Koç Dolunayı Etkileri Hangi Burca Nasıl Yansıyacak?

Koç Dolunayı Etkileri Hangi Burca Nasıl Yansıyacak?

Koç dolunayı etkileri hangi burç üzerinde ne şekilde gerçekleşecek? Bu sorunun yanıtlarını ilerleyen bölümlerde çok detaylı bir şekilde vereceğiz. Ancak daha önce Koç dolunayı 2022 başlıklı konumuzda da belirtmiş olduğumuz gibi, dolunay Koç burcunda gerçekleşeceği için her birimiz birer Koç burcu gibi davranacağız.

Peki Koç burcu nasıldır? Kendini rahatlıkla ifade eder. Hakkını savunur. Savaşçıdır. Hiç kimse gibi olmaya çalışmaz. Hedeflerinin peşinden koşar. Olayları planlamak yerine spontane yaşamayı tercih eder. Söylediklerinin ardında bir mana aramaya gerek yoktur. İnce hesaplar yapmaz. İçtendir. Sabırsız ve acelecidir.

Koç dolunayı etkileri 15 gün boyunca devam edecek ve yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı bile. Karşılaşmak istemediğimiz şeylerle bu süreçte cesur bir şekilde yüzleşebiliriz. Özellikle geçmişte bizi yaralayan olayların üzerine gideceğiz. Ya daha çok yaralanacağız ya da yaralarımızın iyileşmesi söz konusu olacak. Sonuçta bazı şeylerin açığa çıkması gündeme gelecek.

Her bir burcu teker teker anlatmadan önce şu uyarıları yapabiliriz: Acele karar vermeyin. Gereksiz ve hesapsız cesaret örnekleri göstermeyin. Cesur olmak iyidir de eğer yapınızda bu yoksa ve bir anda geliştiyse tamamen Koç dolunayının etkisidir. Ve bu etki geçtiğinde yaptıklarınıza pişman olabilirsiniz. Emin olun bunu istemezsiniz.

Genel olarak 9 Ekim 2022 Pazar akşamı 23:54’te gerçekleşecek Koç dolunayının etkilerinin 15 gün süreceğini de belirtmiştik. Çünkü dolunay her ne kadar anlık yaşansa da önce geliyorum diyor; sonrasında da iz bırakıyor. Kısacası bu süreçte dikkatli olmakta fayda var. Çünkü Koç burcu biraz deli bir burç. Bazen hata da yapabiliyor.

MaviBoncuğum içerisinde sizlere haftalık burç yorumları 3 9 Ekim 2022 detaylarını paylaştık. Buradan da burcunuzla ilgili gelişmeleri ve dikkat edilmesi gerekenleri takip edebilirsiniz.

Koç Dolunayı Etkileri

Koç dolunayı etkileri adından da anlaşılacağı gibi bizi bir Koç burcu gibi davranmaya zorlayacak. Ve şunu da unutmayın:İnsanlar dolunay zamanlarında kendilerini kötü hisseder, gerginleştiklerini düşünür ve başlarının ağrıdığını söylerler. Bu durum beraberinde dolunayın kötü olduğu çıkarımını getirir.

Terazi Burcu Dolunaydan Nasıl Etkilenecek

Koç Dolunayı Etkileri

Ancak dolunay her zaman kötü değildir. Eğer olumlu özelliklerinden yararlanırsanız onu kendiniz için iyi bir yaşayış haline getirebilirsiniz. Diyelim ki utangaç bir Balık burcusunuz. Bir arkadaşınızdan çok hoşlanıyor ama bir türlü duygularınızı ifade edemiyor; reddedilmekten korkuyorsunuz.

Koç dolunayı etkileri ile bunu yapabilirve belki gelecekteki eşinizi kendinize çekersiniz. Demek ki dolunay her zaman kötü değilmiş. Bu noktada sizleri uyarıyoruz. Çünkü yaşadığınız her şeyin astroloji ile yakından bağlantısı bulunuyor. Bu süreç geçici. Kendi hayrınıza çevirmek de sizin için bir dezavantaj haline getirmek de sizin elinizde.

Kadınların bu ara biraz daha dişil olmaya ihtiyaçları var. Bir süredir eşinden ayrı olan erkekler ise tam bu süreçte Koç dolunayının vereceği cesareti değerlendirebilir ve eşlerini geri alabilirler. Her şeyin bir zamanı var. Ne çok erken ne de geç değil. Tam zamanı… Hadi değerlendirin.

Gelin şimdi de durumu burcunuz özelinde değerlendirelim… Sadece güneş burcunuzu değil,yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın. Yükselen burcum ne? Vedik astroloji yükselen burç hesaplama…

Koç Burcu Dolunaydan Nasıl Etkilenecek?

Koç burcu dolunaydan nasıl etkilenecek? Bu dolunay sizi çok belirgin şekilde etkileyecek. Fevri bir davranışınızdan dolayı uzun vadede yaralanabilirsiniz. İlişkilerinizde kendiniz olma çabanız ve partnerinizle dengeli bir iletişim kurmaya göstereceğiniz özen oldukça ağır basıyor.

Boğa Burcu Dolunaydan Nasıl Etkilenecek?

Boğa burcu dolunaydan nasıl etkilenecek? İç dünyanızda bazı huzursuzluklar yaşıyor olabilirsiniz. Bilinçaltınızın size oynayacağı bir oyunla, geçmişten gelen biryaranızın daha görünür hale gelmesi söz konusu olacak. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bu dönemde stresten uzak durmalı; gerekirse inzivaya çekilmelisiniz.

İkizler Burcu Dolunaydan Nasıl Etkilenecek?

İkizler burcu dolunaydan nasıl etkilenecek? Arkadaşlarınız ve partneriniz arasında bir denge kurma çabası bu süreçte sizi oldukça zorlayacak. Aynı zamanda hem arkadaşlarınız hem de partnerinizle ilgili bir gerçek ortayaçıkacak. Ve bu durum size ya iyi gelecek ya da yara almanıza neden olacak. Ne olursa olsun dürüst ve net olmalısınız.

Yengeç Burcu Dolunaydan Nasıl Etkilenecek?

Yengeç burcu dolunaydan nasıl etkilenecek? Ev ve yer değişimi gibi konular yaşayabilirsiniz. İsteklerinizden vazgeçmek yerine onların üzerine gitmeniz gereken bir dönemdesiniz. Kariyeriniz, göz önüne çıkmanız ya da toplum içine karışmanız ile ilgili gizli kalmış bir konunun ortaya çıkması durumu söz konusu olabilir.

Aslan Burcu Dolunaydan Nasıl Etkilenecek?

Aslan burcu dolunaydan nasıl etkilenecek? Uzaktan bir kişi ile alakalı geçmişten gelen bir yaranızın gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Bazı inandığınız şeylerle ilgili karşılaştıklarınız size acı çektirecek bile olabilir. Akademik yaşantınız ve eğitim hayatınızla ilgili bir beklentiniz sonuca ulaşabilir. Aileden biri ile fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu Dolunaydan Nasıl Etkilenecek?

Başak burcu dolunaydan nasıl etkilenecek? Maddi konularda gereksiz harcamalardan kaçınmanız gereken bir dönemdesiniz. Bazı psikolojik yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır içinizde tuttuğunuz şeyleri dile getirebilirsiniz ve bu durum bir çeşit kriz yaşamanıza da neden olabilir. Acılarınızdan kurtulmak için kriz yaşamaktan korkmayın.

Terazi Burcu Dolunaydan Nasıl Etkilenecek?

Terazi burcu dolunaydan nasıl etkilenecek? İlişkinizle ilgili yüzleşmeler yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bazı istek ve düşüncelerinzi partnerinize karşı dile getirmek durumunda kalabilirsiniz. Bunu yapmaktan çeknmeyin. Geçmişten gelen bir yaranızın iyileşmeye başladığına da şahit olabilirsiniz.

Akrep Burcu Dolunaydan Nasıl Etkilenecek?

Akrep burcu dolunaydan nasıl etkilenecek? Beraber çalıştığınız kişilerle bu dönemde tartışmamaya dikkat edin. Sağlıkla ilgili gelişmelerin söz konusu olacağı bu dönemde uzun zamandan beri beklettiğiniz bir ameliyat olabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili yeni bir tedavi sürecine girebilmeniz de söz konusu.

Yay Burcu Dolunaydan Nasıl Etkilenecek?

Yay burcu dolunaydan nasıl etkilenecek? Siziyaralamış ve bugüne kadar çözemediğiniz bazı sorunları cesur yüzleşmeler ve net bir iletişim taktiği ile çözüme kavuşturabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle ilgili açığa çıkacak bazı konular gündeme gelebilir. Yalnızsanız yeni bir ilişki başlangıcı yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu Dolunaydan Nasıl Etkilenecek?

Oğlak burcu dolunaydan nasıl etkilenecek? Aile ve ebeveynlerinizle ilgili konuların gündeme geldiği bir süreç olacak. Geçmişten gelen bir yaranızın yeniden gündeme geleceği bir dönem de olabilir. Bir ev değişikliği yaşayabilirsiniz. Aile büyükleriniz ya da iş verenlerinizle tartışma yaşamaktan kaçınmalısınız.

Kova Burcu Dolunaydan Nasıl Etkilenecek?

Kova burcu dolunaydan nasıl etkilenecek? Hakkınızı her zamankinden daha çok arayacağınız bir dönem geçireceksiniz. Ancak hem tartışmalardan hem de dil yarasına neden olacak konuşmalardan kaçınmalısınız. Eldeedeceğiniz bir bilgi yara almanıza neden olabilir. Kardeşleriniz, yakın çevre ve akrabalarınızla ilgili konular gündeme gelebilir.

Balık Burcu Dolunaydan Nasıl Etkilenecek?

Balık burcu dolunaydan nasıl etkilenecek? Alacak verecek konularında aceleci davranmaktan kaçınmanız gereken bir süreçtesiniz. Finansal kaynaklarınızla ilgili geçmişten gelen bir yaralanma yeniden gündeme gelebilir. Ortaklaşa gelirler ve kendi kaynaklarınız arasında bocalayabilirsiniz. Yeni bir finansal girişim yapmanızın tam zamanı…

Koç dolunayı etkileri her burç için farklı alanlara yansıyor. Ancak genel olarak temanın yaraların açığa çıkması olduğunu anlamışsınızdır. Bu durum dolunayın Chiron etkisinde gerçekleşecek olmasından kaynaklı. Çünkü chiron yaralı şifacı. Yaralarınızın farkına varırsanız onlardan daha az zarar görürsünüz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.