Balık Burcu Bu Hafta 29 Mayıs-4 Haziran – 22-28 Mayıs 2023

Balık burcu bu hafta neler yaşayacak? Kararlarını duygularıyla mı yoksa mantığıyla mı verecek? Birilerinden tavsiye almalı mı yoksa iç sesini mi dinlemeli? MaviBoncuğum takipçileri bu soruların yanıtlarını, Balık burcu olsun ya da olmasınlar, yine de merak ediyorlar.

Balık burcu insanları genellikle duygusal olmaları ile bilinirler. Hatta onlara duygusal balıklar denildiğini de mutlaka duymuş olmalısınız. Fakat yakından tanıdığınız bir Balık burcu varsa,”Balık burcu mu duygusal?” da diyebilirsiniz. İnsanlar bize gösterdikleri karakterlerini genellikle yükselen burçlarından alırlar.

Balık burcunun duygusal olmadığını size düşündüren şey, tanıdığınız Balıkların yükselen burçlarının farklı olmasıdır. Peki Balık burcu bu hafta neler yaşayacak?

Haftalık burç yorumları arasında Balık burcu ile ilgili detayları aktarmaya başlamadan önce, Mine Ölmez, Nuray Sayarı, Vedat Delek, Zeynep Turan, Hande Kazanova… gibi başarılı astrologların da her hafta Balık burcunu yorumladıklarını hatırlatalım. Sosyal medya hesaplarını bunun için takip edebilirsiniz.

Balık burcu hakkında daha önce yapmış olduğumuz paylaşımları gözden geçirmek için aşağıdaki başlıkları tıklayabilirsiniz.

Balık burcu 2023 yorumu
Balık burcu 2024 yorumu
Balık burcunun özellikleri
Balık burcu kadınının özellikleri
Balık burcu erkeğinin özellikleri

Balık Burcu Bu Hafta

Balık burcu bu hafta kimlere dikkat etmeli? Partneri ile ve eşi ile arası nasıl olacak? Para kazanacak mı? En fazla değeri ona kim verecek? İlgilenmesi gereken kişiler kimler? İstediği aracı ya da evi satın alabilecek mi? Yaptığı yatırımdan kar edecek mi?

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları

Balık Burcu Bu Hafta

Balık burcu bu hafta bilgilerini gözden geçirirken sadece güneş burcunuzun Balık olmasını dikkate almayın. Yükselen burcunuz Balık ise sizin için yaptığımız yorumları yine gözden geçirmeli, önerileri ve uyarıları dikkate alarak daha iyi bir hafta geçirmeyi hedeflemelisiniz.

Balık Burcu Bu Hafta 29 Mayıs-4 Haziran 2023

Balık burcu bu hafta 29 Mayıs-4 Haziran 2023 haftasında bir kadınla yapmanız muhtemel, size duygusal ve zihinsel olarak yük olabilecek bir tartışma ya da çatışmadan kaçınmaya çalışın. Sizin için en uygun olacak davranış şekli, zor bir uzlaşma pahasına da olsa bu durumdan kaçınmaktır.

Sizden uzakta yaşayan arkadaş ya da tanıdıklarınızdan gelecek bazı sürprizlere hazırlıklı olmalısınız. Ummadığınız bir tanıdığınız, sizin için harika olacak faydalı bir bilgi ve becerinin kaynağı olabilir. Finansal gelir ve para ile ilgili iyi haberler alabilirsiniz.

Balık burcu bu hafta 29 Mayıs-4 Haziran 2023 haftasında bir miktar kar elde edebilirsiniz. Ancak çok fazla olmayacağı için elinizdeki parayı akıllıca harcamak konusunda dikkatli olmalısınız. Aileden bir kadınla önemli ve gerekli bir konuşma yapacaksınız.

Balık burcu bu hafta büyük ihtimalle sorunları, isteklerinizi ve bunları çözme ya da gerçekleştirmeye yönelik yolları arayacaksınız. Bunun için farklı kuşak kadınlarla samimi konuşmalar yapabilirsiniz. Akraba ya da arkadaş çevrenizden bir erkekle bir araya gelme fırsatı bulabilirsiniz.

Balık burcu erkeği, herkes ve her şey için endişelenebilirsiniz. Hayatında pek çok çatışma ve gerilim yaşayan bir akrabanızın hayatındaki olayları dikkatli bir şekilde takip edeceksiniz.

Balık burcu kadını, işinizle ilgilenirken dikkatli olmak zorunda kalacaksınız. Beklemeniz gereken bir durum olduğunda sabırlı olmalısınız. Size verilen ya da kendi aldığınız bir şeyi kimse sizden geri alamaz. Başkalarının kişisel yaşamı konusunda yorum yapmaktan kaçınmalısınız.

Balık Burcu Bu Hafta 22-28 Mayıs 2023

Balık burcu bu hafta 22-28 Mayıs 2023 haftasında önemli ve faydalı temaslar kurabilir; toplantılara katılabilirsiniz. İşle ilgili ilginç gelişmelerin yaşandığı bir hafta geçireceksiniz. Bu gelişmeler kariyerinizle ilgili planlarınızı önemli ölçüde etkileyecektir.

Herhangi bir nedenle sanal ortamda iletişim kurduğunuz bir kişi, kişisel hedef ya da planını gerçekleştirmek için sizden yardım isteyecek. Duygu ya dadüşüncelerinizi manipüle edecek insanlarla olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız.

Balık burcu bu hafta 22-28 Mayıs 2023 haftasında, hayatınızdan bahar fırtınası gibi gelip geçecek stresli bir durumla karşılaşabilirsiniz. Genç bir kadın, sizi şaşırtacak bazı şeyler bulabilir. Finansal açıdan beklentilerinizin yüksek; gerçek gelirinizin ise önemli ölçüde daha düşük olması muhtemeldir.

Balık burcu bu hafta harcamalarınızı akıllıca ve hesaplı bir şekilde planlamalısınız. Hırsızlık ya da diğer tatsız olayların kurbanı olabileceğiniz için gözünüzü dört açmalısınız. Arkadaşlarınızla bir araya gelme fırsatınız olacak. Alkol ya da farklı bir kullanım gerçekleştirmeden önce mantıklı olmalısınız.

Balık burcu erkeği, bilgi, tavsiye ya da yardım isteyeceğiniz değerli insanlarla toplantı yapabilirsiniz. Bir çok olumlu deneyim yaşayacak ve hayatın size sundukları için ona minnettar olacaksınız.

Balık burcu kadını, akraba, arkadaş ya da komşularınız arasından bir erkeğin sağlık ya da diğer konulara ilişkin bazı endişeleri olacak. Önemli profesyonel ya da iş planlarınızdan bazıları daha yavaş gelişebilir. Fakat bu konuyu duygusala bağlamayın.

Balık Burcu Bu Hafta 15-21 Mayıs 2023

Balık burcu bu hafta 15-21 Mayıs 2023 haftasında yaşadığınız ev ya da ailenizin sahibi olduğu mülk ile ilgili bazı görevleri yerine getirmeniz gerekebilir. Bunları istemeden yapabilirsiniz. Fakat herhangi bir komplikasyon ya da gecikmeden kaçınmak için de yapmalısınız.

Akraba ya da arkadaş çevrenizden birinin davranışlarında hissedeceğiniz samimiyetsizlik ya da bir şeyler saklama durumu söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda araştırmacı olacaksınız. Doğru hissedip hissetmediğinizi ya da bunların sadece sizin şüpheniz olmadığını da takipte kalacaksınız.

Balık burcu bu hafta 15-21 Mayıs 2023 haftasında kolay kar elde etmeniz adına gelebilecek cazip teklifleri gözden kaçırmayın. Bir konuşma ile eğitim, kariyer ya da iş alanındaki beklentilerinizin gelişimi konusunda netlik kazanabileceksiniz.

Balık burcu bu hafta cesaretinizi kanıtlamak için sergileyebileceğiniz risk, aşırı davranışlar ve duygusal hareketlerden kaçınmak durumunda kalacaksınız. Gençliğinize güvenseniz de bu hayat size bir kere verilen bir armağandır. Riskli şeyler yapmadan önce dikkatle düşünün. Cesaretle kabul edeceğiniz işlerin gelişimi için şanslı da olabilirsiniz.

Balık burcu erkeği, kişisel ya da aile bütçeniz için yeni gelir kaynakları arayacak ve getireceği karın küçük büyüklüğüne bakmayacaksınız. Aşk ya da aile hayatınızda kendinizi ihmal edilmiş, yanlış anlaşılmış ya da takdir edilmemiş hissedebilirsiniz.

Balık burcu kadını, ailenizle ilgili daha fazla görev alabilir; buna yönelik sözler verebilirsiniz. Fakat hiç birini de yerine getirmek konusunda yalnız kalmayacaksınız. Aşk,sizin için bir duygu olarak önemli bir anlam ifade edecek. Fakat bunun için özel bir çaba sarf etme eğilimindede olmayacaksınız.

Balık Burcu Bu Hafta 8-14 Mayıs 2023

Balık burcu bu hafta 8-14 Mayıs 2023 haftasında arkadaşlarınızın sorunlarıyla, bir şekilde ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Ancak dikkatli olmalısınız. Çünkü size anlatılan ile gerçek aynı olmayabilir. Olayları sadece bir kişinin bakış açısı ile değerlendirmemelisiniz.

Evliliğinize bir başkası tarafından müdahale ediliyor olması hayırseverliğiniz açısından istenmeyen sonuçlara neden olabilir ve hatta hayırseverliğiniz sorgulanabilir. Birinin desteği ya da ortak çalışmalar sonucunda elde edeceğiniz finansal gelişmelerden dolayı mutlu olacaksınız.

Balık burcu bu hafta 8-14 Mayıs 2023 haftasında yakın zamanda tanıdığınız ya da yakın arkadaşınız olmayan kişilerin yaptıkları sizi şaşırtabilir. Bunların sizin yararınıza mı yoksa zararınıza mı olduğuna karar vermekte zorlanacaksınız. Tepki vermeden, yorum ya da işlem yapmadan önce olayların gelişimine bakın.

Farklı şehirlerde yaşayan ve arkadaş olarak kabul ettiğiniz kişilerle ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Evinizdeki herhangi bir zorluk ya da sıkıntı geçici olacaktır. Bu sorunlar muhtemelen aile dışından kişilerin müdahalesinden kaynaklanacaktır.

Balık burcu bu hafta birinin kurnaz tavırlarına, sizi kolayca manipüle ya da kontrol edecekleri bir duruma çekmeye çalışma girişimlerine maruz kalabilirsiniz. Evde daha fazla zaman geçirmek, siz ya da aileniz için önemli konularla ilgilenmek sizin için iyi olabilir.

Balık burcu erkeği, ailedeki bir bebek,çocuk ya da gençle ilgili konuşarak karar vermeniz gerekebilir. Sevdiğiniz bir kişiyle hoş olmayan bir tartışmaya girebilir ya da onunla çatışma yaşayabilirsiniz.

Balık burcu kadını, bazı fikirlerden, bunların hızlı ve başarılı bir şekilde uygulanma olasılığından dolayı heyecan duyabilirsiniz. Bazı sosyal ya da halka açık olayların etkisi altında kalarak, geleceğiniz için en az bir önemli karar verebilirsiniz.

Balık Burcu Bu Hafta 1-7 Mayıs 2023

Balık burcu bu hafta 1-7 Mayıs 2023 haftasında farklı zıt duygusal durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yani aynı anda üzüntü ve neşeyi hissedebilirsiniz. Bazı anlaşılmaz kararlarınızın ve anlamsız hareketlerinizin nedeni, sergilemiş olduğunuz kararsız duygusal durumunuz olacaktır.

Akrabalarınız, arkadaş ve meslektaşlarınız gibi, size yakın erkeklerin yaşadıkları olaylar ve sergiledikleri hareketlerin sizin üzerinizde güçlü bir etkiye sahip olduğuna şahit olabilirsiniz. Aileden biriyle aranızdaki çelişkili ilişkinin sonucunda tatsız bir tartışma yaşayabilirsiniz.

Balık burcu bu hafta 1-7 Mayıs 2023 haftasında aile üyeleri ile yaşayacağınız sorunların gelişimi her biriniz için farklı etkiye neden olabilir. Ancak sorunlarınızı ne kadar erken çözerseniz, evdeki uyumu yeniden sağlayabilmek sizin için o kadar kolay olacaktır.

Balık burcu bu hafta beklenmedik sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Tanıdğınız kişilerin sağlık durumları ile ilgili haberler de alabilirsiniz. Dikkatsizlik, acelecilik ya da aşırı güven kaynaklı kazalar yaşayabilirsiniz. Bir hastalıkla savaşan insanlarla ilişkileriniz, sabırsız, huysuz ya da hassas tavırları nedeniyle istikrarsız olabilir.

Parayla ilgili her konuda dikkatli olmalısınız. Telefonla ya da reklam yoluyla gelecek cazip tekliflere aldanmamalısınız. Çeşitli görev ve planlarınızı başarıyla hayata geçirebilirsiniz. Ancak yeterli çabayı göstermezseniz de hiç bir başarı elde edemezsiniz.

Balık burcu erkeği, evdeki bazı sorunların çözülmesi, yeni ekipmanların kurulumu… gibi kısa sürede yapabileceğiniz bir onarım faaliyetine karar verebilirsiniz. Bazı sıkıntıları giderme girişimleriniz de başarısızlıkla sonuçlanabilir.

Balık burcu kadını, farklı kişileri ilgilendiren bir sorunu çözmek için birilerinden yardım isteyebilirsiniz. Yeteneklerinizin farkında olur ve sahip olmadığınız kaynaklara yönelik sorumluluk almazsanız sizin için daha iyi olacaktır. Önemli bir davet, teklif, haber alabilir ya da telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

Balık Burcu Bu Hafta 24-30 Nisan 2023

Balık burcu bu hafta 24-30 Nisan 2023 haftasında karşınıza planlarınızı geliştirmek için ilginç bir fırsat ya da şans çıkabilir. Bir akraba ya da birlikte çalıştığınız birinden destek alabilirsiniz. Size yakın birinin ya da bir arkadaşınızın özel hayatı ile ilgili duygusal bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Balık burcu bu hafta 24-30 Nisan 2023 haftası içerisinde arkadaşlarınızla olan yanlış anlaşılmalara ya da çelişkilere çözümler üretebilirsiniz. Onlarla olan ilişkilerinizi yeniden canlandıracak ve geçmişten farklı kişilerle başka temaslar da kurabileceksiniz.

Balık burcu bu hafta iş yerinizde gerilim yükselecek ve çatışma durumlarından kaçınabilme yeteneğiniz test edilecek. Birilerinin sizi kendi çıkarları ya da sadakatsiz amaçları için kullanma isteklerine teslim olacaksınız. Dikkatli olun. Her daveti kabul etmek için acele etmeyin.

Yeni tanıdığınız insanları hayatınıza kolayca dahil etmeyin. Bir kişinin tanıdığınız birinin arkadaşı olması onun dürüst, samimi ya da sadık olduğu anlamını taşımaz.

Balık burcu erkeği, ailenizle ilgili pek çok sorumluluk onuzlamış olmanız dolayısı ile kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Bu nedenle ailenizle bazı çatışmalar da yaşayabilirsiniz. Nasıl hissettiğinize dair yapacağınız sakin bir konuşma sizin için daha iyi bir karar olacaktır.

Balık burcu kadını, bir etkinlikten ya da kendi fikirlerinizden yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. Yaşayacağınız her şey bazı şeyleri nasıl sunduğunuza ve sahip olduğunuz beklentilerinize bağlı olacaktır.

Balık Burcu Bu Hafta 17-23 Nisan 2023

Balık burcu bu hafta 17-23 Nisan 2023 haftasında, özellikle de hafta başında Ay’ın pozitif etkisinde olacaksınız. İç gücünüz kendinize olan güveninizi arttırarak doğru kararı almanıza yardımcı olabilir. Aile ya da arkadaşlarınızla dini bir yeriziyaret etmeyi planlayabilirsiniz.

Ruhani bir yere ya da bir hayır kurumuna bağışta bulunabilirsiniz. İçsel gücünüzü arttıracak dualar etmekten mutluluk duyabilirsiniz. Kardeşlerinizden iyi bir destek alabilirsiniz. Aile şirketiniz varsa, konumunuzun artmasını sağlayabilecek bir büyümeye şahit olabilirsiniz.

Balık burcu bu hafta 17-23 Nisan 2023 haftasında öğrenci iseniz başarınızı arttırabilirsiniz. Haftanın son bir kaç gününde ani yükselişler yaşayabilirsiniz. Size miras kalan bazı mülklerin satışını isteyebilirsiniz. Uzun zamandır elinizde bulunan sabit kıymetleri satmaya karar verebilirsiniz.

Finansal sağlığınızda bir iyileşme söz konusu olabilir. Borç verdiğiniz ve bir süredir geri alamadığınız paranızı bugün geri alabilirsiniz. İş yerindeki likiditeniz artacaktır. Son yaptığınız yatırımlardan kar elde edebilirsiniz. Eşinğizle ilişkilerinizde iyileşme olabilir ve ailedeki uyum artabilir.

Balık burcu bu hafta öğrenci iseniz kariyerinizle ilgili doğru yolu seçebilirsiniz. Partnerinizle, evliliğe yönelik önemli bir karar alabilirsiniz. Öğrenciliğiniz için yapmış olduğunuz çalışmaların önemli sonuçlarını alabilirsiniz.

Balık Burcu Bu Hafta 10-16 Nisan 2023

Balık burcu bu hafta 10-16 Nisan 2023 haftasında aşk hayatınızla ilgili yaşayacaklarınızı tahmin bile edemeyeceksiniz. Buna, akrabalarınız ya da arkadaşlarınızla yaşayacağınız diğer olaylar neden olacaktır. Yakın zaman önce partnerinizden ayrıldıysanız, bu ayrılığın nedenlerini hala arıyor olabilirsiniz.

Finansal açıdan çeşitli deneyimler yaşayabilirsiniz. Hayatın size sunacağı bazı şeylere sevineceksiniz. Fakat kızacağınız şeyler de olacak. Parasal işlerinizde daha dikkatli olmalısınız. Bir çocukla ilgili haberler alabilirsiniz. Sizden uzak yaşayan çocuk ya da torununuzla aranızdaki iletişimin daha canlı olmasının birnedeni olabilir.

Balık burcu bu hafta 10-16 Nisan 2023 haftasında size yakın insanlardan, arkadaş ve meslektaşlarınızdan önemli haberler alabilirsiniz.

Balık burcu bu hafta cazip görünen tekliflerden etkilenmeyin. Çünkü sonuçları umduğunuz gibi olmayacak. Kendi kaderinize inanın. Hayatınızda mutlaka güzel şeyler olacaktır.

Balık burcu erkeği, diğer erkeklerle iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Diğer insanların fikir, tavsiyeve size sunacakları yardımları kabul etmekte zorlanabilirsiniz. Seyahat, turizm, uzak mesafeli ilişkiler, yabancı müşteriler ve şirketler… ile ilgili faaliyetlerde başarılı olabilir ya da daha iyi maaş elde edebilirsiniz. Akrabanız olan erkeklerle ilişkilerinizde önemli bir gelişme yaşanabilir.

Balık burcu kadını, önemli satın almalar, ödemeler, emlak belgelerinin düzenlenmesi, ev tadilatı… için uygun bir haftadasınız. Karşınıza daha iyi finansal ve maddi fırsatlar çıkabilir. Farklı bir şehir ya da ülkeden insanlarla bağlantılar kurabilirsiniz.

Balık Burcu Bu Hafta 3-9 Nisan 2023

Balık burcu bu hafta 3-9 Nisan 2023 haftasında eski partner ya da arkadaşınızla hayatınıza kaldığınız yerden devam etme fırsatı elde edebilirsiniz. Bu durumun sizin için ne kadar iyi olup olmadığına karar vermek için yükselen burcunuzu da gözden geçirmelisiniz.

Yeni bir ilişkiye başlamak için de uygun bir haftadasınız. Birlikte olacağınız kişi sizden farklı bir şehir ya da ülkede de olabilir. Sahip olduğunuz sorun ve sıkıntılarınıza nedenler arayarak geçmişinize eğilimli olabilirsiniz. Tecrübelerinizden ders alarak şimdiki zamanı felsefi olarak değerlendirmelisiniz.

Balık burcu bu hafta 3-9 Nisan 2023 haftasında, aileniz ya da yakın çevrenizden birinin küçük de olsa sağlık sorunları gelişebilir. Evinizde ortaya çıkacak sorunlara hızlı çözümler üretebilirsiniz. Fakat o konuda deneyiminiz yoksa bir usta gibi de davranmamalısınız.

Size aitya da ailenizden birinin sahip olduğu bir mülkle ilgili olarak hükümet ve yasal makamlarla temastan kaçınmalısınız. Geçmişteki hatalarınız, çözülmemiş sorunlarınız ya da ilişkilerinizin sonuçlarıyla yüz yüze gelebilirsiniz.

Balık burcu bu hafta, bu ayki hayatınızın genel olarak en önemli dönemi olabilir. Ya da en önemli kararları da bu hafta vermeniz gerekebilir. Belirsizlik ve endişeli dönemlerden geçebilirsiniz. Fakat bunlar uzun sürmemekle birlikte kısa süreli duygusal durumlar olacaklardır.

Balık burcu erkeği, ailenizden ya daakraba çevrenizden biri için önemli olan farklı ev ya da mülk meselelerini çözme sorumluluğunu alabilirsiniz. Anne, baba ve akrabalarınızla ilgili olaylar önemli olabilir. Ev, mülk ve bazı yükümlülüklerinizle ilgili taahhütleriniz olabilir.

Balık burcu kadını, hayatınızı yavaş ama emin adımlarla değiştiren beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızın bir alanında çok farklı fırsatlarla karşılaşacaksınız. Sizin için önemli olan, gerçek ve umut veren şeyleri, hızlı ama geçici başarı getirecek olan şeylerden ayırmak olmalıdır.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.