Terazi Burcu Bu Hafta 29 Mayıs-4 Haziran – 22-28 Mayıs 2023

Terazi burcu bu hafta neler yaşayacak? Bu sorunun yanıtı tüm MaviBoncuğum takipçileri tarafından merakla bekleniyor. Onun nazik kişiliği herkes tarafından biliniyor. Genellikle olaylar arasında denge kurmaya çalışması ile tanınıyor. Ancak bazen dengeli dengesizler olduklarını da görebiliyoruz.

Peki Terazi burcu bu hafta hangi zorluklarla karşılaşacak? Ona hangi sürprizler yapılacak? Onun yüzünü kim güldürecek? Aşk ve para açısından nelere dikkat etmesi gerekecek? Tüm bu soruların yanıtlarını bu hafta olduğu gibi diğer haftalarda da burada bulabileceksiniz.

Terazi burcu haftalık burç yorumları her hafta Nuray Sayarı, Mine Ölmez, Hande Kazanova, Zeynep Turan, Vedat Delek… gibi astrologlar tarafından, gerek katıldıkları televizyon programlarında, gerekse de sosyal medya hesaplarında yapılıyor. Onları da gözden geçirebilirsiniz.

Terazi burcu hakkında yaptığımız diğer paylaşımları ise aşağıdaki başlıklar listesinde bulabilirsiniz.

Terazi burcu 2023 yorumu
Terazi burcu 2024 yorumu
Terazi burcunun özellikleri
Terazi burcu kadınının özellikleri
Terazi burcu erkeğinin özellikleri

Terazi Burcu Bu Hafta

Terazi burcu bu hafta dikkat etmesi gereken konular yönünden uyarılacak. Kendisine farklı önerilerde de bulunacağız. Ve tüm bunları göz önüne alması halinde haftasını mutlu bir şekilde geçirebilecek. Dolayısı ile okuduğunuz her şeyi göz önünde bulundurmak sizin için çok önemli.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Terazi Burcu Bu Hafta

Terazi burcu bu hafta bilgilerini gözden geçirmek için sadece güneş burcunuz değil, yükselen burcunuzda Terazi burcu olabilir. Siz değilseniz bile bir yakınınız Terazi burcu ise bu yorumları yine gözden geçirebilirsiniz. İster kendiniz, ister yakınınız için bu bilgileri kullanabilirsiniz.

Terazi Burcu Bu Hafta 29 Mayıs-4 Haziran 2023

Terazi burcu bu hafta 29 Mayıs-4 Haziran 2023 haftasında bir çok dinamik bağlantı kurabilirsiniz. Daha fazla E-posta, SMS ya da gönderi alışverişi söz konusu olabilir. Evinize misafir davet edebileceğiniz gibi, ilginç yer, akraba ya da arkadaşlarınızı ziyaret etmek için seyahat de edebilirsiniz.

Yeni tanışacağınız insanlarla çeşitli güzel anlar ya da sürprizler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz birini, beklemediği bir teklif ya da hediye ile şaşırtabilirsiniz. İşiniz, resmi, yargı, bankacılık ya da diğer kurumlardan bazı iyi haberler ya da paralar alabilirsiniz.

Terazi burcu bu hafta 29 Mayıs-4 Haziran 2023 haftasında ailevi ya da ev içi bazı sorunları çözmenin bir yolunu bulmaya çalışabilirsiniz. Bunun için zor tavizler vermek isteyebilir ve hatta buna hazır olabilirsiniz. Çalıştığınız yerdeki üst düzey yöneticiler tarafından fark edilebilirsiniz.

İşle ilgili bazı fırsatlarla karşılaşabileceğiniz güçlü ve üretken bir haftadasınız. Gün sonunda, profesyonel ve günlük işlerinizi tamamladıktan sonra dinlenmeye yeterli zaman bulamadığınız için stresli ve huysuz olabilirsiniz. Bazı sorumluluklarınızı meslektaş ya da akrabalarınıza devretmeye çalışın.

Terazi burcu bu hafta yeni arkadaşlıklar kurabilir, farklı eğlence biçimleri arayabilir, ilginç ve hoş insanlarla vakit geçirebilirsiniz. Finansal açıdan özel bir durum yaşamayacaksınız.

Terazi burcu erkeği, sizin için güçlü ve başarılı bir hafta olacak. Bu hafta elde edeceğiniz sonuçlar hedeflerinize ve onlara ulaşmak için kullanacağınız yöntemlere bağlı olacak. Kendiniz ya da ailenizle ilgili önemli satın almalar için harcamalar yapabilirsiniz.

