Yay Burcu Evlilik Uyumu

Bir süredir Yay burcu bir sevgiliniz var; ama onunla evlenip evlenmek istemediğiniz konusunda emin olamıyorsunuz. Acaba Yay burcu kadını nasıl eş olur, ya da Yay burcu erkeği nasıl eş olur? İşte bu soruların yanıtlarını yazımız içerisinde bularak, Yay burcu evlilik uyumu hakkında bilgi sahibi olabilmek için yazımızın devamını okumanız yeterli olacak…

Yay Burcu Evlilik Uyumu

Yay Burcu Kadını Nasıl Eş Olur?

Yay burcu kadını her zaman, birlikte olduğu erkeğin hayatına yenilikler getirir. Neşe, huzur gibi kavramlarla, Yay burcu kadını sayesinde tanışırsınız. Bunun yanında, onunla birlikte her daim yeni fırsatlara yelken açacağınızı da unutmamalısınız.

Yay burcu kadını iyi bir eş olsa da, eğer siz aşırı ilgiden hoşlanmayan birisi iseniz, o sizin için doğru kişi olmayabilir, çünkü Yay burcu kadınının eşine olan ilgisi oldukça fazladır.

Yay Burcu Erkeği Nasıl Eş Olur?

Yay burcu erkeği her zaman iyimser, ve eşine sadıktır. Oldukça tatlı olduğu söylenebilir, bununla birlikte oldukça vericidir de… Eğer bir Yay burcu erkeği ile evlenirseniz, gerçek bir prenses olduğunuzu düşünebilirsiniz. Ve onunlayken asla yalnız da kalmazsınız.

Yay burcu erkeği ile evliliğin tek bir olumsuz yanı vardır: O, sizin kötü gününüzde, sizin yanınızda olmayacaktır. Yani, eğer bir şeyler kötü gidecek olursa, her şeyi silip atmaktan çekinmeyebilir. Bu nedenle, bir Yay burcu erkeği ile olmadan önce iyice düşünmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası