Aslan Burcu 2019’da Neler Bekliyor?

Aslan Burcu 2019’da Neler Bekliyor?

Aslan burcu 2019’da neler bekliyor sorusunun yanıtı ile 2019 burç yorumları arasına ilerleyen bölümlerde bir yenisini daha ekleyeceğiz. Aslan burcu 2019 yorumuna öncelikle kendiniz Aslan burcuysanız bakarsınız ama, sevgilinizin, eşinizin, çocuğunuzun ya da yakın arkadaşınızın da burcu Aslan ise Aslan burcu 2019’da neler bekliyor sorusunun yanıtları yine ilginizi çeker. 2019 burç yorumları genel itibari ile oldukça güzel. Bakalım Aslan burcu 2019 yorumu bu pastadan payını nasıl alacak?

Aslan Burcu 2019’da Neler Bekliyor?

2019 burç yorumları içerisinde Aslan burcu 2019 yorumuna geçmeden önce şunu hatırlatalım ki, siz 2018 yılında bir derinleşme, bir kendinize dönme süreci içerisine girdiniz. Ve bu sürecin meyvelerini 2019 yılında alacaksınız. Yaşayacağınız şeyler sıradışı bir farklılık içerisinde gerçekleşecek. Oldukça yaratıcı olacağınız bu yılda, kalbinizde aklınızda ne varsa gerçekleştirmek için adım atabilirsiniz. Bu yıl, başlayıp da bitiremeyeceğiniz, uzanıp da alamayacağınız hiç bir şey yok gibi…

Siz Aslan burcu olarak oldukça cezibeli bir insansınız. Bunu da çevrenizdekilere göstermeye bayılıyorsunuz. Çünkü karşılığında size iltifatlar yağıyor ve siz, size iltifat edilmesini çok seviyorsunuz. Size sevildiğinizi hissettiren biri, gücünüzü arttırır. Ve sevildiğinizi hissettiğiniz anda bambaşka bir kişiliğe bürünebilir, farklı hikayelerin içerisine girebilirsiniz. Yalnız ortalık, kurt gibi insanlarla dolu ve size seviyormuş gibi yapan; ama işin iç yüzü sadece amacına ulaşmak olan çok sayıda insan var. Sevildiğinizi görün elbette; ama olaya gerçekçi bakın. Anı yaşamayı ve bu esnada eğlenmeyi seven siz, eğer mutlu değilseniz tıpkı bir Aslan gibi kükreyebilirsiniz. Bu nedenle, sizi mutlu eden insanlarla olmaya özen gösterin.

Çevrenizdeki insanlar sizden pozitif elektrik alıyor. Ama siz de onların enerjisini alıyorsunuz. Dolayısı ile karamsar, mutsuz, öfkeli, sinirli… insanlardan kendinizi uzak tutmaya çalışın. Pozitif insanlara bu zamanda az rastlanıyor. Siz az bulunan kısımdasınız. Enerjinizin düşürülmesine izin vermeyin.

Hedeflerinizin artıp isteklerinizin yoğunlaşacağı 2019 yılında, varlığınızdan keyif almak için hayatınıza yenilikler dahil etmek isteyebilirsiniz. Aslan burcu 2019 yorumuna göre çok şanslısınız. Ama Mart ayı itibari ile de özgürlüğünüze olan tutkunuz artacak. Dolayısı ile hem iş, hem de özel yaşamınızda değişimlere hazır olun.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.