Balık Dolunayının Burçlara Etkisi Merkür Retrosu Işığında

Balık Dolunayının Burçlara Etkisi Merkür Retrosu Işığında

Balık dolunayının burçlara etkisi merak ediliyor. Aslında her ay bir dolunay yaşıyoruz. Ve her yaşanan dolunay da burçlar üzerinde ve hatta ülkemiz ve dünya geneli için dahi farklı etkilere sahip. 10 Eylül 2022 Cumartesi günü 12:59’da gerçekleşecek olan Balık dolunayının etkileri ise Merkür retrosu ile birlikte geldiği için biraz daha keskin ve belirgin.

Yaşanacak olanBalık dolunayı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak ve Balık burçlarına şans getirecek. İkizler, Başak ve Yay burçlarının ise bu süreçte dikkatli olmaları gerekiyor. Süreci en sakin atlatacak burçlar Koç ve Kova burçları olacak iken Aslan ve Terazi burçları ise beklenmedik ani sürprizlerle karşı karşıya olacaklar.

Dolunaylar genellikle hayatımıza etki eder, bizi beklenmedik durumlarlakarşılaştırarak değiştirir ve dönüştürürler. Biraz sonra her bir burç için ne gibi etkiler yaşanacağı konusunda tek tek bilgiler aktaracağız. Ama öncesinde 10 Eylül 2022 Cumartesi günü saatiniz 12:59’u gösterdiğinde mutlaka dua etmeniz önerisinde bulunmak isteriz.

Yaşanan dolunaylar genellikle bir sürecin bitişi ya da bir sürecin başlangıcını işaret eder. İlişkiniz kötü ise ayrılabilir; uzun zamandır yalnızsanız bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Ancak Merkür retrosunun burçlara etkileri de olacağı için çok zorunlu olmadıkça, dolunay sizi zorlasa da önemli bitiş ya da başlangıçlar yapmamanız gerektiği önerisinde bulunmak isteriz.

Buna ek olarak haftalık burç yorumları hakkında da bilgi sahibi olmalısınız. Çünkü Merkür retrosunda gelişen pek çok olay kalıcı değildir. Buna evlilikler de işler de ilişkiler de dahil. Gökyüzü bize Balık dolunayında, sadece dolunaya bağlı hareket etmememiz gerektiğini gösteriyor. Peki Balık dolunayının burçlara etkisi nedir? MaviBoncuğum hemen anlatıyor…

Balık Dolunayının Burçlara Etkisi

Balık dolunayının burçlara etkisi göz önünde bulundurulduğunda genel bir değerlendirme ile duygusal olmaları dolayısı ile bu durumdan en çok kadınların etkilendiğini söyleyebiliriz. Genellikle hayatlarımızda yeniye yer açarız. Kadınlarla ilgili olaylar yaşadığımız bu süreçte vücudumuz çok ödem tutacağı için yediğimize içtiğimize dikkat de etmeliyiz.

Balık Dolunayının Burçlara Etkileri

Balık Dolunayının Burçlara Etkisi

Balık dolunayının burçlara etkisi Merkür retrosu ile birlikte ele alındığında şu bilgiyi net bir şekilde ortaya koyabiliriz. Bu dönemde her alanda çok fazla söylenti yayılabilir. Önemli olan bu söylentilere inanmak değil iyice araştırmak ve sonrasında emin olmaktır. Aksi halde ilişkilerinizle ilgili yada finans alanınızda büyük sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.

Balık Dolunayının Koç Burcuna Etkisi

Balık dolunayının Koç burcuna etkisi: İlişki yada ortaklığınızla ilgili kararlar alabilir; yeni bir anlaşma imzalayabilirsiniz. Karşınıza ani fırsatlar çıkabilir ve iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Ancak zehirlenmeler ve bulaşıcı hastalıklara karşı da dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Bazı eski konular gündeminize gelebilir.

Balık Dolunayının Boğa Burcuna Etkisi

Balık dolunayının Boğa burcuna etkisi: Eski aşkların yeniden gündeminize gelebileceği bir dönem. Aynı durum çocuklar için de geçerli. Bu süreçte sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınızla ilgili bazı bitişlere çok açıksınız. Ancak yaşanacak durumlar sizin farkındalığınızı arttıracak ve yeniolana yer açmanıza yardımcı olacak.

Balık Dolunayının İkizler Burcuna Etkisi

Balık dolunayının İkizler burcuna etkisi: Aşkın gündeminize gelebileceği bu dönemde karşınıza yeni fırsatlar da çıkabilir. Ancak genel olarak kariyer ve iş alanlarınızla ilgili kararlar vermek durumunda kalacaksınız. Sonlanmalar yaşayabileceğiniz; anlaşmazlıkların ortaya çıkabileceği bir süreç içerisindesiniz.

Balık Dolunayının Yengeç Burcuna Etkisi

Balık dolunayının Yengeç burcuna etkisi: Sosyal çevrenizden beklemediğiniz destekler alabileceğiniz bir dönem. Sosyal çevrenizi değiştirmek ve yeni insanlara hayatınızda yer açmak dayaşayabileceğiniz gelişmeler arasında yer alıyor. Belirsizlikleriniz varsa artık netleşecek. Hukuk, eğitim, seyahat, yurt dışı… gibi alanlarda güzel gelişmeler yaşayacaksınız.

Balık Dolunayının Aslan Burcuna Etkisi

Balık dolunayının Aslan burcuna etkisi: Para akışınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Nafaka, borç ödeme,kredi, tazminat.. gibi konularla ilgili beklenmedik kararlar alabilirsiniz. İş alanında bir terfi ya da yeni bir başlangıç adına teklif de gelebilir. Fakat Merkür retrosu da olduğu için fırsatları dikkatli bir şekilde değerlendirmelisiniz.

Balık Dolunayının Başak Burcuna Etkisi

Balık dolunayının Başak burcuna etkisi: Bekarsanız evlilik kararı alabileceğiniz bir dönem. Partneriniz, ortağınız ya da ilişkinizle ilgili ani bir karar alabilirsiniz. Örneğin birlikte yurt dışına çıkmaya, seyahat etmeye ya da eğitim almaya karar vermiş olabilirsiniz. Bunlara ek olarak sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Balık Dolunayının Terazi Burcuna Etkisi

Balık dolunayının Terazi burcuna etkisi: Maddi kaynaklarınızı olumlu etkileyecek gelişmeler yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz. İşinizle ilgili daha önce yapmış olduğunuz planların sonuçlarını alabilirsiniz. Kariyer ve iş alanınızda hissettiğiniz belirsizlikler de bu dönem istediğiniz şekilde sonuçlanacak.

Balık Dolunayının Akrep Burcuna Etkisi

Balık dolunayının Akrep burcuna etkisi: Aileniz ve sosyal çevrenizle ilgili küçük problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bekarsanız evlilik kararı alabilirsiniz. Evli iseniz evlilik ya da aşk, çocuk veya hobilerinizle ilgili belirsiz olduğunu düşündüğünüz konularda netleşmeler yaşayabilirsiniz.

Balık Dolunayının Yay Burcuna Etkisi

Balık dolunayının Yay burcuna etkisi: İletişim konularında dikkatli olmanız gereken bir süreçtesiniz. Kariyerinizle ilgili belirsiz konular belirli hale gelebilir. Evinizi değiştirebilir; birev alabilir ya da satabilirsiniz. Ancak Merkür retrosu da olduğu için bu önemli kararı enine boyuna düşünmenizi öneriyoruz.

Balık Dolunayının Oğlak Burcuna Etkisi

Balık dolunayının Oğlak burcuna etkisi: Hıbileriniz, çocuklar, aşk ya da tatil konusunda beklenmedik, ani kararlar alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Seyahat,sosyalmedya, yakın çevre, kardeşler ve eğitim gibi alanlarınızdabelirsiz olduğunu hissettiğiniz konular belirli sonuçlara ulaşabilir.

Balık Dolunayının Kova Burcuna Etkisi

Balık dolunayının Kova burcuna etkisi: Diz, eklem, dişvekemik gibi konularda sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Borçlarınızı ödemeye çalışırken sorunlarla karşılaşabileceğiniz birdönemdesiniz. Ev, arsagibi bir taşınmaz alabilirsiniz. Maddikaynaklarınız, borç ve kazançlarınızla ilgili kararlar almanız da muhtemel.

Balık Dolunayının Balık Burcuna Etkisi

Balık dolunayının Balık burcuna etkisi: Ben – sen dengesini kurarakbeklenmedik güzel kararlar alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. İmajınızla ilgili değişimler yapmak isteyebilirsiniz. İlişkiniz, ortaklığınız ve ilişkinizle ilgili yeni kararlar alabileceğiniz bir dönemden geçiyorsunuz.

Balık dolunayının burçlara etkisi bu yönde. Hayatınızla ilgili büyük değişimler yapmadan önce mutlaka uyarılara kulak verin. Güzel günler sizinle olsun.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.