Oğlak Burcu Bu Hafta 29 Mayıs-4 Haziran – 22-28 Mayıs 2023

Oğlak burcu bu hafta her hafta olduğu gibi bol para kazanabilecek mi? İnsanlar ona güvenmeye devam edecek mi? Kimlerle iletişim kurarken dikkatli olmalı? MaviBoncuğum takipçisi çok sayıda kadın ve erkek bu soruların yanıtlarını merak ediyor.

Bildiğiniz gibi Oğlak burcu insanının kafası işe çok çalışır. Ancak ilişkiler ve aşk ile evlilik konusunda bazı problemler yaşamaları da muhtemeldir. Bu noktada Oğlak burcu bu hafta neler yaşayacak sorusunun yanıtlarını pek çoğumuz merak ediyoruz.

Oğlak burcu mensubu olarak bu haftaki yaşayacaklarınızı Mine Ölmez, Nuray Sayarı, Hande Kazanova, Vedat Delek, Zeynep Turan… gibi başarılı astrologların sosyal medya hesaplarını ya da katıldıkları televizyon programlarını izleyerek de öğrenebilirsiniz.

Oğlak burcu hakkında daha önce yapmış olduğumuz paylaşımlara ise aşağıdaki başlıkları tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Oğlak burcu 2023 yorumu
Oğlak burcu 2024 yorumu
Oğlak burcunun özellikleri
Oğlak burcu kadınının özellikleri
Oğlak burcu erkeğinin özellikleri

Oğlak Burcu Bu Hafta

Oğlak burcu bu hafta, gerek kadın olsun gerek erkek olsun farklı şeyler yaşayacak. Ve bu konu sadece Oğlak burcu kişileri değil yakını Oğlak burcu olanları da ilgilendiriyor. Çünkü tüm yakınlarımızın psikolojik durumu yaşadıklarına bağlı olarak değişiyor. Ve onların psikolojisi bizleri de etkiliyor.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Oğlak Burcu Bu Hafta

Oğlak burcu bu hafta aşkta, işte,parada, aile ilişkilerinde… neler yaşayacak? Her hafta bu sayfayı bir kere ziyaret etmek sureti ile merak ettiğiniz bu soruların en güncel yanıtlarına ulaşabilirsiniz. Önerilerimizi ve uyarılarımızı dikkate alarak haftanızı daha kolay geçirebilirsiniz.

Oğlak Burcu Bu Hafta 29 Mayıs-4 Haziran 2023

Oğlak burcu bu hafta 29 Mayıs-4 Haziran 2023 haftasında bir akrabanızla ilgili beklemediğiniz önemli bir durum gerçekleşebilir. Bu duruma doğum günü, yıldönümü… gibi örnekler verebiliriz. Bir aile toplantısına katılabilirsiniz. Nişan ya da evlilik için hayırlı bir hafta olduğunu da unutmayın.

Bu haftayı, bir çocuk ya da gençle ilgili hissedeceğiniz şeylerle de hatırlayabilirsiniz. Bir çocuğun geleceği ve eğitimi ile ilgili masraflar gündeme gelebilir. Ya da yine bir çocukla ilgili farklı bir mali durum söz konusu olabilir.

Oğlak burcu bu hafta 29 Mayıs-4 Haziran 2023 haftasında aynı evde yaşamadığınız kişilerle aranızda gelişmesi muhtemel gerginliklerden kaçının. Size karşı tahmin edemeyeceğiniz davranışlarda bulunabilirler.

Aşk hayatınız duygusal istikrarınıza ve karşılaşacağınız beklenmedik zorlukları çözme yeteneğinize göre şekil alacak. Partnerinizle ilişkinizde çok güçlü duygular yaşayabilirsiniz. Ancak tatsız çatışmalar da gündeme gelebilir. Dileklerinizi gerçekleştirmek için ne kadar çabaladığınız burada çok önemli.

Oğlak burcu bu hafta bir kadının tavsiyelerini, sizin isteklerinize aykırı da olsa dinlemek zorunda kalacaksınız. Ocak ayında doğduysanız, aile ve profesyonel ilişkilerinizin geleceğini, iş planları ve mali anlaşmalarınızın gelişimini belirleyecek kritik bir dönemden geçeceksiniz.

Hazırlıksız olacağınız; uygun tepkiyi vermek için gerekli yaşamsal deneyime sahip olmadığınız beklemediğiniz olay ve deneyimlerle dolu bir hafta geçireceksiniz.

Oğlak burcu erkeği, çevrenizdeki olayların gelişimini takip ederek duruma göre pozisyon alma şansına pek sahip olamayacaksınız. Büyük karar ve değişiklikler için hazır olmayacaksınız. İşlerinizi yavaş bir şekilde ilerletin.

Oğlak burcu kadını, daha duygusal, alıngan ve hassas olabilirsiniz. İnsanlarla kolayca çatışmalar yaşayabileceksiniz ve bu durumlar bu hafta için ana sınavınız niteliğinde olacak.

Oğlak Burcu Bu Hafta 22-28 Mayıs 2023

Oğlak burcu bu hafta 22-28 Mayıs 2023 haftasında karşınızaçıkacak yeni bir fırsat heyecanlanmanıza neden olabilir. Bu aşamada gerçekçi olun ve değerlendirmek için yeterli bilgi, beceri ve kaynağa sahip olup olmadığınızı doğru bir şekilde değerlendirin.

Alacağınız para iş kaynaklı olarak iş anlaşmaları, banka havaleleri, emekli maaşı, kira… gibi yerlerden gelebilir. Özel bir nedene gerek olmaksızın akraba ya da arkadaşlarınızı evlerinde ziyaret edebilirsiniz. Geleceğiniz için acil ama önemli kararlar almaya yönelik ciddi konuşmalar yapabilirsiniz.

Oğlak burcu bu hafta 22-28 Mayıs 2023 haftasında bir yakınınızın hayatındaki olaylarla ilgili beklentileriniz nedeniyle sabırsız ve duygusal olabilirsiniz. Bir akrabanızın sağlığı ile ilgilenmeniz gerekebilir. Tedavi sürecine dahil olabilirsiniz.

Dikkatinizi herşeyin öncesinde aileniz için önemli olan şeylere odaklayacaksınız. Seyahat etmek ya da farklı bir yerden bir kişi ile faydalı ilişkiler geliştirmek için uygun bir hafta geçireceksiniz.

Oğlak burcu bu hafta umutettiğiniz iyi haber ya da fırsatlar sayesinde bir miktar gelir elde edebilirsiniz. Alacağınız uzun ömürlü bir eğitimden söz edebiliriz. Bundan olabildiğince faydalanmaya çalışmalısınız.

Oğlak burcu erkeği, ailedeki bir çocuk ya da genç ile ilgili bir vaadde bulunabilirsiniz. Hamilelik ya da doğum ile ilgili haberler alabilirsiniz. Keyifli aktivite ve toplantılara katılmak için daha çok zamanınız olacak.

Oğlak burcu kadını, zamanınızın çoğunu konuşarak ve arkadaşlarınızla buluşarak geçireceksiniz. Bu durumun, önemli şeylere kullanacağınız zamanı çalmasına izin vermemelisiniz. Sizi etkileyecek ya da heyecanlandıracak ilginç bir kitap ya da makale ile karşılaşabilirsiniz.

Oğlak Burcu Bu Hafta 15-21 Mayıs 2023

Oğlak burcu bu hafta 15-21 Mayıs 2023 haftasında yakın geçmişinizde yaptığınız hataları görebileceğiniz ya da fark edebileceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sayede ciddi düşünmeye başlayabilir ve önemli kararlar vermeye sevk edilebilirsiniz.

Yaşam tarzı, diyet ya da tedavinizde bazı değişiklikler yapmanıza neden olacak rahatsızlıklar hissedebilirsiniz. Birlikteyaşadığınız ya da çalıştığınız insanlarla olan ilişkilerinizde bazı karmaşık durumlarla karşılaşabilirsiniz. Biraz diplomatik ya da ince olmanız gerekebilir.

Oğlak burcu bu hafta 15-21 Mayıs 2023 haftasında bir kadının yaşayacağı bir olay nedeniyle duygularınızda hareketlenmeler oluşabilir ya da ilginç deneyimler yaşamanıza sebebiyet verebilir. Sevdiğiniz biri için bir etkinliğe katılabilir, bunun için hediye seçebilir ya da özel bir hazırlık yapabilirsiniz.

Oğlak burcu bu hafta gerçek başarıya ulaşma şansı ve ilginç gelişme fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Planlanması zor olaylarla, sürprizlerle, beklenmedik gelişmelere neden olabilecek görevlerle dolu bir süreçten geçebilirsiniz.

Oğlak burcu erkeği, iletişim kurulması zor, duygusal olarak alıngan, sizin için hoş sonuçlar doğurmayacak olaylar nedeniyle huysuz olabilirsiniz. Davranışlarınızı düzeltmeli ve başınızı ciddi bir belaya sokmaktan kendinizi korumalısınız.

Oğlak burcu kadını, işiniz, sosyal ya da siyasi hayatınızla ilgili önemli haberleri yakından takip edebilirsiniz. Bazı sosyal amaçlara bağlı kalabilirsiniz.

Oğlak Burcu Bu Hafta 8-14 Mayıs 2023

Oğlak burcu bu hafta 8-14 Mayıs 2023 haftasında size ait iş yerinde ya da çalıştığınız işteki zorluk ve sıkıntıları, kayıpsız ve başarı ile aşmak için çok fazla çaba ve enerji harcamanız gerekecek. Haftanın olaylarının, sizi mevcut işinizden ayrılma, yeni bir işe başlama, bazı işleri bitirme ya da dondurma, aileden olmayan biriyle yapılacak planlar… şeklinde gelişebileceğini belirtmeliyiz.

Oğlak burcu bu hafta 8-14 Mayıs 2023 haftasında karşınıza çıkacak yeni fırsatları kabul etmeye ya da değerlendirmeye hazır olduğunuz sürece, gelişiminizin yeni başlangıçlarını yaşayabilirsiniz. Sizi şaşırtacak ve dikkatle düşünmenizi gerektirecek olaylar yaşayabilir; teklifler alabilirsiniz.

Oğlak burcu bu hafta, çocuklar ve ebeveynler arasında yaşanacak sorunlar dolayısı ile aile ortamı gergin olabilir. Bu gerilimi hızlı bir şekilde, incelik ve diplomasi kullanarak ortadan kaldırabilirsiniz. Arkadaşlarınızla part-time çalışma ya da farklı profesyonel katılımlar yolu ile elde edebileceğiniz ek gelir fırsatlarını tartışabilirsiniz.

Eğitim, iş ve kariyerle ilgili fikir ve planlarınızı geliştirmek için uygun bir haftadasınız.

Oğlak burcu erkeği, beladan ve hoş olmayan insanlardan uzak durmanın yollarını arayacaksınız. Ancak karşınıza, deneyimlemeniz için çıkarılan şeyleri atlayamazsınız. Bu tatsız deneyimlerde, öğreneceğiniz hayat dersleri ve çıkartabileceğiniz anlamlar bulunmaktadır.

Oğlak burcu kadını, yavaş da olsa bir gelişim sürecinden geçeceksiniz. Geçmiş hata ve sorunlu ilişkilerinizi düzeltmek için diğer insanların karar ve eylemlerini takip etmeniz gerekecek.

Oğlak Burcu Bu Hafta 1-7 Mayıs 2023

Oğlak burcu bu hafta 1-7 Mayıs 2023 haftasında konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Çünkü Düşüncesizce ve acele ederek söylediğiniz sözler nedeniyle kendinize zarar verebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak ya da zamanınızı boşa harcamak konusunda zaman tamamen size bağlı.

Hayatta sadece kendi sorunları olduğunu düşünen insanların olumsuz etkilerini ve manipülasyon girişimlerini görmezden gelmelisiniz. Ailenizdeki kişilerle ilgili plan ve beklentilere dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız.

Oğlak burcu bu hafta 1-7 Mayıs 2023 haftasında olaylar muhtemelen olması gerekenden farklı bir gelişim gösterecektir. Ancak her şekilde geleceği etkileyecek nitelikte olacaktır. Yakın bir akraba ya da arkadaşınızın hayatındaki hoş olmayan bir olayın duygusal stresini yaşayabilirsiniz.

İş yerindeki sorunlar, evde ya da aile ortamınızda gerginliklere neden olabilir. Aile şirketiniz varsa, sorunun neye bağlı olduğu önem arz etmeksizin ailenizin ve özellikle de sizin bir teste tabi tutulmanız mümkün. Ekipman ya da eşyalarınızı, arkadaşınız dahi olsa, kimsenin kullanımına tahsis etmemelisiniz.

Oğlak burcu bu hafta ilişkilerinizi olumsuz etkileyecek bazı komplikasyon ve sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Kişisel bütçenize iyi para ekleme şansı elde edeceksiniz. Ek iş arıyorsanız bulabilirsiniz. Seçici olmayın. En azından deneyim kazanırsınız.

Oğlak burcu erkeği, dikkatsizlik, aşırı güven ya da acelecilik nedeniyle ortaya çıkabilecek kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

Oğlak burcu kadını, dedikdulardan ve arkanızdan yapılacak hoş olmayan konuşmalardan kaçınmalısınız. Bunları kontrol etmek zor olabilir. Ama hayatınızda önemli bir yeri olmayan insanların bu tür davranışlarından olabildiğince etkilenmemeye çalışın.

Oğlak Burcu Bu Hafta 24-30 Nisan 2023

Oğlak burcu bu hafta 24-30 Nisan 2023 haftasında partneriniz ya da eşinizle olan ilişkinizin gelecekteki gelişimi hakkında daha net fikre sahip olabileceksiniz. Özellikle ilişkinizle ilgili bir deneme süreci söz konusu ise bu geçerli olacaktır.

İlişkinizin hayatta kalması ya da son bulması yaşadığınız ve gördüğünüz bazı şeylere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Her yaşanan şeyin belirli bir anlamı vardır. Ya ilişkinizi güçlendirmek ya da bitirmek ve sonrasında hayatınıza alacağınız daha değerli bir insan söz konusu olabilir.

Oğlak burcu bu hafta 24-30 Nisan 2023 haftasında bir yakınınızın sağlığını dikkatle incelemeniz gerekebilir. Bu kişi sizden farklı bir şehirde yaşayabilir. Ya da siz sağlık nedeniyle seyahat edebilirsiniz. Bir akraba ya da arkadaşınız için bazı seyahat endişelerini de taşıyabilirsiniz.

Sözleşme ve belgeleri halletmek için zor bir hafta geçireceksiniz. Bu tür eylemlerin size dayatılması konusunda yaşayacağınız gelişmelere karşı hazırlıklı olmalısınız. Hayatınızda bir değişiklikle ilgili başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Fakat bu durum çok yavaş gerçekleşecek ve algılamakta zorlanacaksınız.

Oğlak burcu bu hafta alıngan, kaprisli, sabırsız ve duygusal olabilirsiniz. Ancak kendinizi tüm bunlara karşı savunmalısınız. Çünkü bunların hiç birinin olumlu sonucunu görmeyeceksiniz.

Oğlak burcu erkeği, bir kadınla iş, aile, politik ya da sosyal projeler gibi önemli konular hakkında bir konuşma yapabilirsiniz. Kişisel aracınıza, hem onu kullanırken hem de park ettiğiniz yer açısından dikkat etmelisiniz.

Oğlak burcu kadını, sizin sorununuz olmayan konuları çözmek konusunda kendinizi dışlanmış hissedebilirsiniz. Bir erkeğin dahil olduğu önemli bir aile olayı ya da toplantısı söz konusu olabilir. Katıldığınız bir seyahat sırasında bir gerginlik yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Bu Hafta 17-23 Nisan 2023

Oğlak burcu bu hafta 17-23 Nisan 2023 haftasında, özelikle de haftanın ilk günlerinde Ay’ın pozitif etkisine maruz kalabilirsiniz ve bu sayede işle meşgul olmanız gerekebilir. Kaderinizin yardımı ile alabileceğiniz bazı zor kararlar sayesinde yakın gelecekte işinizi büyütebilirsiniz.

Annenizin sağlığı bu aralar muhtemelen iyi olacaktır. Çevrenizdeki insanlar sizi destekleyebilir. Ve böylece kendinize olan güveniniz artacaktır. Aklınızın fazla çalışması sizi yorabilir. İş yoğunluğunuz nedeniyle ailenize zaman ayıramayabilirsiniz.

Oğlak burcu bu hafta 17-23 Nisan 2023 haftasının son bir kaç gününde Ay’dan negatif şekilde etki alacaksınız. Kendinizi bu nedenle sağlıksız ve sıkılmış hissedebilirsiniz. Prestijinizi etkileyecek taahhütlerinizi yerine getiremeyebilirsiniz. İşinizden zevk almayacaksınız.

Size verilen sorumlulukları yerine getiremeyebilirsiniz. Tüm bu olumsuz nedenlerden dolayı kendinizi gergin ve sabırsız hissedebilirsiniz. Rakiplerinize ve gizli düşmanlarınıza karşı dikkatli olmalısınız. Aksi halde bir komploya kurban edilebilirsiniz.

Oğlak burcu bu hafta yeni yatırımlar yapmaktan kaçınmalısınız. Ailenizle gerektiği kadar ilgilenmeli; onlara bakmalısınız. Partnerinizle aranıza bu bir kaç gün mesafe koyabilirsiniz. Gereksiz konularda tartışmaktan kaçınmalısınız. Öğrenci iseniz çalışmalarınızda tembellik ve dikkatsizlikten kaçınmalısınız.

