Yay Burcunda Yeniay Burçlara Etkisi Neler Olacak?

Yay Burcunda Yeniay Burçlara Etkisi Neler Olacak?

Yay burcunda yeniay burçlara etkisi ile herkes tarafından merak ediliyor. MaviBoncuğum olarak genel bir bakış ile yeniayın ne gibi etkileri bulunduğunu ve bunun yanında Yay burcunda gerçekleştiği için nelere sebep olabileceğini ve hangi enerjileri yaydığını daha önce anlatmıştık. Linke tıklayarak okuyabilirsiniz.

Yay Burcunda Yeniay 2022

Burada da kısaca özetlemek istersek,Yeni ay yeni başlangıçlar demektir. Ve hatta bu yeni başlangıçlar bazen aptalca olarak dahi nitelendirilebilir. Fakat hepimiz zaman zaman bu gibi şeyler yaparız. Dolayısı ile üzerimizdeki korku enerjisini atmalı ve yeni şeyler deneyimlemeye hazır olmalıyız.

Elbette Yay burcunda yeniay burçlara etkisi hakkında da bilgi sahibi olarak. Çünkü takdir edersiniz ki 24 Kasım 2022 Perşembe gecesi 01:57’de gerçekleşecek olan Yeni ay, herkese aynı şekilde gelmeyecek.

Yay Burcunda Yeniay Burçlara Etkisi

Yay burcunda yeniay burçlara etkisi 1 – 2 gün önceden başladı ve yoğun olarak bir kaç gün daha devam edecek. Sizlere günlük burç yorumları hakkında bilgi verirken güneş burcunuzu ve yükselen burcunuzu aynı anda okumanızı belirtiyoruz. Ancak bu sefer ay burcunuzu da okumanız önerisinde bulunmaktayız.

Yay Burcunda Yeniay 2022

Yay Burcunda Yeniay Burçlara Etkisi

Güneş burcunuz size olgunlaşmış haliniz hakkında bilgi verecektir. Bu konuya da daha önce değinmiştik:

Güneş burcu nedir?

Yükselen burcunuz mevcut durumunuzu yansıtması ile birlikte ay burcunuz da içinizdeki çocuğu nasıl besleyeceğiniz hakkında bilgiler aktarmaktadır. Ay burcunuzu ve yükselen burcunuzu bulmak için de linke tıklayabilirsiniz:

Vedik astroloji ücretsiz doğum haritası çıkarma
Vedik astroloji yükselen burç

Bu bilgilerle birlikte Yay burcunda yeniay burçlara etkisi hakkında bilgi sahibi olmaya başlayabiliriz.

Koç Burcu Yay Burcunda Yeniay Burçlara Etkisi

Koç burcu Yay burcunda yeniay burçlara etkisi kendinize yeni hedefler belirlemeden önce sizi nelerin motive ettiğini düşünmek ve değerlendirmek için kendinize biraz zaman ayırmanızı söylüyor. Büyümek ve gelişmek için bu zaman dilimi sizin tek şansınız değil. Her zaman karşınıza fırsatlar çıkacak. Dolayısı ile kendinizi fazla kaptırmamalısınız.

Koç burcu Yay burcunda yeniay burçlara etkisi anlatılırken her fırsatı değerlendirmenin sizin doğanıza çok uygun olmadığını söylüyor. Karşınıza çıkan fırsatlar size bir ödül gibi görünse de her fırsat sizi hedeflerinize ulaştırmayacaktır. Dolayısı ile ilk olarak sizi amacınıza götürecek fırsatın hangisi olduğunu seçin ve ardından harekete geçin.

Boğa Burcu Yay Burcunda Yeniay Burçlara Etkisi

Boğaburcu Yay burcunda yeniay burçlara etkisi sınırlar çizmenizi ve Hayır kelimesini gerektiğinde kullanmanızı öğütlüyor. Önümüzdeki bir kaç hafta içerisinde bazı arkadaşlarınızın size aslında ilgili olduklarını, sizden hoşlandıklarını öğrenebilirsiniz. Bazıları zenginlikleri; bazıları da etkileyicilikleri ile ilginizi çekebilir. Ancak doğru olanı seçmek için iyi düşünmelisiniz.

İkizler Burcu Yay Burcunda Yeniay Burçlara Etkisi

İkizler burcu Yay burcunda yeniay burçlara etkisi size yavaşlamanızı ve davranışlarınızı da duygularınızı da dizginlemeniz gerektiğini söylüyor. Bazı şeylerin üzerine gitmek, güçlü olduğunuzu gösteren tepkiler vermek isteseniz bile ve haklı dahi olsanız, haksız duruma düşmemek için mutlaka durmalısınız. Seviye atlayacak ve konumunuzu iyileştireceksiniz. Ve yakın çevreniz de sizi destekleyecek.

Yengeç Burcu Yay Burcunda Yeniay Burçlara Etkisi

Yengeç burcu Yay burcunda yeniay burçlara etkisi üzerinizi ince giyinmeniz bu havalarda doğru olmayıp, sonrasında yaşadığınız yorgunluğun sebebini de açıklayamadığınızı söylüyor. Dolayısı ile giyiminize dikkat, sağlığınızı korumak için önemlidir. Hayatınızdasize sıradan gelen alanlarda aşırı derecede büyüdüğünüzü hissedeceksiniz.

Yengeç burcu Yay burcunda yeniay burçlara etkisi yaptığınızişin size göre normal olduğunu ama aslında diğer insanlardan daha fazla stresli olduğunuzu da belirtiyor. Bir tatil yapabilirsiniz. Bunun için fırsatları değerlendirin. Ardından hedeflerinize doğru emin adımlarla ilerleyeceksiniz.

Aslan Burcu Yay Burcunda Yeniay Burçlara Etkisi

Aslan burcu Yay burcunda yeniay burçlara etkisi geçmişte kalan birsevgilinizle geleceği paylaşmak isteyebileceğinizi söylüyor. Bu kişiyle yeniden bir birlikteliğe başlamak için çok hızlı karar vermemeye dikkat etmelisiniz. Aşk güzel şey elbette. Ancak duygularınız karşılıksızsa çabuk soğuyabilirsiniz. İlk olarak onun da bu konuda ne düşündüğünü öğrenmeye çalışın.

Başak Burcu Yay Burcunda Yeniay Burçlara Etkisi

Başak burcu Yay burcunda yeniay burçlara etkisi ile ev hayatınızın hareketleneceğini söylüyor. Bazılarınız ev dekorasyonunu değiştirmeye yönelecek iken bazılarınız da işle ilgili bir hareketli dönemi evinize yansıtabilirsiniz. Hiç bir şeyi aceleye getirmeyin. Bu durum size heyecan verse de ilerde zorlanmanıza neden olabilir ve yıpranabilirsiniz. Odaklanmak için insanlardan uzaklaşmanız gerekebilir. Bu size kendinizi suçlu hissettirmesin. Sosyal yorgunluk hayatımızın bir gerçeğidir.

Terazi Burcu Yay Burcunda Yeniay Burçlara Etkisi

Terazi burcu Yay burcunda yeniay burçlara etkisi sözlerinize yansıyor. Cümlelerinizi kurmaya daha derin düşünerek başlayacaksınız ve bu durum sizin lehinize etki gösterecek. Sessizlik bazen konuşmaktan daha etkilidir. Güvensizlik ise aşırı telafiye neden olabilir. Soğukkanlılığınızı koruyun. Ne kadar etkili olduğunuzu o zaman daha iyi anlayacaksınız.

Akrep Burcu Yay Burcunda Yeniay Burçlara Etkisi

Akrep burcu Yay burcunda yeniay burçlara etkisi yaşadığınız kötübazı deneyimlerin, sizi tahammül edemeyeceğiniz bazı şeylere uyandırdığını belirtiyor. Öğrenilmiş çaresizlik, aslında kendinizi mağdur etmeniz anlamına gelir.Bir insan sizin güveninize ihanet ettiyse siz onu bu şekilde kabul etmek durumunda değilsiniz. Kendinizi incinmiş hissettiğinizde, size bunu yapan kişiye kapılarınızı kapatın. Yeni başlangıçlar için yol almak size acı bile gelse bunu yapmalısınız…

Yay Burcu Yay Burcunda Yeniay Burçlara Etkisi

Yay burcu Yay burcunda yeniay burçlara etkisi yeni bir siz olacağınızı söylüyor. Klişelere dikkat edin. Elbette tüm yaşadıklarınızı unutup yok sayamazsınız. Ancak yenilikleri benliğinizde yaşayacaksınız. Duygularınızı yönetmeye odaklanın ve bu durumun tadını çıkartın. Sizin için büyülü zamanlar kapıda…

Oğlak Burcu Yay Burcunda Yeniay Burçlara Etkisi

Oğlak burcu Yay burcunda yeniay burçlara etkisi yoga, kardiyo, sessizlik, meditasyon ve inziva… bu dönemde sizin anahtar kelimeleriniz olacak. Bir tatil kaçamağı yapmak ve yeni şeyler deneyimlemek için muhteşem bir zamandasınız. Daha önce gitmediğiniz bir yere gitmek ve yeni bir kültür öğrenmek ruhunuzu da zihninizi de genişletecek. Bu dönem uzun vadede ruhunuzu besleyecek. Hedefleriniz için fırsatlarınızı kendiniz bulacaksınız.

Kova Burcu Yay Burcunda Yeniay Burçlara Etkisi

Kova burcu Yay burcunda yeniay burçlara etkisi yeni bir sosyal projeye başlayabileceğinizi söylüyor. İnsanlarla bağlantı kurmak konusundaki özel becerileriniz ortaya çıkmak üzere. Etkinlikler ve sanal etkileşimler yolu ile sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. İnsanlar tarafından çok çekici bulunacaksınız. Ancak çok da fazla geniş çevreye yayılmamaya dikkat edin.

Balık Burcu Yay Burcunda Yeniay Burçlara Etkisi

Balık burcu Yay burcunda yeniay burçlara etkisi artık konuşmanızın zamanının geldiğini söylüyor. Bu dönem biraz kabalaşabilir, şeytanın avukatlığını yapabilir, saygı çerçevesinde iş arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz. İşle ilgili herkesin onayladığı bir çalışmanın olumlu sonuç vermediği gözler önüne serildi. Cehalete ve sosyal durgunluğa akıllıca farkındalık getirecek insanlar olmalıdır. Bu da sizsiniz. Kaba ve bir dik kafalı Yay gibi cesur olun.

Yay burcunda yeniay burçlara etkisi sizin için olumlu getiriler sağlasın. Mutlu kalın.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.