Kova Burcu Bu Hafta 29 Mayıs-4 Haziran – 22-28 Mayıs 2023

Kova burcu bu hafta kimlerle sorun yaşayacak? Aslında Kova burcu insanı, kendisi ile en kolay anlaşılan insanlar arasında yer almaktadır. En azından biz öyle düşünürüz. Fakat inatçı bir yapıya sahip olan Kova burcunun kendine göre doğruları vardır. Aranız çok iyi iken bir anda sizinle küstüğünü fark edebilirsiniz.

İnsan olarak çok iyi olan Kova burcu bu hafta, önceki haftalarda olduğu gibi insanlara yardımcı olmaya devam edecek mi? Bir küslük yaşamanız mümkün mü? Her zaman olduğu gibi verici davranıp, sonrasında da arkanızdan laf edecek mi? İlerleyen bölümlerde bu soruların yanıtlarını bulabileceksiniz.

Kova burcu iseniz başarılı astrologlar arasında yer alan Nuray Sayarı, Mine Ölmez, Zeynep Turan, Hande Kazanova, Vedat Delek… gibi isimlerin yorumlarına da denk gelmişsinizdir. Takip etmek için sosyal medya hesaplarını ya da katıldıkları televizyon programlarını öğrenebilirsiniz.

Daha önce Kova burcu hakkında yapmış olduğumuz paylaşımlara ise aşağıdaki başlıkları tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kova Burcu 2023 Yorumu
Kova burcu 2024 yorumu
Kova burcunun özellikleri
Kova burcu kadınının özellikleri
Kova burcu erkeğinin özellikleri

Kova Burcu Bu Hafta

Kova burcu bu hafta kimlerle arasını iyi tutacak? Kime, neyin kinini besleyecek? Yakınları ile olan hangi konuşmaları yanlış anlayacak ve ne için kendince bir yorum yapacak? Eşi ile arası nasıl olacak? Aşkta kazanacak mı yoksa kayıplar mı yaşayacak?

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları

Kova Burcu Bu Hafta

Kova burcu bu hafta sağlık açısından ne durumda olacak? Bu soruların yanıtlarını sadece güneş burcunuz Kova ise dikkate almamalı, yükselen burcunuzu da hesaba katmalısınız. Çünkü yükselen burcunuz,sizi toplum içinde en iyi yansıtan burçtur aslında. Güneş burcunuz ise kişiliğinizi anlatır.

Kova Burcu Bu Hafta 29 Mayıs-4 Haziran 2023

Kova burcu bu hafta 29 Mayıs-4 Haziran 2023 haftasında akraba ya da arkadaşlarınızın hayatlarındaki bir başarısızlık ya da kayıpla ilgili bir olay yaşayacaksınız. Beklemediğiniz toplantılara katılabilir, telefon görüşmeleri yapabilir, sürpriz mesajlar alabilirsiniz.

Bunların her biri önümüzdeki zamanlarda hayatınızda gerçekleşecek şeylerin habercisi olacaktır. Yaşadığınız bazı olaylar sizi bazı önemli kararlar vermeye zorlayabilir. Olaylar ne kadar karmaşık ya da kolay olursa olsun, enerji ve dikkatinizi, bunları kısa sürede gerçekleştirmeye yöneltmelisiniz.

Kova burcu bu hafta 29 Mayıs-4 Haziran 2023 haftasında ilginç bazı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Çünkü bunlar geçen hafta yaşadığınız olaylarla ilgili olabilirler. Seyahat etmek ve farklı mesafelerden insanlarla temaslarda bulunmak için uygun bir haftadasınız.

Ticaret ya da iletişim alanında çalışıyorsanız veya mali imalatçı iseniz tüm hafta sizin için başarılı geçebilir. Farklı bir yerde size ait bir mülk varsa onun yönetimi ile ilgilenmeniz gerekebilir.

Kova burcu bu hafta duygularınızı daha ciddi ve sorumlu bir şekilde kullanmak durumunda kalacaksınız. Çünkü yaptığınız hataların ve acele verdiğiniz kararların etkilerini uzun süre hissetmeniz söz konusu olacak.

Kova burcu erkeği, bir kadınla ilgili mali desteğe ya da diğer uygun parasal durumlara güvenebilirsiniz. Kadınlara yönelik bir meslek icra ediyorsanız, yaptığınız işle ilgili güzel bir gelişim gözlemleyebilirsiniz.

Kova burcu kadını, sevdiklerinizle keyifli anlar yaşayacaksınız. Sağlığınıza ve görünüşünüze her zamankinden daha fazla ilgi gösterme eğiliminde olacaksınız.

Kova Burcu 22-28 Mayıs 2023

Kova burcu 22-28 Mayıs 2023 haftasında yakın geleceğinizle ilgili planlar yapmaktan kaçınmalısınız. Her şeyin doğal akışında ilerlemesi sizin için daha iyi olacaktır. Size hoş sürprizlerin yapılabileceği bir haftadasınız. Tanıdığınız biri ile ilgili alacağınız tatsız bir haberden rahatsız olabilirsiniz.

Elektrikli ev aletleri alırken ya da mobilya değiştirirken dikkatli olmalısınız. Olumsuz duygu ya da çatışmaların ortaya çıkabileceği sorunlarla karşılaşmanız muhtemeldir. Kişisel eşyalarınızı başkalarına vermekten ya da geçici kullanım için birinden almaktan kaçınmalısınız.

Kova burcu bu hafta 22-28 Mayıs 2023 haftasında aşk hayatınızla ilgili sürpriz durum ya da olaylar yaşamanız muhtemel görünmüyor. İç huzurunuzu korumak ve sükuneti sağlamak için ilişkilerinizi olduğu gibi kabul etmelisiniz.

İnternet aracılığıyla tanışacağınız bir kişiyle buluşma, ona bir teklifte bulunma ya da açıklama yapma gibi yeni bir romantik durumla karşılaşabilirsiniz. Olayları manipüle edip baskılamadan, doğal bir şekilde gelişmelerine izin verin. Bu sayede bazı olaylara şaşırabilirsiniz.

Kova burcu bu hafta bencil ve otoriter bir kişinin karmaşık yapıya sahip karakteri ile karşılaşabilirsiniz. Riskli hareketlerden, aşırı spordan, sizin ya da diğer insanların hayatını tehlikeye atacak her şeyden kaçınmaya çalışın.

Kova burcu erkeği,eğitiminizin olmadığı riskli hareketlerden, aşırı deneyim ve spordan uzak durmaya çalışın. Davranışlarınızda ve hareketlerinizde daha bilge ve soğukkanlı davranmanızı önerebiliriz.

Kova burcu kadını, profesyonel büyüme, işinizde becerilerinizi kanıtlama fırsatlarına sahip olacaksınız. Yaklaşan önemli bir profesyonel ya da iş görüşmeniz olacak.

Kova Burcu Bu Hafta 15-21 Mayıs 2023

Kova burcu bu hafta 15-21 Mayıs 2023 haftasında genel olarak ciddi kararlar verebilir ve yeterli tepkileri göstermeniz gerekebilir. Çünkü dinamik ve öngörülemeyen bir gelişmeyi bu hafta yaşayabilirsiniz. Çeşitli beklenmeyen olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Farklı şehir ya da ülkelerden insanlarla beklenmedik bir gezi ya da iletişim fırsatı gündeminize gelebilir. Aile ya da yakın arkadaşlarınızdan birinin kişisel ya da mesleki başarısı ile ilgili alacağınız bir haber ya da yaşayacağınız bir olay dolayısı ile çok mutlu olabilirsiniz.

Kova burcu bu hafta 15-21Mayıs 2023 haftasında uzun zamandır beklediğiniz bir hamilelik ya da doğum ile ilgili haberleri alabilirsiniz ve bu durum mutlu olmanıza sebep olabilir. Tanıdığınız birinin hayatındaki mantıksız olaylar, hoşolmayan ve hayati tehlike arz eden durumlar sizi üzebilir.

Mesleki yükümlülüklerinizi yerine getirmek ya da işinizin gelişimi açısından uygun bir haftadasınız. Kariyerya da işinizle ilgili alacağınız bir teklif ilginizi çekebilir ve gelişiminiz açısından da umut verici olacaktır.

Kova burcu bu hafta, karar vermede, eksik olan olgunluk gerekçesi ile duygusal hareket edebilirsiniz. Çocukken yaşadığınız dertsiz, tasasız hayatı yaşamak isteyebilirsiniz.

Kova burcu erkeği, mantıklı olmalısınız. Bir şeyi kısa zamanda elde etmek ya da başarmak arzusu ile başınıza büyük dertler aşabilirsiniz. İnsanların yaptıkları hatalara gülmeyin. Yakında siz de aynılarını yapabilirsiniz.

Kova burcu kadını, akraba, arkadaş, bazı kurum ve kuruluş temsilcileri ile yapılacak toplantılara katılabilir ya da onlarla ilginç deneyimler yaşayabilirsiniz. Yeni ve ilginç insanlarla tanışabilir ve onlarla iletişiminizi sürdürmeye devam etmek isteyebilirsiniz.

Kova Burcu Bu Hafta 8-14 Mayıs 2023

Kova burcu bu hafta 8-14 Mayıs 2023 haftasında özel, aşk ya da sosyal hayatınızla bağlantılı ilginç deneyimler yaşayabilirsiniz. Geleceğinizle ilgili planlarınızı büyük bir iyimserlikle yapabilir ve profesyonel ya da sosyal ilişkilerinizle ilgili teklifleri kabul etme eğiliminde olabilirsiniz.

Hayatınızda ortak bir geçmişe sahip olduğunuz insanların bulunması, üzerinizde olumlu etki yaratacaktır. Bu tür ilişkilerin, karar verirken üzerinizde bir miktar etkileri olabilir. Akraba çevrenizden bir kişi ile ilgili beklentileriniz muhtemelen bir engel ya da gerginlikle karşılaşmadan gerçekleşecektir.

Kova burcu bu hafta 8-14 Mayıs 2023 haftasında iş yerinde karşılaşacağınız bazı sürprizler nedeniyle, yanıt vermeniz gereken bir duruma hazırlıksız yakalanabilirsiniz. Bu nedenle hassas bir durumla karşılaşabilirsiniz. Profesyonel becerilerinizi sorgulayabilir; yeteneklerinize güvensizlik hissedebilirsiniz.

Kova burcu bu hafta, bir yakınınızın sağlığı, hastalığının iyileşmemesi, durgun olması… gibi nedenlerle endişelenebilirsiniz. Önceden yaptığınız plan ve hazırladığınız toplantıları başarı ile uygulayabileceksiniz. İşler yavaş ilerliyor diye hedeflerinizden vazgeçmeyin.

Kova burcu erkeği, kişisel ya da aile yaşamınızı uyumlu hale getirme fırsatı elde edebilirsiniz. Kendiniz ve yakınlarınız için yaptıklarınızın doğruluğundan çok daha fazla emin olacaksınız.

Kova burcu kadını, akrabalarınızın, evlerinin içindeki sorunları çözmek için güvenecekleri kişi siz olabilirsiniz. Kamusal alanda alacağınız bir haber ya da telefona şaşırabilirsiniz.

Kova Burcu Bu Hafta 1-7 Mayıs 2023

Kova burcu bu hafta 1-7 Mayıs 2023 haftasında kişisel işlerinizin gelişimi konusunda bir fırsat ya da teklifin karşınıza çıkması konusunda çok heveslisiniz. Ancak gerçekçi olmalısınız. Hayatınızdaki bu değişiklik beceri, bilgi ve kaynaklarınıza uygun olur mu? Adımlarınızı düşünerek atmalısınız.

Alacağınız paralar iş, iş anlaşmaları, kira, emekli maaşı… gibi gerekçelerle elinize ulaştırılacaktır. Evinize misafir gelebilir. Ya da bir davet veya toplantı teklifi alabilirsiniz. Önemli kararlar vermeniz gerekeceği için ciddi konuşmalar yapabilirsiniz.

Kova burcu bu hafta 1-7 Mayıs 2023 haftasında bir akrabanızın hayatındaki olaylarla ilgili beklentileriniz sizi sabırsız ya da gergin bir hale getirebilir. Başka bir akrabanızın da sağlık durumu ile ilgilenmeniz ve hatta bu konuda tartışmanız gerekebilir.

Siz de bir sağlık sorununuz nedeniyle tedavi görebilirsiniz. Dikkatinizi her şeyin öncesinde aileniz için önemli şeylere odaklamalısınız. Seyahat etmek, başka bir şehir ya da ülkelerden insanlarla olumlu ilişkiler geliştirmek için uygun bir haftadasınız.

Kova burcu bu hafta hayatınızdaki güzel şeylere öncelik vererek, çözülmesi gereken ya da karmaşık hale gelmiş sorunları görmezden geleceksiniz. Bu haftaki tercihiniz eğlenmekten ve keyifli vakit geçirmekten yana olacak.

Kova burcu erkeği, kişisel bütçenizi ya da aile bütçesini desteklemek için ek kazanç sağlama fırsatını elde edebilirsiniz. Bir iş bulmaya çalışıyorsanız, kalıcı olmasa da ek iş bulma şansını elde edeceğinizi söyleyebiliriz.

Kova burcu kadını, duygusal ve kaprisli olabilirsiniz. Üzerinizdeki baskı çok büyük olmadıkça önemli kararlar almakta zorlanacaksınız. Karakterinizin, sonradan pişman olacağınız olumsuz yönlerini görebileceğiniz bir haftadasınız.

Kova Burcu Bu Hafta 24-30 Nisan 2023

Kova burcu bu hafta 24-30 Nisan 2023 haftasında kadınlar arasında yaşanacak tartışma ve problemlerin tarafı olmaktan kaçınmalısınız. Çünkü onlara hiç bir şekilde yardımcı olamayacağınız gibi kendinizi hassas bir duruma sokmuş olursunuz.

İş yerinde dikkatli ve makul olun. Özellikle yeni ortak ya da müşterilerinizle çalışırken dikkatli olmanız çok önemli. Diğer insanların davranış ve sözleri ile ilgili sonuçlara hemen varmaya çalışmayın. Söyledikleri ve yaptıklarının ne anlama geldiğini görmek için olayların gelişmesini bekleyin.

Kova burcu bu hafta 24-30 Nisan 2023 haftasında beklenmedik bir dram ya da olaya tanık olabilir ya da bununla ilgili haberler alabilirsiniz. Herhangi bir para meselesi ya da mali açıdan önemli bir belgenin halledilmesi için bu haftayı değerlendirebilirsiniz.

Kova burcu bu hafta satın almalar ve eşya ile mülk satışları için uygun olacaktır. Bir yandan çocukluğunuzun o sorunsuz günlerine geri dönmek isteyebilir, bir yandan da kendi kararlarınızı vermek isterken bağımsız bir şekilde, kendi kurallarınıza göre yaşamak isteyeceksiniz.

Bir denge kurmakta zorlanacaksınız. Sizden yaşça büyük bir adamdan duyacağınız sözleri, tavsiye ve önerileri önemseyebilirsiniz.

Kova burcu erkeği, bir buluşma isteğiniz olabilir ya da bir şeyler buluşmanıza vesile olabilir. Beklentilerinizin gerçek olabileceğinden emin olmalısınız. Beklenmedik bir şekilde ortaya çıkacak tartışmalarla karşılaşabilirsiniz. Ne kadar anlamsız olduklarının farkına varırsanız hızlıca kurtulabilirsiniz.

Kova burcu kadını, kişisel ilişkilerinizde, işlerinizde ve diğer önemli konularda kayıplara neden olabilecek aceleci davranışlarda bulunarak risk almamalısınız. Akraba, arkadaş ve meslektaşlarınızın kararlarına şaşırabilirsiniz. Hayatınızdaki bazı değişikliklerle ilgili bir seyahat için uygun bir haftadasınız.

Kova Burcu Bu Hafta 17-23 Nisan 2023

Kova burcu bu hafta 17-23 Nisan 2023 haftasında, özellikle haftanın başında, Ay’ın pozitif etkisi size huzur verebilir. Mutlu olduğunuzu hissedebilirsiniz. Yeteneklerinizi, çalışma yeteneğinizi arttırmak yönünde kullanabilirsiniz. Her anınızın tadına varacaksınız. Bu da çalışma şeklinize yansıyabilir.

İç güdüleriniz size, hayatta netlik sağlamak adına doğru yolu gösterebilir. Ev ya da iş yerinizi yenilemek için yaratıcı gücünüzü kullanabilirsiniz. Böylece sosyal statünüz de gelişecektir. İnsanların size olan saygısını arttırabilecek bazı yeni sosyal organizasyonlara dahil olabilirsiniz.

Kova burcu bu hafta 17-23 Nisan 2023 haftasında bekarsanız ruh eşinizi bulabilirsiniz. Öğrenci iseniz çalışmalarınızda, kaderinizin de yardımı ile büyük olasılıkla iyi haberler alabilirsiniz. Kardeşlerinizle anlaşmazlıklarınız artık çözülebilir. Böylece ailenizin uyumu artacaktır.

Haftanın son bir kaç günü Ay size negatif etkisini yansıtacak. Bu nedenle kendinizi sıkılmış ve üzgün hissedebilirsiniz. Bazı önemli kararlar alırken aklınızın karıştığını fark edebilirsiniz. Bu bir kaç gün, hızlı araç kullanmaktan ve uzak mesafelere yolculuk yapmaktan kaçınmalısınız.

Kova burcu bu hafta gizli rakip ve düşmanlarınıza karşı dikkatli olmalısınız. Aksi halde komplo kurbanı olabilirsiniz. Konuşma tarzınıza dikkat etmelisiniz. Aksi halde çevrenizde, yakın gelecekte size zarar verebilecek gizli düşmanlar edinebilirsiniz. İşinize yeni yatırım yapmaktan kaçınmalısınız.

Hafta sonu size bir şekilde iyi gelecektir. Aklınızdaki dağınık senaryolardan kurtulabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz iyi olacak. Bu sayede işinizde inisiyatif almaktan kaçınmayacaksınız.

Kova Burcu Bu Hafta 10-16 Nisan 2023

Kova burcu erkeği bu hafta 10-16 Nisan 2023 haftasında arkadaşlarınızla toplantılar ya da genel etkinlikleriçin beklentileriniz daha yüksek olacak. Ancak arkadaşlarınızın da suçu olmayan nedenlerden dolayı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Mali işlerinize her zamankinden daha ciddi bir dikkat göstermelisiniz. Özellikle de bir sözleşmeyle ilgili bir taahhüdünüz varsa ya da sizin için önemli bir belgenin tasfiyesi söz konusu ise çok dikkatli olmalısınız.

Kova burcu bu hafta 10-16 Nisan 2023 haftasında, bir kadınla olan arkadaşlığınız size hoş duygular yaşatabilir. Dolayısı ile bir buluşma ya da gezi ayarlayabilirsiniz. İş yerinizde dikkatli olmalısınız. Görev ve sorumluluklarınızı özenle yerine getirin. Wvraklarla çalışırken kesinlikle dikkatinizi dağıtmayın.

Kova burcu bu hafta meslektaşlarınız ya da üstlerinizle ilgili dedikoduları dikkate almayın. Yaşayacağınız güzel olaylara şaşıracağınız bir haftadasınız ve bunlar eviniz ya da ailenizle bağlantıulı olabilir. Evde daha çok zaman geçirmek ve daha çok ev işi yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bunun bir nedeni olacaktır.

Kova burcu erkeği, bu hafta kendi kendinize düşman olabilirsiniz. Sözlerinize dikkat edin. Bazı insanları, sergilediğiniz davranışlarla, düşündüğünüz ya da niyet ettiğinizden daha çok incitebilirsiniz.

Kova burcu kadını, başka şehir ya da ülkelerden kadınlarla aranızda bir bağ kurarak önemli temaslarda bulunabilirsiniz.

Kova Burcu Bu Hafta 3-9 Nisan 2023

Kova burcu bu hafta 3-9 Nisan 2023 haftasında evinizdeki insanların sorunlarına karşı olumsuz tavırlar sergilemekten kaçının. İnsanların kişisel yaşamlarındaki olayları kabullenmek adına makul ve felsefi bir bakış açısına sahip olmaya çalışın.

İçerisinde bulunduğunuz tartışma ve çatışmalar hoş olmayan bir şekilde derinleşebilir. Geçmiş hataları ya da hoş olmayan bazı olayları hatırlayabilirsiniz. Kendi duygularınız üzerinde özdenetime sahip olmalısınız ki bu durumlar hızlı bir şekilde yatışsın ya da hiç ortaya çıkmasın.

Kova burcu bu hafta 3-9 Nisan 2023 haftasında mali işlerinizle ilgili panik yapmayın. Çünkü bu hafta, memnun olacağınız bir şeye sahip olacaksınız. Sabırlı olun ve olayların doğal gelişimini bekleyin. Size ait olan, yaşadığınız ya da akrabalarınızın mülkü ile ilgili planlar yapabilir; girişimlerde bulunabilirsiniz.

Kova burcu bu hafta, daha fazlaeğlence, toplantı ya da tanıdıklarlakeyifli zaman geçirmek için daha çok fırsatla karşılaşacaksınız. Ve tüm bunları isteyerek yapacaksınız. Dikkatli olun ve içerisinde bulunduğunuz durumları göz önüne alarak hareket edin.

Kova burcu erkeği, bir karar vermek ya da yapmak istemeyeceğiniz bazı şeyleri yapmak için bir arkadaş ya da akrabanızın baskılarına maruz kalabilirsiniz. Söz ya da suçlamaları sizi derinden etkileyecek bir adamla tatsız bir tartışma yaşayabilirsiniz. Bunun sonucunda acı hissedebilir, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Ama biraz da suçluluk hissedeceksiniz.

Kova burcu kadını, kendinize ait bir fikir ya da planı uygulamak isteyeceksiniz. Fakat bir erkeğin hareket ya da kararları üzerindeki kontrolü bu hafta sizin için sorun yaratabilir. Sağlık durumunuza her zamankinden daha ciddi dikkat etmeniz gerekecek. Doktorunuza danışmayı ya da tedaviyi ihmal etmemelisiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.