8 Kasım 2022 Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri Çok Mu Kötü?

8 Kasım 2022 Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri Çok Mu Kötü?

8 Kasım 2022 ay tutulmasının burçlara etkileri herkestarafından merak ediliyor. Çünkü ünlü pek çok astroloğagöre bu ay tutulması pek çok burç üzerinde oldukça dramatik etkiler ortaya çıkartacak. Hatta dünya üzerinde bile olumsuz pek çok şey yaşanacak. Örneğin Bill Gates’in dünyanın enerjisini değiştireceği düşünülüyor.

Yine Türkiye ile Yunanistan arasında savaş çıkması bekleniyor. Depremler, enerji kesintileri, gizlenen bazı durumlar… 8 Kasım 2022 ay tutulmasının burçlara etkileri arasında yer alan beklentiler arasında yer alıyor. Biz ise MaviBoncuğum olarak bu konuyu pek çok başlıkta değerlendirdik.

7 13 Kasım 2022 burç yorumları
Kasım 2022aylık burç yorumları
25 Ekim güneş tutulmasının burçlara etkisi
Mars retrosu 2022

8 Kasım 2022 Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri

8Kasım 2022 ay tutulmasının burçlara etkileri hakkında bilgileregeçmeden önce aklınızdan felaket senaryolarını çıkarmanızı öneriyoruz. Ay daha önce de defalarca tutuldu çünkü.Veher bir tutulma da güneş tutulmasının sonrasında gerçekleşti. Ve hiç birimiz ölmedik.

8 Kasım 2022 Ay Tutulmasının Etkileri

8 Kasım 2022 Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri

Şu anda kullanmakta olduğumuz bilgisayarlar bir nevi Bill Gates‘in eseri. Ve pek çoğumuz bu bilgisayarlar üzeinden yeni insanlarla tanışıyor, para kazanıyor,zaman geçiriyor… Kısacası neden bilgisayarlar var şeklinde bir sorgulama yapmıyoruz. Elon Musk ise Twitter‘in sahibi oldu. İnsanlara bir şey olursa para kazanamaz öyle değil mi?

Metaverse ise şu anda belki de dünyanın en çok yatırım yapılan projeleri arasında yer alıyor. Bu da para kazanmak adına hazırlanan bir proje takdir edersiniz ki… Ve dünyada pek çok devlet başkanı bile astrologlarla işbirliği halinde. Yani dememiz o ki eğer kötü şeyler olacak olsaydı insanlar yatırımlar yapmazlardı.

Ama bazı şeyler yaşanacak. Belki kötü şeyler de olacak. Ancak her birimiz bu süreçte kaderimizi yaşayacağız. Bunu bir süredir sizlere tekrarlıyoruz. Peki en kötüsünü düşünelim ki öleceksek ve eğer bu ölüm bizim bu yaşta yaşamamız gereken bir şey ise biz kaderimize engel olabilir miyiz?

Bu zamana kadar pek çok bebek, şehit,çocuk… hep erken öldü ve ay mı yoksa güneş mi tutulmuştu ya da Mars retro muydu? Peki nereden biliyorsunuz dünyanın altının üstünden daha iyi olmadığını? 🙂 O halde hadi 8 Kasım 2022 ay tutulmasının burçlara etkileri hakkında değerlendirmelerimizi teker teker yapalım.

Koç Burcu 8 Kasım 2022 Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri

Koç burcu 8 Kasım 2022 ay tutulmasının burçlara etkileri ilişkiler ve ortaklıklar alanlarınızda olacak. Roller ay tutulmasından sonra bu alanlarda biraz değişecek ve siz yeni bir yolculuğa çıkmış gibi olacaksınız. İlişkinizi daha iyi hale getirmek için yeni bir strateji belirlemeniz gerekecek. Karar verme becerilerinizi ise yeniden gözden geçirmeniz ve geliştirmeniz gerekebilir.

Boğa Burcu 8 Kasım 2022 Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri

Boğa burcu 8 Kasım 2022 ay tutulmasının burçlara etkileri oldukça dramatik olacak. Bu dönemde ya ayrılıklar ya da yeni başlangıçlar gündeminizde olacak. Öyle değişimler söz konusu olacak ki sizin hem bu süreçte hızlı hem de cesur olmanız gerekecek. Ay tutulması sizi korkusuz olmaya teşvik edecek.

İkizler Burcu 8 Kasım 2022 Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri

İkizler burcu 8 Kasım 2022 ay tutulmasının burçlara etkileri  inanç sisteminiz üzerinde bazı engeller ortaya çıkartacak. Düşünce şeklinizin sınırlı olmasının, sizi bazı olayların dışında bıraktığını hissedeceksiniz. Aynı zamanda bu ay tutulması ile hem ruhsal hem de fiziksel açıdan bir molaya gereksinim duyduğunuzu fark edeceksiniz.

Yengeç Burcu 8 Kasım 2022 Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri

Yengeç burcu 8 Kasım 2022 ay tutulmasının burçlara etkileri çok fazla endişe yaşayacağınızı haber vermekte. Bu zaman dilimini,bu durumun üzerinde çalışabilmek adına bir çıkarım olarak değerlendirebilirsiniz. Benliğinizin gerekiyorsa patlamasına ve kendisini açarak ifade etmesine izin vermelisiniz. Ruhunuzu özgür bırakın.

Aslan Burcu 8 Kasım 2022 Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri

Aslan burcu 8 Kasım 2022 ay tutulmasının burçlara etkileri sizin için oldukça olumlu olacak. Mevcut durumunuzu gözden geçirecek ve sonrasında kendinizi nasıl geliştirebileceğinizi değerlendireceksiniz. Ayrıca bu dönemde bazı eski tanıdıklarınızın da yeniden kapınızı çalmaları söz konusu olabilir.

Başak Burcu 8 Kasım 2022 Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri

Başak burcu 8 Kasım 2022 ay tutulmasının burçlara etkileri uzlaşmalar için çeşitli fırsatları önünüze serme şeklinde olacak. Ay tutulması sizin iletişim becerilerinizi geliştirmeniz konusunda sizi teşvik ediyor. İnsanlarla, onları kırıp dökmeden iletişim kurmayı öğrendiğiniz zaman sizin için her şey çok daha iyi olacak.

Terazi Burcu 8 Kasım 2022 Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri

Terazi burcu 8 Kasım 2022 ay tutulmasının burçlara etkileri oldukça iyi olacak. Bu dönemde çok şanslı olacaksınız. Çünkü size çok faydalı olacak parasal değişimler sunacak. Bazı şeyler önceden bilinebilir ya da hiç beklenmedik şeyler yaşayabilirsiniz. Ancak hayatınıza bereket aktıkça, hayat sizin için çok daha iyi olacak. Bir terfiya da daha iyi bir iş teklifi de alabilirsiniz.

Akrep Burcu 8 Kasım 2022 Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri

Akrep burcu 8 Kasım 2022 ay tutulmasının burçlara etkileri büyük bir değişim yönünde olacak. Hatta öyle ki en derin arzularınızdan bazılarının gerçekleştiğine şahit olabileceksiniz. Fakat bu dönemde bazı şeylerden vaz geçmeniz; bazı şeyleri bırakmanız da sizden beklenenler arasında yer alıyor.

Yay Burcu 8 Kasım 2022 Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri

Yay burcu 8 Kasım 2022 ay tutulmasının burçlara etkileri rahatlama, meditasyon ve özgürbırakma egzersizleriyapmanız konusunda sizi teşvik ediyor. Geçmişinizden kurtulmanın ve kendinizi yenilemenin zamanı geldi. Şimdiye kadar yeterince savaştınız. Artık detoks yapmalı ve kendinize enerji depolamalısınız.

Oğlak Burcu 8 Kasım 2022 Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri

Oğlak burcu 8 Kasım 2022 ay tutulmasının burçlara etkileri sosyal medyada daha aktif ve bu alana daha ilgili olma konusunda sizi teşvik edecek. Ancak hangi içeriklerle uğraştığınızın önemi oldukça büyük. Dikkatinizi dağıtan bazı gereksiz şeylere de yönelebilirsiniz. Bu tür şeylerden uzak durmalısınız.

Kova Burcu 8 Kasım 2022 Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri

Kova burcu 8 Kasım 2022 ay tutulmasının burçlara etkileri profesyonel yaşamınızda bazı değişimlerin ortaya çıkmasına neden olacak. Çünkü karşınıza daha olumlu fırsatlar çıkacak. Maaşınız ya da işinizdeki konumunuz ile ilgili bazı iyileştirmeler söz konusu olacaktır.

Balık Burcu 8 Kasım 2022 Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri

Balık burcu 8 Kasım 2022 ay tutulmasının burçlara etkileri size bolluk getirmesi ve hayallerinizi canlandırması yönünde olacak. Kendi potansiyelinizi fark etmeye karar verdiyseniz bu dönemde sizi hiç bir şey durduramaz. Bazı seyahat fırsatları da elde edebilirsiniz. Cesur ve güçlü olmazamanı…

8 Kasım 2022 ay tutulmasının burçlara etkileri sizi, sizistemediğiniz sürece olumsuz etkilemez. Çünkü herinsanın bir güneş, bir yükselen,bir de ay burcu var. Ve bir doğum haritasında çok daha fazlası da var. Dolayısı ile vedik astroloji ücretsiz doğum haritası çıkarma konusunda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Enerjiniz yüksek olsun.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.