Yengeç Boğa Burç Uyumu Ve Yengeç Boğa İlişkisi

Bu yazımızda sizlere, Yengeç Boğa ilişkisi ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Yengeç Boğa burç uyumu ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyor, ve Yengeç Boğa ilişkisi ile birlikte Yengeç Boğa evliliğinin nasıl olacağını merak ediyorsanız, hiç zaman kaybetmeden sizlere Yengeç Boğa ilişkisi; ve Yengeç Boğa evliliği için Yengeç Boğa burç uyumundan söz etmeye başlayalım dilerseniz:

Yengeç kadınının aradığı erkek tipinin Boğa erkeği olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Yengeç burcu kadını, ne zaman ihtiyacı olursa, başını Boğa burcu erkeğinin omzuna koyarak ağlayabilir. Boğa burcu erkeğinin, güçlü bir erkek olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Yengeç Boğa ilişkisinin mükemmel bir ilişki olacağını da söylememiz gerekir, çünkü bu iki kişilik, birbirini olabildiğince iyi şekilde tamamlamaktadır. Hem Yengeç burcu kadını, hem de Boğa burcu erkeğinin özlediği, düzenli, ve sağlıklı bir ev hayatıdır. Bu iki kişi için Yengeç Boğa evliliği bu nedenle çok iyi olacaktır. Boğa Burcu erkeği, Yengeç burcu kadınına, aradığı düzenli, kendisini güvende hissedeceği bir ev ortamını Yengeç Boğa evliliğinde rahatlıkla sunabilmektedir.
Yengeç burcu kadınının Boğa burcu erkeğinden bir isteği bulunmaktadır; o da, kendisi için ne ifade ettiğini mutlaka sürekli olarak söylemesi… Yengeç burcu kadınının bu bilgilere her an ulaşmaya ihtiyacı vardır; bu onu çok mutlu edecektir. Bununla birlikte, Boğa burcu erkeğinin de, her şeyi, her zaman, açık ve net bir şekilde anlatmadığını belirtmemiz gerekmektedir.
Boğa burcu erkeği her zaman doğru erkektir, açık sözlü; aynı zamanda da dürüsttür. Yengeç burcu kadınının Boğa burcu erkeğinden istediği bir diğer şeyin de, kendisine karşı daha sevecen, aynı zamanda da daha romantik olması olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Boğa burcu erkeği kendisinden çok emin olmakla birlikte kendisine güvenen bir erkektir de. Ve bunun yanında, Yengeç burcu kadını zaman zaman kendisine karşı güvensizliği bulunan bir kişiliktir. Bu nedenle Boğa burcu erkeğinden önemli ölçüde destek alacağını belirtmemiz gerekmektedir.
Yengeç Boğa burç uyumunda, Boğa burcu erkeğinin kıskanç olduğunu belirtmemiz gerekir. Bunun nedeni, çekici olmasıdır. Aynı zamanda, Yengeç burcu kadınını sahiplenici bir tavır sergileyeceğini de söyleyebiliriz. Yengeç burcu kadınının akıllı olması sayesinde, Boğa burcu erkeğine söylediği yalanları ortaya çıkartmayacağını belirtebiliriz. Yengeç Boğa ilişkisinde, Yengeç burcu kadınının gelecek kaygısı yaşamasına da gerek yoktur. Bunun nedeni, Boğa burcu erkeğinin, onun geleceğini zaten garanti altına almış olmasından kaynaklanmaktadır. Boğa burcu erkeğinin kendisini koruma isteği hayatının her döneminde onu esir almaktadır. Bu nedenle de, yaşadığı hiç bir şey onu şaşırtmayacaktır. Yengeç Boğa ilişkisinde, her iki tarafın da kendine göre bazı kaprisleri vardır. Eğer iki kişi de bu kaprisleri aşabilirse, Yengeç Boğa burç uyumunun mükemmel olabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz…
Yengeç Boğa ilişkisinde; ve Yengeç Boğa burç uyumunda, eğer Yengeç burcu erkeğinden, ve Boğa kadınından söz ediyorsak, durum şu şekilde gerçekleşir: Boğa burcu kadını, Yengeç burcu erkeğinden ya hoşlanmıştır, ya da zaten hoşlanmamıştır. Yengeç Burcu erkeğine, Boğa burcu kadınının duygularını ifasde etmesi için, o duygulardan kesinlikle emin olması gerektiğini de belirtmemiz gerekmektedir.
Boğa burcu kadını ile Yengeç burcu erkeğinin heyecan, ve macera dolu bir ilişki yaşaması zordur. Bunu Boğa burcu kadını engeller. Hele ki bir de Yengeç Boğa ilişkisine çok ciddi gözle bakıyorsa… Yengeç Boğa burç uyumunda Boğa burcu kadını çok sadıktır. Yengeç burcu erkeğinden de aynı sadakati beklemektedir.
Yengeç Boğa evliliği için, Yengeç burcu erkeği ile Boğa burcu kadınının ortak noktalarından söz etmemiz gerekir, ve diyebiliriz ki: Yengeç Boğa, kurulan yuvada, her iki tarafın da çok mutlu olmasını sağlayacaktır. Doğa merakı bulunan Boğa burdcu kadınının, gerçekleştirdiği doğa yürüyüşlerinde, ya da yaptığı bahçe işlerinde çok mutlu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.
Yengeç Boğa ilişkisinde, amacın, sağlanan güvenlik olduğunu belirtmeyi de unutmamalıyız. Yengeç Boğa ilişkisinde, çift, birlikte konsere, tiyatroya gitmeyi, ya da iyi yemekler yemeyi çok sevecektir. Bu tür aktiviteler her ikisine göredir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası