyle ya da böyle söylüyor. Ve aslında hepimizin, ayın hangi gününde doğduğumuza göre belirlenen burcumuz güneş burcumuz oluyor.

Güneş burcu nedir sorusunun yanıtı geleneksel astrolojide baba ve otoritenin güneş burcu tarafından temsil edildiğni söylüyor. Ancak modern astroloji için durum bu değil. Buna göre güneş burcu egoyu temsil ediyor. Ve bir kişinin iradesi hakkında bilgi sahibi olmak için onun güneş burcuna bakmak yeterli oluyor.

Güneş Burcu Nedir?

Güneş burcu nedir? Güneş burcu hepimizin bildiği burç olan burcumuzdur aslında. Ayın kaçında doğduğunuza göre belirlenir. 4 Temmuz’da mı doğdunuz? Burcunuz Yengeç’tir. Yengeç aynı zamanda sizin günneş burcunuzdur. Kadınların doğum haritalarında babayı ve eşi; erkeklerin doğum haritalarında ise babayı ve yöneticileri temsil eder.

Normal Burç Güneş Burcu Mu

Güneş Burcu Nedir

Ancak güneş burcu nedir sorusuna yanıt verirken, kişinin kendisi, iradesi ve egosu hakkında bilgi edinebileceğimizi de belirtmemiz gerekir. Yaşamdaki amacınızı ve nedenlerini, güneş burcuna bakarak anlayabilirsiniz. MaviBoncuğum içerisinde daha önce bu konuya yönelik hazırlamış olduğumuz bazı paylaşımları da okumak isteyebilirsiniz:

Vedik astroloji ücretsiz doğum haritası çıkarma
Yıldızım düşükmüş ne yapmalıyım?
Burç uyumu testi
Burçlara göre ayrılık bahaneleri
En alıngan burç
Yalancı burçlar

Normal Burç Güneş Burcu Mu?

Normal burç güneş burcu mu konusunda pek çokkişinin aklı karışıyor. Ancak bu konuda kesin bir bilgi var ki o da aklınızın hiç karışmamasını sağlayacak: Normal burç yani doğduğumuz ay ve güne göre belirlenen burcumuz bizim aynı zamanda güneş burcumuzdur. Bu durum doğum haritasında zaten belirtilmektedir.

Normal burç güneş burcu mu? Evet. Normal burç olarak bildiğimiz burç bizim güneş burcumuzdur. Astroloji hakkında bu denli yoğun yayınlar yapılmadan önce pek çoğumuz bunu bu şekilde bilmiyorduk. Ancak artık astrologlar televizyonlarda, güneş burcunun bildiğimiz burcumuz olduğunu sıklıkla dile getiriyorlar.

Güneş Burcu Neyi İfade Eder?

Güneş burcu neyi ifade eder? Basitçe anlatmak gerekirse, bizim hayatımız boyunca değişmeyecek karakteristik özelliklerimiz güneş burcumuzda gizlidir. Kim olduğumuz, kişisel yeteneklerimizi nasıl geliştireceğimiz, hangi deneyimlerle kendimizi keşfedeceğimiz… güneş burcu tarafından belirlenen konular arasında yeralmaktadır.

Güneş burcu neyi ifade eder güneş burcu nedir gibi konular hakkında en temel bilgilere, burcumuzun özelliklerini okuyarak sahip olabiliriz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.