En Alıngan Burç Hangisidir? En Alıngan Burçlar

En Alıngan Burç Hangisidir? En Alıngan Burçlar

En alıngan burç araması internet ortamında son dönemlerde en sık yapılan aramalar arasında yer alıyor. Çünkü bazen öyle bir olay yaşıyorsunuz kitabiri caizse neye uğradığınızı şaşırıyorsunuz. Sevgiliniz, eşiniz, kardeşiniz ya da yakın arkadaşınıza bir şaka yapıyorsunuzve yaptığınıza yapacağınıza pişman oluyorsunuz.

Öyle ki söylediğiniz şeyin şaka olduğunu bilse dahi size “Her şakada bir gerçek payı vardır…” diyor ve siz o anda ne yapacağınızı,ne söyleyeceğinizi şaşırıyorsunuz. Bir zaman sonra onunla konuşmak dahi içinizden gelmemeye başlıyor. Peki hayat böyle geçer mi?

MaviBoncuğum içerisinde sizlerle daha önce yalancı burçlar konusunu paylaşmıştık.Ve demiştik ki onların her söylediğine inanmayın. Şimdi de diyoruz ki “Herkesle her şey konuşulmaz;her şaka yapılmaz.” En alıngan burçhakkında bilgi sahibi olursanız şakanızı da espirinizi de çok daha rahat yapabilirsiniz.

En Alıngan Burç

En alıngan burç aslında sahip olduğu karakter özelliklerini burcundan alıyor. Dolayısı ile bazı insanlar neşeli bazıları ise asabi olabiliyorlar. Bu durum daha çok güneş burcu ile alakalı. Ama yükselen burç da toplum içerisindeki durumu belirtmesi dolayısı ile bu konuda da fikir sahibi olmanız önemli.

En Alıngan Burç Hangisidir

En Alıngan Burç

Genel olarak en alıngan burç Yengeç burcudur. Anaç kişiliği sayesinde çevresindeki insanları, cinsiyetine göre, bir anne ya da baba olarak koruyup kollar. Derdiniz olduğunda başınızı onun omzuna yaslayıp ağlayabilirsiniz. Ama bir yandan da dikkat! Çok alıngan olduğu için onu kırabilirsiniz.

Bir Yengeç burcunu eleştirmek istediğiniz an hemen kabuğunu ördüğünü fark edebilirsiniz. Savunmaya geçer. Ve size kırıldığını da bir şekilde mutlaka hissettirir. Genellikle de yakın çevresine kırılır. Çünkü onların söyledikleri sözler bir Yengeç burcuna, sırtından vurulmuş hissi yaşatabilir.

Eğer bir sevgiliniz olsun; alıngan da olsa sizi korusun kollasın, ilgiye boğsun ve romantizmin doruklarında gezdirsin istiyorsanız partneriniz mutlaka Yengeç burcu olmalı. Fakat sizin de onunla ilgilenmeniz gerekeceğini unutmayın. Ona soğuk ve kaba davranmamalısınız. Alınganlığı ile başa çıkmanın da bir yolunu mutlaka bulmanız gerekiyor.

Bir Yengeç burcunu incitmeniz çok kolaydır. Sadece tavırlarınızdan değil; ağzınızdan çıkan imalı bir sözden bile alınabilirler. Dolayısı ile sadece ilgiden hoşlanmanız ama onu idare edemeyecek olmanız dolayısı ile bir Yengeç burcunu hayatınıza almayın. Bazen bu durum size büyük Ah’lar bile aldırabilir çünkü.

En Alıngan Burç Hangisidir?

En alıngan burç hangisidir sorusunun yanıtları arasında, Yengeçler kadar alıngan olmasa da aslında alınganlığı Yengeçten daha tehlikelidir diyebileceğimiz ikinci burç Balık burcu. Neden tehlikeli derseniz, Balıklar alındıklarını ya da kırıldıklarını Yengeçler gibi belli emezler.

En Alıngan Burç

En Alıngan Burç Hangisidir

Ancak o kadar naif ve duygusaldırlar ki en ufak bir olumsuz yorumabile alınabilirler. Bu durum, başlarını yastığa koyduklarında uyuyamamalarına neden olur. Koç ya da Aslan burcu gibi sinirlenmemesinin nedeni de sakin yapısıdır. Dolayısı ile hayatınızda bir Balık varsa yine dikkatli olmalısınız.

Bir Balık burcu, sadece reddedileceği korkusu yaşadığı için, hoşlandığı insana duygularını açıklamaktan kaçınabilir. Çünkü o bu reddedilişi kaldıramayacak kadar kibar ve hoşgörülüdür. Utangaç ve çekingendir de… Yani eğer ilk adımı bir Balık burcundan bekliyorsanız, o bunu yapmadığı için kısa zamanda beklemekten sıkılabilirsiniz.

En alıngan burç hangisidir? Toplum içerisinde herhangi biri, bir Balık burcunun canını sıkarsa, Balığın tepkisi ilk aşamada o insanı kazanmak yönünde olur. Hemen bir tartışma ya da kavga ortamı geliştirmez. Ancak kişi aynı tutumuna devam ediyorsa canı çok sıkılan Balık burcu deşarj olmak için ağlama yolunu dahi tercih edebilir.

En Alıngan Burçlar

En alıngan burçlar listesinin son sırasında ise Aslan burcu yer alıyor. Sahip oldukları bazen gereksiz özgüven ile her şeyin üstesinden gelebileceklerini düşünürler. Kendilerini sürekli takdir eder ve çevrelerindeki insanların da bunu yapmasını isterler. Eleştiriye tahammülleri olmadığı için en ufak bir eleştiride hemen sert tavırlar takınırlar.

En alıngan burçlar listesinde son sırada yer alan Aslan burcu, pozitif, paylaşımcı ve çok vericidir. Aşkta her zaman cömert olmayı seçer. Hayatını partnerine adayarak mutlu bir birliktelik yaşamak için elinden geleni yapar. Onunla gezer, dolaşır… Ama en ufak bir küçümseyici ya da alay içeren söz duyduğunda da hemen yüzü düşer.

En alıngan burç olmasa bile, bir Aslan burcuyla birlikteyseniz ona sürekli iltifatlar etmeli; onu eleştireceğiniz zaman bir adım geri atmayı bilmelisiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.