Terazi burcu kadını, yakın arkadaş, komşu ya da tanıdığınız kişilerin özel hayatlarını etkileyecek bir haber ya da bilgi alıp şaşırabilirsiniz. Gelecekle ilgili korku, stres ve endişe yaşadığınız konulara açıklık getirilebilir.

Terazi Burcu Bu Hafta 22-28 Mayıs 2023

Terazi burcu bu hafta 22-28 Mayıs 2023 haftasında eğitim, kariyer ya da işinizle ilgili verimli ve faydalı olacak sohbetler edeceksiniz. İnsanların size yardım etmeleri, tavsiye vermeleri ve sizi korumaları sizin için faydalı olacaktır. Fakat buna güvenerek hareket etmemelisiniz de…

Kişisel ilişkilerinizde bazı çalkantılı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun sebebi, sizin ya da çevrenizin çok aceleci olması, sabırsız ve aynı zamanda da hassas davranmasından kaynaklanmaktadır. Aceleci karar ve hareketlerinizden dolayı kendiniz için duygusal ve zihinsel rahatsızlık yaratabilirsiniz.

Terazi burcu bu hafta 22-28 Mayıs 2023 haftasında bazı hoş olmayan durumlar ya da hayal kırıklıkları ile karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle seyahatlerinizle ilgili bazı durumlar tahmin edilemeyebilir. Tanıdığınız bir adamın hayatındaki başarı ya da önemli olaylarla ilgili alacağınız haberlerden memnun olabilirsiniz.

Terazi burcu bu hafta beklemediğiniz bir sorunu çözmek için bir ebeveyn ya da arkadaşınızdan yardım alabilirsiniz. Gergin bir durumun ortaya çıkması ile istenmeyen tartışma ya da çatışmalarla karşılaşabilirsiniz.

Terazi burcu erkeği, duygusal ya da fiziksel olarak mali işlere, ödemelere ya da iyi bir kazanç elde edeceğinizi düşündüğünüz bir işe dahil olabilirsiniz. Kişisel ya da profesyonel ilişki ve anlaşmalarınız üzerinde olumlu etkiler sağlayacak bir haftadasınız.

Terazi burcu kadını, başka bir kadınla gerçekleştireceğiniz zor bir konuşmaya hassas bir şekilde yaklaşmalısınız. Karşı tarafın söyleyeceklerinizi duygusal olarak özümseyebilmesi için bazı gerçekleri dikkatli bir şekilde anlatmalısınız.

Terazi Burcu Bu Hafta 15-21 Mayıs 2023

Terazi burcu bu hafta 15-21 Mayıs 2023 haftasında coşkulu, enerjik ve pek çok işi bitirme arzusu ile dolu olabilirsiniz. Ev ya da mülk ile ilgili sorunları çözmeniz daha kolay olabilir. Bu konuda size arkadaşlarınız ya da alanında uzman kişiler de yardımcı olabilirler.

Belge, sözleşme, bazı hakların güvence altına alınması, yeni bir pozisyon… gibi konularla meşgul olabilirsiniz. Arkadaş ya da meslektaşlarınızın aileleri ile ilgili bazı konulara da dahil olduğunuzu fark edebilirsiniz ve bu durum şaşırmanıza neden olabilir.

Terazi burcu bu hafta 15-21 Mayıs 2023 haftasında iş yerinde kendinizi çok fazla baskı ve gerilim altında hissedebilirsiniz. Buna, gerçekleşmesi için daha fazla zamana ihtiyacınız olan iş ya dataahhütleri hızlı bir şekilde tamamlamanızın gerekliliği neden olabilir.

Meslektaşınız ya da üstlerinizden biri ile tartışma olasılığınız gündeme gelebilir. Ancak bu durum sizin avantajınıza olacağı için ortaya çıkmasını önlemeli ya da sorunun derinleşmesine izin vermemelisiniz. Seyahat, insanlarla ya da belgelerle ilgili bir özel beklentiye sahip olabilirsiniz.

Terazi burcu bu hafta verdiğiniz kararlara dikkat edin. Çünkü daha sonra değiştiremeyebilirsiniz. Arkadaş çevrenizden bir kadınla ilgili bazı özel iletişimler yaşayabilirsiniz. Hayal kırıklıkları, ruh halinizdeki düşüş ya da bazı insanlarla iletişim kurmanızın zor olması gibi nedenlerle bir şeye bağlanma konusunda isteksizlik yaşayabilirsiniz.

