Koç Burcu Erkeği Nelerden Etkilenir? Koç Burcu Erkeği Neleri Sevmez?

Bu yazımızda sizlere, Koç burcu erkeği nelerden hoşlanır, Koç burcu erkeği etkilenir, Koç burcu erkeği hoşlanmaz; ve Koç burcu erkeği neleri sevmez… şeklindeki soruların yanıtlarını aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de bir Koç burcu erkeğini elde etmeyi istiyorsanız, bu bilgilerin mutlaka işinize yarayacağını düşünüyor; ve hemen bakıyoruz: Koç burcu erkeği nelerden hoşlanmaz, Koç burcu erkeği neleri sevmez?

Koç burcu erkeği neleri sevmez; ve Koç burcu erkeği nelerden hoşlanmaz diyenler, bir Koç burcu erkeği karşısında kesinlikle ağlamamalı; ve ona hiç bir zaman yağ çekmeye çalışmamalıdırlar. Bir Koç burcu erkeği, her zaman karşısında güçlü olan kadınlardan etkilenmektedir. Yalan söylenmesinden hoşlanmayan Koç burcu erkeği ile, çok ciddi, anlamlı; ya da derin konulara da girmemeniz gerekmektedir. Koç burcu erkeği bir karar verdiyse, sizin yapabileceğiniz ona sadece destek olmaktır. Kesinlikle engel olunmasını istememektedir. Naz yapan kadınlar ise, Koç burcu erkeğinin sevmediği kadınlar arasında yer almaktadırlar.
Zaman zaman kendisi yapsa da, siz Koç burcu erkeğine çocuk gibi davranmamalısınız. Herhangi bir şeye sinirlendiğinde ise siz sakin olmalı, ve olabildiğince de susmalısınız. Özgürlüğünü seven Koç burcu erkeği, kısıtlanmayı sevmediği gibi, kıskanılmaktan da pek hoşlanmamaktadır.
Peki ya Koç burcu erkeği nelerden hoşlanır, Koç burcu erkeği nelerden etkilenir? Kırmızı renk giysileri bulunan kadınları seven Koç burcu erkeği, kendisine heyecan yaşatan, özgür, aynı zamanda espiri kabiliyeti de yüksek olan kadınlardan hoşlanmaktadır. Koç burcu erkeğinin monotonluğu sevmediğini aklınızdan çıkartmamalı; ve kesinlikle monoton olmamalısınız. Bunun yanında, aklınızı, ve bilginizi de bir Koç burcu erkeği yanında mutlaka kullanmanız gerektiğini unutmamalısınız. Onunla birlikteyken her zaman tutkulu olmalı, aynı zamanda da enerjik olmayı ihmal etmemelisiniz. Sizin canayakın davranışlarınız Koç burcu erkeğini etkileyecektir. Bununla birlikte kendisine bağlı olduğunuzu bilmek de elbette Koç burcu erkeğinin hakkıdır; tabi ona göre…
Koç burcu erkeğine sevimli görünmeniz, asık suratlı olmanızdan daha etkileyici olacaktır. Bunun yanında, ona olan sevginizi de sık sık dile getirmeyi unutmamanız gerekmektedir. İş konusunda kendisine yardımcı olan, ve iyi olmakla birlikte iyi de görünen kadınlar, Koç burcu erkeğinin kendilerinden etkilenmesini sağlayabilecek kişiler arasında yer almaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası