Akrep Burcu Bu Hafta 29 Mayıs-4 Haziran – 22-28 Mayıs 2023

Akrep burcu bu hafta neler yaşayacak? Hangi konularda yüzü gülecek? En büyük yardımı kimden alacak? Tüm MaviBoncuğum takipçisi olan Akrep burcu mensupları ya da Akrep burcu yakını bulunanlar bu soruların yanıtlarını ciddi anlamda merak ediyorlar.

Bildiğimiz üzere erkekleri karizmatik, kadınları çekici olan Akrep burcu insanlarının kendilerine has bir kabukları da yok değildir. Ser verir de kendileri ile ilgili sır vermezler. Onlara çok kolay aşık olabilirsiniz. Onlarsa genellikle duygularına kolaylıkla hakim olabilen insanlardır. Peki Akrep burcu bu hafta neler yaşayacak?

Akrep burcunun bu haftaki yaşayacaklarını, başarılı astrologlar arasında yer alan Hande Kazanova, Mine Ölmez, Zeynep Turan, Nuray Sayarı, Vedat Delek gibi isimlerden de öğrenebilir; katıldıkları televizyon programlarını ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Akrep burcu hakkında sitemizde daha önce yaptığımız paylaşımları da aşağıdaki başlıklara tıklayarak gözden geçirebilirsiniz.

Akrep burcu 2023 yorumu
Akrep burcu 2024 yorumu
Akrep burcunun özellikleri nelerdir?
Akrep burcu kadınının özellikleri
Akrep burcu erkeğinin özellikleri

Akrep Burcu Bu Hafta

Akrep burcu bu hafta hangi alanlarda başarı elde edecek? Hak ettiği parayı kazanabilecek mi? Yolculuğa çıkarsa isteklerine ulaşması daha mı kolay olacak? Eşi ya da partneri ile arasındaki anlaşmazlıkları çözebilecek mi? Hoşlandığı kişiye olan duygularını açarsa karşılığını alabilecek mi?

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Akrep Burcu Bu Hafta

Akrep burcu bu hafta her ne yaşayacak olursa olsun, onun hakkında bu sayfadan az ya da çok bilgi sahibi olabileceksiniz. Verdiğimiz önerileri ve yaptığımız uyarıları göz önünde bulundurmanız halinde daha güzel bir hafta geçirebilmeniz de mümkün. Bunun için yapmanız gereken, haftada bir bu sayfayı ziyaret etmekten ibaret.

Akrep Burcu Bu Hafta 29 Mayıs-4 Haziran 2023

Akrep burcu bu hafta 29 Mayıs-4 Haziran 2023 haftasında sizi hoş bir şekilde şaşırtacak etkinliklere dahil olabilirsiniz. Sahip olduğunuz iş ya da kariyeri geliştirmek için yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Böylece akraba, arkadaş ve meslektaşlarınız sizin sayenizde yeni insanlarla iletişim kurabilirler.

Yalnızsanız ve hayatınızda bir insan olmasını istiyorsanız samimi ve romantik bir tanışma gerçekleştirmek adına uygun bir haftadasınız. Para ya da önemli bir belge ile ilgili geçrekçi olmayan beklenti ya da yanlış anlamalarla ilgili hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Akrep burcu bu hafta 29 Mayıs-4 Haziran 2023 haftasında daha fazla ya da sürpriz olacak gelirle ilgili hayaller kurmaktan kaçının. Bütçenizi olabildiğince kontrol altında tutmaya çalışın. Kısa süre yaşadığınız bir yerde bulunan akraba ya da arkadaşlarınızla karşılaşabilirsiniz.

Romantik karşılaşma ve deneyimler bu hafta hayatınızda önemli bir yere sahip olacak. Fakat odağınızda hayatınızdaki güzel şeyleri kurtarmak ve onlara daha iyi bakmak olmalı. Hafta ortasında bir sıkıntı yaşanabilir ve hızlı ve pratik bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz.

Akrep burcu bu hafta geleceğiniz için önemli olacak. Bu nedenle zaman ve enerjinizi önemsiz şeylere ya da ciddi hedefleri olmayan insanlara kısacası boşa harcamayın. Aşırıya kaçmadan şansınızı bir şans oyununda deneyebilirsiniz. Arkadaş çevreniz genişleyebilir. Komşu, müşteri ya da ortaklarınızla ilişkilerinizde sabırlı ve diplomatik olun.

Akrep burcu erkeği, yanlış tavsiyeler nedeniyle ya da manipülatif hareketlerinizin etkisi ile sizin için belirli bir süre rahatsızlık yaratacak, hoş olmayan bir hata yapabilirsiniz.

Akrep burcu kadını, önemli kişisel ya da profesyonel planlarınızı uygulamak konusunda genellikle başka birkişinin yardım ya da desteğine ihtiyaç duyacaksınız. Akrabalarınızla ilgili önemli bir olay yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu Bu Hafta 22-28 Mayıs 2023

Akrep burcu bu hafta 22-28 Mayıs 2023 haftasında bir fikir ya da arzunuzu gerçekleştirmek için sergileyeceğiniz eylemleriniz, yeni fırsatlar elde etmeye yönelik olacak. Pek çok şeyin farkına varacaksınız. Ancak dürüst ve sabırlı olmalısınız.

Farklı bir yerde yaşayan arkadaş ya da akrabalarınızla ilginç toplantılar yapabilir ya da bağlantılar kurabilirsiniz. Bir kadınla kuracağınız iletişim ya da ondan alacağınız bilgiler veya onunla ilgili olaylar ilginç gelişmelerin yaşanmasına neden olabilir. Fikir alışverişinde bulunabilir; ortak iş fırsatlarını konuşabilirsiniz.

Akrep burcu bu hafta 22-28 Mayıs 2023 haftasında tanıdığınız bir kadın, hayatında bir kayıp yaşayabilir ve siz bunun haberini alabilirsiniz. Finansal işlemler, konuşmalar, para almak ya da finansal nitelikli taahhütleri tamamlamak için uygun bir haftadasınız.

Akrep burcu bu hafta arkadaş ya da akrabalarınızın ailevi sorunlarına müdahale etmeyin. Boş vaktiniz olursa seyahat ve eğlence için uygun bir haftadasınız. Hayatınızda kalıcı bir anı bırakacak bir olay deneyimleyebilirsiniz.

Akrep burcu erkeği, önemli bir karar verebilirsiniz. Ya da başarılı olma ihtimalinizin yüksek olduğu bir yeni girişime başlamak üzeresiniz. Bazı değişiklikler yapmak için uygun bir haftadasınız.

Akrep burcu kadını, seyahat etme şansınız var. Farklı mesafelerden insanlarla bağlantı kurarak önemli bağlantılar geliştirme fırsatı elde edeceksiniz.

Akrep Burcu Bu Hafta 15-21 Mayıs 2023

Akrep burcu bu hafta 15-21 Mayıs 2023 haftasında aşk ya da aile hayatınızla ilgili bazı önceliklere sahip olabilirsiniz. Hayattaki bazı konularla ilgili tartışmalar olasıdır. Bu nedenle insanlarla olan ilişkileriniz bir teste tabi tutulabilir.

Yeni tanıdığınız insanları hayatınızdan dışlamamalısınız. Fakat duygusal hayatınız üzerinde önemli bir etkiye sahip olacaklarını da unutmamalısınız. Bir süre önce satın aldığınız eşya ya da ekipmanların kalitesiz olmaları ile ilgili hayal kırıklıklarınız olabilir.

Akrep burcu bu hafta 15-21 Mayıs 2023
haftasında ailenizde bulunan size yakın bir kadınla ilgili yaşanacak önemli ir olaya tanıklık edebilirsiniz. Bu durum sizi arkadaş ya da akrabalarınızla bir araya getirmeye yönelik bir fırsat niteliği taşıyabilir.

Bir yakınınızla birlikte seyahat, taşınma ya da farklı bir olay nedeni ile aile içerisinde bir değişiklik söz konusu olabilir. Tanımadığınız insanlarla ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Sahip oldukları önemli bir bilgi ya da ünlü insanlarla iletişimde oldukları izlenimini verebilirler.

Bu durum yanlış olabileceği gibi gerçekle pek ilgisi de bulunmayabilir. Tanıdığınız bir kişi ile ilgili beklenmedik bir olaya üzülebilirsiniz. Bir sağlık sorununun gelişiminin etkilerini hissedebilirsiniz. Tedaviye başlamak adına uygun bir haftadasınız.

Akrep burcu bu hafta çocuğunuzun geleceği ve yakın zamanda yapılacaklarla ilgili bir sohbet ortamı gelişebilir. Gelecekle ilgili ciddi bir karar vermeden önce sorumlu ve dikkatli bir şekilde düşünmelisiniz. Karşınıza seyahatle ilgili olumlu fırsatlar çıkabilir.

Akrep burcu erkeği, profesyonel ya da sosyal anlamda ilişkiniz olan kişilerle ilginç deneyimler yaşayabilirsiniz. Beklemediğiniz, ilginç ama aynı zamanda faydalı haberler alabilirsiniz.

Akrep burcu kadını, size çok iş düşecek. Anahtar kelimeniz organizasyon olacak. Planların takibini yapmanız ve sonuç elde etmeniz için uygulamanız gerekebilir. Arkadaşlarınızla önemli iletişim ağları kurabilir, hem siz hem de onlar için faydalı olabilecek bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Akrep Burcu Bu Hafta 8-14 Mayıs 2023

Akrep burcu bu hafta 8-14 Mayıs 2023 haftasında daha önce verdiğiniz akıllıca kararların faydalarını görebilirsiniz. Ancak bunun tam tersi de olabilir ve yanlış kararlarınızın bedellerini ödeyebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili geçmişte yaşadığınız başarısızlıklardan almanız gereken dersler var.

Bunları hatırladığınız, kabul ettiğiniz ve farkında olduğunuz sürece, yaşadığınız olumsuzlukların faydasını bu hafta görebilirsiniz. Bu hafta sizin için çok güçlü bir manevi anlam ifade edecek. Yaşayacağınız anlar keyifli mi olacak yoksa beklenmedik zorluklarla mı dolu olacak?

Bu sorunun yanıtı şimdiye kadar öğrendiklerinize ve kat ettiğiniz yola bağlı olarak değişecektir. İçinden geçtiğiniz imtihanları başarılı bir şekilde atlattıysanız, başarıya doğru bir hafta geçirebilir ve yeni ufuklara yol alabilirsiniz.

Akrep burcu bu hafta 8-14 Mayıs 2023 haftasında kaderin karşınıza çıkartacağı yeni olaylarla birlikte deneyim kazanmaya devam edebilirsiniz. Aşk hayatınızda, özel olayların gelişimi ile ilgili beklentileriniz farklılaşabilir. Bu durumun sizi memnun edip etmeyeceğini ise zaman gösterecektir.

Çünkü bu genellikle partnerinizle aranızdaki samimiyete bağlı olarak gelişecek bir durum. Akraba ya daarkadaş çevrenizden biri ile mülkiyet konularına girebilir ya da bir mülk anlaşması yapabilirsiniz.

Akrep burcu bu hafta yapmış olduğunuz konuşmalar ya da sergilemiş olduğunuz faaliyetlerin sonuçlarını bekleyebilirsiniz. Eğitim ve kariyer hayatınızla ilgili hedeflerinizin gelişimi açısından önemli bir haftadasınız. Alacağınız sonuçlar sergilediğiniz çabalara bağlı olacaktır.

Akrep burcu erkeği, sabırsız olabilirsiniz. Olay ya da insanları daha hızlı harekete geçme ve gelişmeleri konusunda zorlayabilirsiniz. Ancak bu sizin için memnuniyet ua da istediğiniz başarıyı getirmeyecektir. Vefat eden bir yakınınızı rüyanızda görebilir ya da mezarını ziyaret edebilirsiniz.

Akrep burcu kadını, önemli bir belge ya da teklif alarak olumlu mali haberlerle mutlu olabilirsiniz. Yaşadığınız şeylerle hiç bir bağlantısı olmayan arzularınızla şansınızı zorlamayın. Yakın çevrenizden, sizden küçük bir erkekle ilgili bir konu ile duygusal olarak ilgilenebilirsiniz.

Akrep Burcu Bu Hafta 1-7 Mayıs 2023

Akrep burcu bu hafta 1-7 Mayıs 2023 haftasında ailenizdeki çocuk ve gençleri ilgilendiren işleri tamamlamak için daha fazla zaman harcayacaksınız. Yeni bir eve taşınma, seyahat, başka bir şehir ya da ülkede yaşamak… gibi bir nedenle ailenin gençleriyle ilgili bir önemli olay ya da ayrılık yaşayabilirsiniz.

Akrep burcu bu hafta 1-7 Mayıs 2023 haftasında söz konusu kendi çocuklarınız da olsa, kendi düşüncelerinizin doğruluğunu dayatmaya çalışmamalısınız. Aşk hayatınız söz konusu olduğunda bu hafta ilginç olabilir. Romantik online iletişim, gerçek toplantı ya da samimi deneyimler yaşayabilirsiniz.

Akrep burcu bu hafta, iş ve mesleki planlarınızın gelişmesi, iş yerinizde istikrarın hakim olması, daha yüksek satışlar yapabilmeniz… gibi güzel gelişmeler için uygun olacak. Daha iyi maaşlı bir iş teklifi alabilirsiniz. Karar vermek için acele etmeyin. Teklifin cazibesine kapılmayın.

Ailenizde, size yakın bir erkekle ilgili önemli haberler alabilirsiniz. Büyük değişiklikleri beraberinde getiren bir teklife kesin bir cevap vermek zorunda kalabilirsiniz. Zor ama ilginç ve sonucu faydalı olacak bir teste tabi tutulabilirsiniz.

Akrep burcu erkeği, fiziksel ve zihinsel sağlığınızla daha fazla ilgilenmelisiniz. Hayatınızdaki baskıların artacağı bu dönemde siz formda olmalısınız. Spekülatif ya da riskli faaliyetlere dahil olmaktan kaçınmalısınız.

Akrep burcu kadını, evinize bir eşya satın alma, yeni bir ev alma ya da kendinize kalacak bir yer bulma… gibi bir durumla karşılaşabilirsiniz. Aklınıza ticari faaliyetlerle ilgili yeni bir fikir gelebilir ve bundan mutlu olabilirsiniz. Beceri ve yeteneklerinizi göstermek için bir fırsat arayacaksınız.

Akrep Burcu Bu Hafta 24-30 Nisan 2023

Akrep burcu bu hafta 24-30 Nisan 2023 haftasında farklı mesafelerdeki insanların birbirine bağlanmasını sağlayacak etkinlikler heyecanlanmanıza neden olacaktır. Arkadaş ya da akrabalarınızla seyahat etmek için uygun bir haftadasınız.

Farklı yerlerde kalabileceğiniz kısa süreli seyahatler edebilirsiniz. Farklı şehir ya da ülkelerden insanlarla ilgili olumlu olay ve gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız ilişkide gerginliklerden kaçınmalısınız. Onunla yüzleşerek ya da onu bazı şeylere zorlayarak herhangi bir kazanım elde edemezsiniz.

Akrep burcu bu hafta 24-30 Nisan 2023 haftasında bazı tanıdıklarınızı ya da ilişkilerinizi değerlendirmek için biraz zaman ayırmalısınız. Size ya da kişisel yaşamınıza müdahale eden insanlardan uzak durmak konusunda kararlı olun.

Akrep burcu bu hafta garyimenkul ile ilgili konuların gelişimi, konut ya da kırsal mülklerle ilgili ilgili değişiklikler için uygun bir haftadasınız. Alım satım işleriyle uğraşıyorsanız çok başarılı olacaksınız. Evinizde gereksiz yer kaplayan arşiv ve kişisel eşyalarınızı düzenlemek ve onlardan kurtulmak için uygun bir hafta.

Yeni bilgiler edinmek, tanıdık çevrenizi genişletmek, yeni ufuklara açılan önemli görevleri gerçekleştirmek için uygun bir haftadasınız.

Akrep burcu erkeği, hoşlanmadığınız herhangi bir duruma aceleyle tepki verebileceğiniz bir hafta geçireceksiniz. Olayların gelişim şeklini görmek konusunda sabırlı olmayacaksınız. Yine de kötü bir hafta geçirmeyeceksiniz.

Akrepburcu kadını, geçen haftadan yarım kalan işleri de tamamlamanız gerekeceği için yoğun olacaksınız. Yeni taahhütlerle karşılaşacağınız bir hafta. Aşk hayatınızın gelişimi için özel beklentileriniz var. Akıllıca ve sevgiyle hareket etmelisiniz. Çaba sarf etmezseniz hiç bir şey kazanamazsınız.

Akrep Burcu Bu Hafta 17-23 Nisan 2023

Akrep burcu bu hafta 17-23 Nisan 2023 haftasında,özellikle de haftanın başında, pozitif Ay enerjisi, size içsel güç ve canlılık sunabilir. Geçen hafta düzensiz olduğunu düşündüğünüz durum bu hafta kontrol altına alınabilir. Mutluluk ve iç huzuru hissedebilirsiniz. Sağlıklı da olabilirsiniz.

Sebepsiz yere beklemede kalan projeleriniz, kendiliğinden yeniden hayata dönebilir. İş yerinde çok çalışacaksınız. Sizin altınızda çalışan kişiler, bazı zor kararlar almanız konusunda size yardımcı olabilirler. Profesyonel anlamda görüştüğünüz kişiler sayesinde bazı yeni başlangıçlara karar verebilirsiniz.

Akrep burcu bu hafta 17-23 Nisan 2023 haftasında, öğrenci isenizçalışmalarınızda daha iyisini yapabilirsiniz. Haftanın son günleri ise sizin için pek olumlu geçmeyecek. Kendinizi üzülmüş ve sıkılmış hissedebilirsiniz. Pek çok kez sabrınızla sınanacaksınız. Bazı sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz.

Stres ve kaygı kurbanı olarak kibirli tavırlar sergileyebilirsiniz. Bu durumunuzdan kişisel yaşamınız ve ev içi uyumunuz da nasibini alacaktır. Zor kazandığınız paranızı, maddi durumunuzu etkileyecek gereksiz harcamalarla, tabiri caizse çar çur edebilirsiniz.

Akrep burcu bu hafta açık sözlülüğünüzü kontrol altına almalısınız. Çünkü bundan dolayı aile ve iş çevrenizdeki ilişkileriniz etkilenebilir. Partnerinizle gereksiz konuları tartışmaktan kaçınmalısınız. Öğrenci iseniz tembel ve dikkatsiz olmamaya dikkat etmelisiniz.

 Akrep Burcu Bu Hafta 10-16 Nisan 2023

Akrep burcu bu hafta 10-16 Nisan 2023 haftasında bir akrabanız ya da ailenizden biri ile ilişkilerinizde bir gerilim yaşayacaksınız. Aranızdaki tartışma ve zıtlaşmaların farklı bir nedeni olabilir. Fakat bu nedenleri araştırmak size yardımcı olmayacağı gibi sorunlarınızın çözümüne de katkısı olmaz.

Sizin için önemli bir yazı, bilgi ya da belgenin gecikmesi ya da kaybolması durumu söz konusu olabilir. Birinin onları sizin yerinize almış olabileceği ve durumdan kendi çıkarına yararlanabileceği ihtimalini aklınızda tutmalısınız.

Akrep burcu bu hafta 10-16 Nisan 2023 haftasında, evinizdeki önemli olaylar bir çocuk ya da gençle ilgili olarak gelişebilir. Bu bir doğum günü olabileceği gibi okuldaki bir başarının kutlanması ya da diğer insanlarla farklı bir etkinlik olarak da ortaya çıkabilir.

Mali işlerinizde şanslı ve başarılı olacaksınız. Fakat buna güvenerek dikkatsiz tavırlar sergilememelisiniz. Kendi yaptığınız bir hata nedeniyle kayıp ya da başarısızlık riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Akrep burcu bu hafta eğlenmek ve kişisel hayatınızdaki güzel şeylerden olabildiğince fazla keyif almak isteyeceksiniz. Partnerinizle, arkadaşlarınızla ya da diğer pek çok eğlence türü buna dahildir. Bunları diğer önemli görev ve anlaşmalarınızı tehlikeye atmadan yapabildiğiniz sürece bir sorun olmayacaktır.

Akrep burcu erkeği, fiziksel sağlık ve görünümünüze dikkat etmek zorunda kalacaksınız. Terapi, diş tedavisi ya da tıbbi herhangi farklı bir işlem için uygun bir haftadasınız. Bekarsanız, ne kadar süreceği bilinmese de yeni bir ilişkiniz gündeme gelebilir ve hoş bir sürpriz yaşayabilirsiniz.

Akrep burcu kadını, son zamanlarda yeterince vakit ayıramadığınız arkadaşlarınızla temaslara ya da toplantılara daha fazla özen göstereceksiniz. Ortak ilgi alanlarına, işya da diğer önemli yaşam hedeflerine bağlı olarak yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.