Terazi burcu erkeği, sizden genç bir kadınla duygusal bir karşılaşma ya da onunla ilgili bir olay yaşayabilirsiniz. Bazı konulara daha gerçekçi bir bakış açısı ile bakabilir; sahip olduğunuzu düşündüğünüz sıkıntılara daha farklı bir bakış açısı ile yaklaşabilirsiniz.

Terazi burcu kadını, bazı önemli konulara yönelik korkularınızı ya da kaygılarınızı giderebileceğiniz bir haftadasınız. Sağlık ya da aile sorunları yaşayacak başka bir kadınla ilgili endişelere sahip olabilirsiniz.

Terazi Burcu Bu Hafta 8-14 Mayıs 2023

Terazi burcu bu hafta 8-14 Mayıs 2023 haftasında sadece sizi değil, herkesisuçlamaya hazır olan bir krizdöneminden geçen bir yakınınızla kuracağınız kişisel ilişkilerinizde dikkatli olun. Bu kişi, yaşadığı hayal kırıklığı ve duygusal acı nedeniyle şüphecilik, hassasiyet ve çabuk sinirlenme duygusunda olabilir.

Akraba ya da arkadaşlarınıza bir iyilik yapabilir; bir hediye vermek zorunda kalabilirsiniz. Daha ciddi mesleki anlaşmalar, akrabalarınızla anlaşmalar, seyahatetmek… gibi gerekçelerle evden uzakta daha çok zaman geçirmek durumunda kalabilirsiniz.

Terazi burcu bu hafta 8-14 Mayıs 2023 haftasında evinize girmesine izin verdiğiniz kişilere ve ev içi, ailevi ya da kişisel sorunları kimlerle paylaştığınıza dikkat etmelisiniz. Tanıdığınız bir insandan ayrılmakla ilgili dahi olabilecek tatsız bir olay yaşayabilirsiniz.

Terazi burcu bu hafta aşk hayatınız istediğiniz gelişmelere sahne olmayabilir. Bu nedenle partneriniz üzerinde herhangi bir şey denemekten kaçınmalısınız. İyi bir yaşam kalitesine sahip olmak için kendinize mevsimsel işler arayabilirsiniz. Keyifli aktivitelere daha fazla zaman ayırmak isteyeceksiniz.

Terazi burcu erkeği, önemli haberler, ciddi bir anlaşma ya da etkinlikte elde edeceğiniz ilerlemeler sizi mutlu edebilir. Kişisel mülkünüz için önemli olan işlerle meşgul olabilirsiniz.

Terazi burcu kadını, daha çok ev işleri ve ailevi sorumluluklarla meşgul olacaksınız. Bunları başaracaksınız. Ancak özgürlüğünüzün sınırlanmasına neden olabilirler. Kişisel olarak tanıdığınız bir kadınla ilgili tatsız haberler alabilirsiniz.

Terazi Burcu Bu Hafta 1-7 Mayıs 2023

Terazi burcu bu hafta 1-7 Mayıs 2023 haftasında bir belge, yanlış aldığınız ya da gönderdiğiniz bir bilgi, sahte haberler… gibi konularla ilgili bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Hakkında yeterli bilgi ve birikime sahip olmadığınız konularla ilgili tartışmalara girmemelisiniz.

Gergin ortamlar yaratmamalı, insanlarla sakince konuşmalı, sizi rahatsız eden konular varsa bunları size daha dikkatli bir şekilde açıklamaları talebinde bulunmalısınız. Hızlı bir şekilde gelişen ve hatta saatler içerisinde ortaya çıkabilen bazı değişken olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Terazi burcu bu hafta 1-7 Mayıs 2023 haftasında karşılaşacağınız olaylara doğru tepkiler vermekte ya da tepkilerinizi düzenlemek konusunda zorlanabilirsiniz. Ruh halinizin değişken olabileceği bir haftadasınız. Mesleki ya da ticari projelerinizi geliştirmek için uygun bir hafta olacak.

Sahip olduğunuz bilgilere ve zaten tanıdığınız insanlarla olan bağlantılarınıza güvenebilirsiniz. Doğası gereği tatmin olacağınız bir işle ilgili, karşınıza yeni bir fırsat çıkabilir. Fakat ücretini yeterli bulmayabilirsiniz. Aşk ve romantik ilişkileriniz açısından karışık bir haftadasınız.

Terazi burcu bu hafta bitmiş bir ilişkiyi yeniden canlandırmaya çalışıyorsanız ya da yeni bir başlangıç yapmış biriyle olan ilişkinizi canlandırmaya çalışıyorsanız karmaşık bir süreç geçirebilirsiniz. Eğlenebilir, sevdiklerinizle hoş duygular paylaşabilirsiniz. İnsanlardan alacağınız yardım ve bilgileri yabana atmayın.

