Koç Boğa Burç Uyumu Ve Koç Boğa İlişkisi

Bu yazımızda sizlere Koç Boğa uyumu, Koç Boğa aşk uyumu, ve Koç Boğa ilişkisi hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Siz de eğer Koç Boğa uyumu ile ilgili bilgileri merak ediyor, ve bir Koç Boğa ilişkisi yaşıyorsanız, hiç zaman kaybetmeden size Koç Boğa aşk uyumu hakkında bilgi vereceğimizi belirtmemiz ile birlikte, Koç Boğa uyumu bilgilerini paylaşmaya başlayalım dilerseniz:

Koç Boğa aşk uyumunda, Koç burcu kadınının, Boğa burcu erkeği için uygun bir eş olacağını anlamak çok uzun zaman alacaktır; bunun nedeni, Boğa burcu erkeğinin zor karar vermesinden kaynaklanmaktadır. Bu nedenle, Koç Boğa ilişkisi hakkında merak içerisinde olan Koç burcu kadınının aceleci davranmaması gerekmektedir.
Boğa burcu erkeğinin ayakları her zaman yere sağlam basmaktadır. Koç burcu kadını ise, bunun tam tersi, değişime; ve harekete ihtiyacı olan bir kişilik olma özelliği taşımaktadır. Koç Boğa ilişkisinde, Koç burcu kadınının, Boğa burcu erkeğini elde etmek için yapması gereken şey, ona, kendisinin, hayatının kadını olduğunu göstermesidir. Bunun sonrasında Koç Boğa aşk uyumuna baktığımızda, Boğa burcu erkeğinin çok sadık bir insan olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.
Boğa burcu erkeği daima evine çok sadıktır. Bu nedenle, evi çok iyi idare eden bir tip olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Bundan dolayı kendisine iyi baktığını da söylememiz gerekmektedir. Bunun yanında, Boğa burcu erkeğinin, sohbet sırasında konuşkan; ve şakacı olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. Aynı zamanda da etrafında dönen her şeyden haberdardır. Borç vermeyi, ya da almayı sevmeyen Boğa burcu erkeğinin yanında olan Koç burcu kadınının, maddi durumlarla ilgili bir tereddüt yaşamasına gerek yoktur, çünkü Boğa burcu erkeği zaten kendisine sağlam bir geleceği çoktan hazırlamıştır.
Koç Boğa burç uyumunda, Boğa burcu erkeğinin, ruhen, bedenen, ve de zihnen daima kendisini genç hissettiğini, genç kaldığını belirtmemiz gerekmektedir. Bu durum Koç burcu kadını tarafından hemen kabullenilemeyebilir. Koç Boğa aşk uyumunda, Boğa burcu erkeği genellikle şikayet etmeyecektir; ve bununla birlikte zaten flört etmeyi de seven bir insan olması dolayısı ile çok fazla sorun yaşamazsınız…
Koç Boğa ilişkisinde, eğer Boğa burcu kadın; ve Koç burcu erkek ise, Boğa burcu kadınının basit fikirlere önem ve tepki vermediğini belirtmemiz gerekmektedir. Bunun yanında, Koç burcu için canlılıktan yoksun olduğunu belirtmeyi de unutmamak gerekmektedir. Oturaklı, ve de sakin olan Boğa burcu kadınını, Koç burcu erkeği, hem uyuşuk; hem de sıkıcı bulmaktadır.
Koç Boğa aşk uyumunda yaşanan birlikteliğin isteğinin kuvvetli olmasının, Koç burcu erkeğine bağlı olduğunu belirtmeyi de unutmamalıyız, Boğa burcu kadınını canlandırmak Koç burcu erkeğinin elindedir; ve bununla birlikte, Boğa burcu kadını, Koç burcu erkeğinin hiç beklemediği kadar istekli olabilir.
Koç Boğa burç uyumunda, Boğa burcu kadınının fazla baskı altında tutulmaması gerekmektedir. Unutmamak gerekir ki, Boğa burcu kadınının boynuzları vardır, ve ne zaman size vuracağını bilemeyebilirsiniz.
Koç Boğa ilişkisinde, iki kişinin düşünceleri arasında bir uçurum vardır. Karşılaşmaları bile büyük bir bomba etkisi yaratabilir. Bu nedenle, bir birlikteliğe başlamadan önce konuşmaları, o uçurumları kapatabilip kapatamayacaklarını bilmeleri oldukça önemlidir. Aksi halde ikisi için de çekilmez bir hayat olabilir. Unutmayın, Koç burcu erkeğinin kesinlikle karşı olduğu bazı şeylere, Boğa burcu çok fazla eğilim göstermektedir.
Koç Boğa burç uyumunda, Boğa burcu kadınının, hiç bilmediği bir konu ile ilgilenmek istemesine Koç burcu erkeği kolaylıkla engel olabilir. Ancak, Koç. burcu erkeğinin çok ilgilendiği bir fikir, Boğa burcu kadınının ilgisini çekmiyorsa, Boğa burcu kadını çok zor ikna edilir, ve Koç burcu erkeği onu nadiren ikna edebileceğini bilmelidir. Boğa burcu kadınının, ayaklarını yere çok sağlam bastığını bilmeniz gerekmektedir. Bunun yanında, çocukları için pek fazla fedakarlık yapabilecek bir tipe de benzemediğini belirtmemiz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası