Koç Burcu Erkeği Nelerden Etkilenir? Nelerden Hoşlanır?

Koç Burcu Erkeği Nelerden Etkilenir? Nelerden Hoşlanır?

Koç burcu erkeği nelerden etkilenir? Pek çok kadın tarafından en merak edilen konular arasında yer almaktadır. Çünkü bu erkekler zaten çok çekicidir ve her kadın tarafından elde edilmek isterler. Yakışıklı olmasalar bile özgüvenleri dolayısı ile kadınlar üzerinde çekici oldukları etkisini uyandırırlar.

Kadınların ise bu aşamada bir korkuları vardır: Koç burcu erkeğine yetebilecek miyim? Çünkü bir Koç burcu erkeği genellikle bir kadının istediği tüm özelliklere sahiptir. Güçlüdür. Cesurdur. Çok aktiftir. Zaten sizlerle daha önce Koç burcu erkeğinin çekici özellikleri konusunda bilgi paylaşımında bulunmuştuk.

O halde sahip olmamız gereken bilgi: Koç burcu erkeği nelerden etkilenir sorusunun yanıtları. Biz de MaviBoncuğum olarak size bu bilgilerden söz ederek, onu elde edebilmeniz adına işinizi biraz daha kolaylaştırmaya çalışacağız. Ancak ilk olarak onun karşısında asla ağlamamanız gerektiğini söyleyebiliriz. Ve sakın, sadece onu etkilemek için ona yağ çekmeyin.

Çünkü o, tıpkı kendisi gibi güççlü kadınlardan etkilenir. Kendisine yalan söyleyen insanlardan hoşlanmaz. Bununla birlikte onu etkileyerek elde etmeyi düşünüyorsanız, onunla sohbet sırasında çok ciddi konulara da girmemelisiniz. Kendisine naz yapılmasını da sevmeyen bu adam bir karar verdiyse ona destek olmalı, kesinlikle engel olmaya çalışmamalısınız.

Kıskanılmaktan hoşlanmayan Koç burcu erkeği özgürlüğüne düşkündür. Dolayısı ile ona verdiği kararlarda engel olmamanız gerektiği gibi, özgürlüğünü kısıtlama hatasını da yapmamalısınız. Aynı zamanda sizin de özgür olmanız onun çok hoşuna gidecektir. Ona heyecan verirseniz, espiri yaparsanız, ona çocuk gibi davranmazsanız onun gözünde zirveye oturursunuz.

Kırmızı giysilerinizi dolabınızda bulundurur ve onun yanında bu giysileri tercih ederseniz size daha farklı bakmasına da yardımcı olmuş olursunuz. Monotonluktan hoşlanmaması dolayısı ile sürekli aynı şeyleri yapma önerisinde bulunmamalı, espiri yeteneğine sahip olmak adına da üstün bir çaba harcamalısınız.

Yanındayken aklınızı ve bilginizi de kullanmanız gereken Koç burcu erkeğine canayakın, tutkulu ve enerjik davranmalısınız. Bir de ona bağlı olduğunuzu hissederse onu sizden hiç bir kuvvet alamaz.

Koç Burcu Erkeği Nelerden Etkilenir?

Koç burcu erkeği nelerden etkilenir? Ateş grubu burçları arasında yer alan Koç burcu erkeğini etkilemek için onunla flört etmeli; cilveleşmelisiniz. Çünkü tutkulu bir adamdır. Cüretkardır ve kesinlikle yavaş değildir. Güven eksikliğine ise kesinlikle tahammülü yoktur.

KoçBurcu Erkeği Ne Tür Kadınlardan Hoşlanır

KoçBurcu Erkeği Nelerden Etkilenir

Takdir edilmeyi ve beğenilmeyi seven bu erkeği olabildiğince övmelisiniz. Ama yalandan da hoşlanmazlar dedik ya… İyi olduklarında bunu hemen dile getirmeli; tatlı, düşünceli, beyefendi… olduğunu mutlaka dile getirmelisiniz. Siz bunu yaparsanız, o sizin tam istediğiniz gibi biri olacaktır.

Kendisi 12 burç arasında en zekilerden biri olduğu için zeki kadınlardan hoşlanır. Sohbet sırasında sıkılmayı sevmez. Dolayısı ile biraz önce de bilginizi ve aklınızı kullanmanız gerektiğine değinmiştik. Hatta onda merak uyandıran konular hakkında da konuşabilirsiniz. Ona meydan okuyabilirsiniz. Ancak bunu onun kaybetmesine izin vermeden yapmalısınız. Çünkü egosu çok kırılgandır. Ve kaybetmeyi sevmez.

Koç burcu erkeği nelerden etkilenir? Daha önce onun çok sıkılgan bir yapıya sahip olduğunu dile getirmiştik. Dolayısı ile onunla yeni maceralar yaşamanız gerekebilir. Farklı yerlere gidebilir, farklı aktivitelerde bulunabilir, tüplü dalış bile yapabilirsiniz. Onunla birlikte olmayı düşünüyorsanız sizin de cesur olmanız çok önemli.

Onunla uzun bir gelecek planınız varsa mutlaka kendiniz olmalısınız. Çünkü o sizin sakladığınız sırlarınızı, yalan söyleyip söylemediğinizi ve tüm doğruları kısa zaman içerisinde bulacaktır. Çünkü çok sezgisel ve akıllı bir adamdır. Onu kandıramazsınız. Kendinize güvenip böyle bir yanılgıya düşmeyin.

Koç Burcu Erkeği Ne Tür Kadınlardan Hoşlanır?

Koç burcu erkeği ne tür kadınlardan hoşlanır? Her şeyin öncesinde kolay kadınlardan hoşlanmadıklarını söyleyebiliriz. Dolayısı ile sizi kovalaması gereken Koç burcu erkeğine bunun için vermelisiniz. Bırakın sizi şımartsın. Size kur yapsın. Sizin için neler yapabileceği konusunda planlar yapsın… Bu şekilde gözünde, zor elde edilen bir kadın olursunuz.

KoçBurcu Erkeği Nelerden Etkilenir

KoçBurcu Erkeği Ne Tür Kadınlardan Hoşlanır

Liderlik ruhuna da sahip olan bu erkeğe önderlik etmeyi düşünen kadınlardan hoşlanmaz. Dolayısı ile Koç burcu erkeği ne tür kadınlardan hoşlanır dediğiniz noktada mutlaka onun size öncülük etmesine izin vermelisiniz. Her ne kadar bencilce görünse de Koç burcu aşk uyumu konusundan söz ederken belirtmiştik: biraz bencil olan bu erkeği öyle kabul edin.

Koç burcu erkeği nelerden etkilenir konusunda artık bilgi sahibi olduğunuza göre, onu daha kolay elde edebileceksiniz demektir.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.