Terazi burcu erkeği, iş, dinlenme ya da eğlenme için seyahat etmek adına uygun bir haftadasınız. İletişim kuracağınız insanlarla aranızdaki mesafe ne olursa olsun yine de iletişim için doğru bir zaman olacak.

Terazi burcu kadını, hayatınızda önemli bir dönemin eşiğinde olabilirsiniz. Gelişiminiz için akıllıca bir kararla yeni bir yola girebilirsiniz. Ve sonunda önemli bir başarı elde edeceksiniz. Sizin için önemli bilgiler alacak ve gelecek plan ve davranışlarınız üzerinde etkisi olacak yeni şeyler öğreneceksiniz.

Terazi Burcu Bu Hafta 24-30 Nisan 2023

Terazi burcu bu hafta 24-30 Nisan 2023 haftasında sizden farklı bir yerleşim yerinde yaşayan partnerinizle ilgili bazı endişeler yaşayabilirsiniz. Partneriniz romantik karşılaşmalar yaşayabileceği gezilere çıkabilir. Bu durum sizin sinirinizi bozabilir; hassaslaşmanıza neden olabilir.

Dikkatinizi ailenize ve yakın akraba çevrenize yöneltmeniz gereken bir haftadasınız. Ailenizi, yaşamdaki gelecek değişikliklere hazırlamak adına ciddi bir yoğunluk içerisinde olabilirsiniz. Başarı elde edeceğiniz ve ilerleyeceğiniz deneyimler yaşayabilirsiniz.

Terazi burcu bu hafta 24-30 Nisan 2023 haftası, partnerinizle birlikte yaşamaya başlamak ya da evlenmek için uygun bir hafta olarak göze çarpıyor. Evinizde, söz ve kararlarınızda bilgelik, sabır ve anlayış göstererek gerilimli anları kısa sürede sona erdirebilirsiniz.

Terazi burcu bu hafta, temas kuracağınız akrabalarınızla ilişkilerinizde samimi ve doğru olun. Farklı şehir ya da ülkelerdeki akrabalarınızın yakınında bulunan kişilerle tanışarak yaşam bilginizi geliştirmeye odaklanın.

Hayatın farklı alanlarındaki yeteneklerinizi geliştirmek için ve kanıtlamak adına çok olumlu bir hafta geçireceksiniz. Eğitim, kariyer, sanat, spor… alanlarında çok iyi ilerlemeler kaydedebilirsiniz.

Terazi burcu erkeği, sabırsız olabilirsiniz. Ve bu durum beraberinde bir dizi hata ile hoş olmayan yanlış anlaşılmalar getirebilecek. Genç birkadınla aranızda bir duygu gelişebilir ve unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Terazi burcu kadını, ciddi bir karar vermeniz gerekebilirve bu karar sizin kişisel ya da profesyonel yaşamınızı yansıtacak nitelikte olacaktır.

Terazi Burcu Bu Hafta 17-23 Nisan 2023

Terazi burcu bu hafta 17-23 Nisan 2023 haftasında, özellikle hafta başında, çocuk sağlığı ve buna yönelik çalışmalarla meşgul olabilirsiniz. Değersiz şeyler satın almak konusunda harcamalarınızı kontrol edebilirsiniz. Böylece birikimleriniz artabilir. Yatırımlarınızdan iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

Çocuklarınızın eğitimi ile meşgul olabileceğiniz bir haftadasınız. Çocuklarınızın istediğiniz yerlere kabul edilmeleri ile ilgili iyi haberler alabilirsiniz. İşle ilgili bazı yeni planlar uygulayabilirsiniz. İş gerekçeli bazı kısa seyahatlere de çıkabilirsiniz. Açık sözlülüğünüzü kontrol altına almalısınız.

Terazi burcu bu hafta 17-23 Nisan 2023 haftasında çok açık sözlü olmak çevrenizdek insanlarla ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir. Partneriniz, aile içi olaylarla meşgul olabilir. Haftanın son günleri ise Ay’ın pozitif etkisi ile kutsanabilirsiniz. Sabırlı olabilirsiniz. Mutlu hissedebilirsiniz.

İş ve aile ile ilgili her anınızın tadını çıkartabilirsiniz. Mali gücünüzü arttıracak bazı yeni gelir kaynakları elde etmek isteyebilirsiniz. İş yerinizde, yakın gelecekte size kazançsağlayacak yeniliklerin planlarını yapabilirsiniz. Büyük bir sipariş alabilmeniz de iş açısından mümkün.