Oğlak Burcu Bu Hafta 10-16 Nisan 2023

Oğlak burcu bu hafta 10-16 Nisan 2023 haftasında eski arkadaşlarınızla ya da başka şehir veya ülkelerde yaşayan insanlarla sohbetler edebilir; toplantılar düzenleyebilirsiniz. İlginç ve yararlı bilgiler edinebilir; gelecekteki toplantıların planlarını bile şimdiden yapabilirsiniz.

Hoş olmayan bir anlaşmazlık ya da çatışma yaşadığınız bir kadınla ilişkilerinizi yeniden kurma ve uyumlu hale getirmeye yönelik fırsatlar elde edebileceksiniz. Mesleki anlaşmalarınızı geliştirmek, daha iyi finansal sonuçlar elde etmek, işinizden gelir elde etmek… gibi konularda uygun bir haftadasınız.

Oğlak burcu bu hafta 10-16 Nisan 2023 haftasında çocuk ve arkadaşlarınızla eğlenmek ve ilginç yerleri görmek için seyahatler edebilirsiniz. Başka bir yerde yaşayan bir çocuğunuz varsa, bu hafta onun hayatıyla ilgili özel bir durum yaşayabilirsiniz.

Oğlak burcu bu hafta asıl işinizin yanında yan işlerden de gelir elde edebilme şansına sahip olacaksınız. Aşk hayatınız, ilişkinizdeki çeşitli iniş çıkışlar nedeniyle karışık olabilir. Farklı bir şehirde okuyan ya da çalışan bir hayatınız varsa aşk hayatınızdaki gelişmeleri tahmin etmek zor olacak.

Oğlak burcu erkeği, bir nişan, sohbet, çocuk ya da torununuzla ilgili önemli bir olay yaşayabilirsiniz. Çalışma, farklı bir yerde çalışma ya da diğer nedenlerden dolayı bir akrabanızdan ayrı düşebilirsiniz.

Oğlak burcu kadını, çok dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız. Önemli kişisel belgelerinizi, bilgilerinizi, eşyalarınızı koruyun ve saklayın. Sağlığınıza daha ciddi bir şekilde özen gösterin. Önceden korkutacak bir şey olmasa da rahatsızlık belirtilerini göz ardı etmemelisiniz.

Oğlak Burcu Bu Hafta 3-9 Nisan 2023

Oğlak burcu bu hafta 3-9 Nisan 2023 haftasında evinizde çok farklı bir şekilde yorumlanacak ya da sizin kabul edebileceğiniz bir değişiklik yaşayabilirsiniz. Hayatınızdaki her olayın bir gelişme sebebi, yeri ve zamanı olduğu gerçeğini zaten kabul etmelisiniz.

Arkadaşlarınızla farklı bağlantılar kurabileceğiniz bir haftadasınız. Dünya görüşünüzü ve hayatın çeşitli alanlarındaki bilgilerinizi zenginleştirecek yeni insanlarla tanışma fırsatı elde edebilirsiniz. Sizin için önemli ve ilginç olacak ve muhtemelen sanal ortamda tanışacağınız ve takipçisi olacağınız insanlar karşınıza çıkacak.

Oğlak burcu bu hafta 3-9 Nisan 2023 haftasında aile bütçesini iyileştirecek miktardaki para ile mutlu olabilirsiniz. Gelecekte elde edeceğiniz gelirlerle ilgili bir belge de alabilirsiniz. Sadakatsizlik, aldatma, manipülasyon eylemleri… bazı kişilerle ilişkilerinizi bitirmek için hızlı kararlar almanıza neden olacak.

Oğlak burcu bu hafta okul, üniversite ya da kariyerinizde sahip olduğunuz görev ve anlaşmalara daha ciddi şekilde bakmalısınız. Bir başarı elde edebileceğiniz gibi, başarısız sonuçlara da ulaşabileceğiniz bir haftadasınız. Ne yaşayacağınız tamamen size bağlı. Buna gre odaklanmalısınız.

Oğlak burcu erkeği, mali durumunuza, yaptığınız harcamalara ve aldığınız paraya ciddi bir şekilde yoğunlaşmanız gerekiyor. Ulaşım, iletişim, turizm, online satış, kurye hizmetleri, reklam, çeşitli bilgi araçlarının kullanımı… gibi konularda yi sonuçlar elde edebileceğiniz bir haftadasınız.

Oğlak burcu kadını, bazı rahatsızlıklarınız için tıbbi yardım almanız gerekebilir. Yer değiştirme fırsatlarına sahip olabilirsiniz. Ve yapacağınız bu değişiklik sizin için iyi olacaktır.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.