Terazi burcu bu hafta işinizle ilgili yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Eşinizle aranızdaki sıcak duygular artabilir. Aranızda, ev uyumunun gelişmesi de söz konusu olabilir. Kaliteli anlar yaşamanız da söz konusu olacaktır.

Terazi Burcu Bu Hafta 10-16 Nisan 2023

Terazi burcu bu hafta 10-16 Nisan 2023 haftasında tanıdığınız birinin hayatındaki tatsız bir olayı takip etmeniz gerekebilir. Bu olayın farklı nedenleri bulunabilir. Bu nedenle tahmin etmeye ya da falcılık yapmaya çalışmayın. Size yakın insanların hayatlarında gelişecek olayları takipte kalacaksınız.

Yurt dışı seyahat planlarınız için uygun bir haftadasınız. Kişisel planlarınızın gelişimi açısından alacağınız önemli haberlerle memnuniyet duygusunu hissedebilirsiniz. İlişkinizde bir şeyleri değiştirmeniz gerektiğini gösterecek gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Terazi burcu bu hafta 10-16 Nisan 2023 haftasında ilişkinizi sürdürmek istiyorsanız bazı gergin durumlara katlanmanız gerekebilir. Aile içinde beklenmedik bazı olayların gelişimine tanık olabilirsiniz.

Terazi burcu bu hafta her zamankinden daha büyük bir sorumluluk alarak hayattaki amacınıza dair daha net bir vizyon sergilemek durumunda kalabilirsiniz. Neye ve nasıl ulaşmak istediğinize dair planlarınız olmalı. Bu şekilde karşınıza yeni ufuklar açılabilir ve ilerlemek için yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Terazi burcu erkeği, neye ya da kime bağlı olduğu önem taşımaksızın, sorunlarınızı kategorilere ayırarak çözmeniz gerekecek. Hayatınızda uyum ve hareket özgürlüğü olmalı. Bunlar için mücadele edin. Ama mücadelenizde dürüst ve sistematik olun.

Terazi burcu kadını, önemli bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Gelişiminizi ve kaderinizi belirleyecek bir durumla karşılaşacaksınız. Sağlıkla ilgili çeşitli endişeleriniz olabilir. Bir çocuk ya da gençle ilgili beklenmedik zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Kişisel plan ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için çeşitli engelleri aşmanız gerekebilir.

Terazi Burcu Bu Hafta 3-9 Nisan 2023

Terazi burcu bu hafta 3-9 Nisan 2023 haftasında farklı bir şehir ya da ülkeden gelebilecek insanlar sizin şaşırmanıza neden olabilirler. Muhtemelen onlarla güzel duygular yaşayacaksınız. Birlikte yapacağınız şeylerden kutluluk duymanız da olası.

Farklı yaşlardan insanlarla çeşitli olaylar yaşayabilirsiniz. Ve yaşadıklarınızın çoğu da size hoş deneyimler katacak. Sahip olduğunuz mülk ya da yaşadığınız ev ile ilgili beklenmedik bir değişiklik yaşayabilirsiniz. Vefat etmiş akrabalarınızı rüyalarınızda görebilirsiniz ve size hayatınızla ilgili mesajlar verebilirler.

Terazi burcu bu hafta 3-9 Nisan 2023 haftasında aileniz için önemli olduğunu düşündüğünüz plan ya da fikirlerinizin gerçekleşmesi adına gerekli olayların gelişimi için baskılar yapmaktan kaçınmalısınız. Çünkü içinde bulunduğumuz hafta bir şeyleri zorlamak için uygun değil.

Terazi burcu bu hafta akrabalar, arkadaşlar, sınıf arkadaşları ya da sizinle benzer düşüncelere sahip kişilerle çeşitli toplantılar ve etkinliklere katılabilirsiniz. Bir konum, eşya ya da kaynağı kaybedebilir ya da israftan korumak adına zor bir hafta geçirebilirsiniz.

Terazi burcu erkeği, farklı yerlerden gelen insanlarla ilgili konularda ya da yapacağınız seyahatlerle ilgili konularda iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Hırsızlıklara ve kayıplara karşı önemli eşyalarınızı korumalısınız.

Terazi burcu kadını, bu hafta edineceğiniz bilgilere dikkat etmelisiniz. Kişisel ya da profesyonel hayatınız hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen insanların meraklarına karşı temkinli olun.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.