7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları Ay Tutulması Etkisinde

7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları Ay Tutulması Etkisinde

7 13 Kasım 2022 burç yorumları ile bu hafta da sizlerle birlikteyiz. MaviBoncuğum içerisinde astroloji gündemini yakından takip etmeyi sürdürüyoruz. 31 Ekim 6 Kasım 2022 burç yorumları her hafta olduğu gibi sizlerden yine büyük ilgi gördü. Ve hafta Mars retrosu 2022 etkileri ile geçti. Ve bu etkiler 15 Ocak 2023’e kadar da devam edecek.

25 Ekim güneş tutulmasının burçlara etkisi ile ilgili bilgiler verirken de Mars retrosunun etkilerinden söz ederken de depremlere büyük vurgu yapmıştık. 4 Kasım 2022 Cuma gecesi 03:29’da İzmir Buca’da yani şehir merkezinde 4.9 büyüklüğünde bir deprem gerçekleşti ve bilançoya bakıldığında iki kişi hayatını kaybetti.

Yaralanan 6 kişi tedavi için hastaneye kaldırılırken toplamda 64 kişi yüksekten atlayarak kendini depremin etkilerinden kurtarmaya çalıştı. Ve bu sırada yaralandı. Ve tüm bunlar sadece 4.9 şiddetinde bir deprem dolayısı ile yaşandı. Dolayısı ile bu hafta da sizleri sakin olmanız konusunda şiddetle uyarma gereği duyuyoruz.

Çünkü 7 13 Kasım 2022 burç yorumları sırasında da göreceksiniz ki bu haftada astroloji gündemi oldukça yoğun. Güneş tutulması ve Mars retrosu bir de 8 Kasım 2022 Salı günü gerçekleşecek ay tutulması ile desteklenecek. Felaket senaryosu yazanların aksine bunu yapmıyoruz. Ancak temkini dekesinlikle elden bırakmayacağımız bir hafta olsun.

7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları

7 13 Kasım 2022 burç yorumları Boğa burcunda gerçekleşecek olan Dolunay sırasında yaşanacak ay tutulmasını getiriyor. Bu durum bize panik yaptırmamalı. Çünkü her ay tutulması zaten güneş tutulmasının sonrasında gelen dolunay zamanında gerçekleşir. Dolayısıyla bu ilk olmayacak.

7 13 Kasım 2022 Haftalık Burç Yorumları

7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları

Mars retrosu da ilk kez yaşanan bir astrolojik olay değil. Ancak tüm bunların sabit olan Akrep burcunda yaşanıyor olması ve global dünyada tansiyonun zaten yüksek olması tedirginlikleri beraberinde getiriyor. Tüm bunlar bize bazı hayat derslerini verecek. Ve daha önce de belirttiğimiz gibi kaderimizi yaşamamıza neden olacak. Sizce kadere engel olabilir miyiz?

Bu ay tutulması bazı gerçeklerin üzerini örtecek. Öyle olmasa bile işimize gelmeyen bazı geçekleri görmemek için gözlerimizi kapayacağız. Ve baskı altında olduğumuz süreçte davranışlarımız hakkında fikir sahibi olacağız. 2022 yılı biterken sorunlarınızın da biteceğini düşünüyor ya da bunu istiyor olabilirsiniz. Ancak bazı şeyler sadece bizim istememizle bitmeyebiliyor.

7 13 Kasım 2022 burç yorumları bu hafta kurban zihniyetinin ortaya çıkacağını söylüyor. Ancak bu size kendinizi kurban olarak düşünmeniz için sunulan bir düşünce değil. Aksine, bu zihniyetten kurtulmanız gerektiği yönünde bilinçleneceğiniz bir hafta geçireceksiniz.

Burçları teker teker yorumlamadan önce şunu da ekleyelim: Hayat denilen şeyi bir sonraki seviyeye taşımak tamamen kişinin kendi elindedir. İnsan ne yaparsa kendine yapar ya, hayatımızı daha iyiye de daha kötüye de taşımak tamamen bizim elimizde. Ve bu hafta hepimiz bunun ne demek olduğunu çok iyi anlayacağız.

Koç Burcu 7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları

Koç burcu 7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları, bu hafta kırılmış bir kalp problemi yaşayabileceğinizi söylüyor. Ancak siz aslında bu problemi nasıl aşacağınızı da biliyorsunuz ve uygulama için de önünüzde hiç bir engeliniz yok. Sabırlı ve güçlü bir insansınız. Zor zamanlardan geçiyor olsanız bile bunun geçici bir dönem olduğunun farkındasınız. Gergin hissedeceğiniz çok az bir zamanınız kaldı. Sonrasında özgür olacaksınız.

Boğa Burcu 7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları

Boğa burcu 7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları, kendinizi, vermiş olduğunuz karara karşı sorgulayacağınızı haber veriyor. Çünkü bu kararsizin güveninizi kırmış gibi görünüyor. Dürtüsel bir şekilde vermiş olduğunuz bu karar şu anda elinizin kolunuzun bağlanmasına neden olmuş durumda. Ancak aslında bunun, bir sonraki hamle için iyi bir düşünme fırsatı olduğunun da farkındasınız. Biraz,neyi yanlış yaptığınızı ve sizi bugünkü durumunuza getiren davranışlarınızı düşünme zamanı. Ve siz bunu çok iyi yapacaksınız.

İkizler Burcu 7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları

İkizler burcu 7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları bu hafta başınıza gelen sorunların, başa çıkabileceğinizden daha fazla olduğu bir hafta. Ancak söz konusu zeki İkizler burcu olunca, bu duruma “kasten cehalet” adı veriliyor. Gerçekten de bu hafta aptal olduğunuzu düşünebilirsiniz. Ama bunu bilinçli olarak yaptığınızın da farkına varacaksınız. Çünkü hayatla başa çıkmak bu şekliyle bazen daha kolay olabilir. İlgi çekici ve eğlenceli olduğunu düşündüğünüz etkinlikleri geri çevireceksiniz. Çünkü aklınız için bu kadarının fazla olduğunu düşünüyorsunuz.

Yengeç Burcu 7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları

Yengeç burcu 7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları aşkla ilgili güzel haberler alacağınızı söylüyor. Sevgi dolu sözler de duyabilirsiniz. Güzel haberler ve olumlu duygular hissetmek için yöneldiğiniz biri var. Ve bu hafta o kişiden bir fayda göreceksiniz. Sizin için çok iyi bir hafta olacak. Kendinizi tam istediğiniz gibi güvende hissedeceksiniz.

Aslan Burcu 7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları

Aslan burcu 7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları 12 burç arasında en şanslı burcun Aslan burcu olduğunu söylüyor. Sadece siz değil, çevrenizdekiler de dahil olmak üzere yaptığınız her şey olumlu ve verimli sonuçlanacak. Aşk hayatınız daha iyiye, ruh haliniz ise daha sağlıklıya gidecek. Ve siz çok cömert olacaksınız. Yaptığınız her şeyden keyif alıp, iyi şansın devam edeceğinden de emin olacağınız bir haftadasınız.

Başak Burcu 7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları

Başak burcu 7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları sizin de güzel bir hafta geçireceğinizi müjdeliyor. Nerde akşam orda sabah modunsasınız. Üzüntü yok, tartışma yok, sizden bir şeyler almaya çalışan kötü insanlar etrafınızda yoklar. Kısacası her şey istikrarlı ve rahat ilerliyor. Ancak sizi rahatsız eden bazı şeyler de var. Henüz almadığınızı düşündüğünüz ama borçlu olduğunuz bazı şeyler örneğin… Size gelmesini beklediğiniz biri ve getirmesini istediğiniz şeylere sürekli vurgu yapar gibisiniz. Sanki her şeye sahipsiniz de henüz kabul etmeye hazır değilsiniz gibi bir durumunuz da var.

Terazi Burcu 7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları

Terazi burcu 7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları para kazanmak için aptalca olduğunu düşündüğünüz ama yaptığınız ne varsa yapmaya devam edin. Çünkü bu hafta sizin için mali açıdan olumlu gelişmelere gebe. Bu hafta kazanıyorsunuz. Eğer işinizden değilsebile almanız gereken geri ödemelerden ya da verdiğiniz brçların geri dönmesinden gelen paralar elinize geçecek.

Akrep Burcu 7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları

Akrep burcu 7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları bu hafta önemli bir karar verebileceğinizi ve pek çok şeyin de bu kararınızabağlı olduğunu söylüyor. Eğer gerektiği kadar ilgi göstermezseniz,hiç yapmayacağınız kadar çok yanlış yapabilirsiniz.Bir süredir ertelediğiniz bir şeyin bu hafta gerçekleşmesi söz konusu olabilir. Karışmak istemediğiniz bir durum söz konusu. Bunun için kendinizi olabildiğince çekmeye çalışıyorsunuz. Ancak gerekeni yapmazsanız o olaya olması gerektiğinden çok daha fazla dahil olabilirsiniz.

Yay Burcu 7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları

Yay burcu 7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları olumsuz ve kötü deneyimler vaat eden bir hafta olacağını düşünseniz de aslında düşündüğünüz kadar kötü olmayacağını söylüyor. Bu haftayı uyarı niteliğinde değerlendirebilirsiniz. Gerekirse geri adım atmalı; sorun çıkarmamalısınız. İnsanları sözlerinizle vurmayı seviyorsunuz. Hatta öyle ki birini azarlarken duyduğunuz sesiniz kulağınıza şiirsel geliyor. Ancak kendinize bir iyilik yapmak istiyorsanız buhatayı yapmayın; sözlerinize dikkat edin. Aksi halde insanların sizikötü bir insan olarak düşünmeleri söz konusu olacak.

Oğlak Burcu 7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları

Oğlak burcu 7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları işinize çok bağlı olduğunuzu ve hayatınızda ne yaşarsanız yaşayın en rahat ettiğiniz yerin iş ortamınız olacağını söylüyor. Ne güzel ki işsiz değilsiniz. Ve bu hafta yine teselliyi işinizde bulacaksınız. Ancak işinizde yeterli de değilsiniz. Aynı andatek bir şeye odaklanırsanız iç huzuragiden yolda daha başarılı olacaksınız.

Kova Burcu 7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları

Kova burcu 7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları hayatınızda var olan bir şeyin size ağır angarya bir iş olarak gelmeye başlaması dolayısı ile bu seçimi yaptığınız için kendinize kızacağınızı söylüyor. Bu hafta zor bir seçim yapmanız gerekebilir. Ancak yaptığınız seçimin arkasında durursanız var oluş anlamında daha özgür de olacaksınız.

Balık Burcu 7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları

Balık burcu 7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları teraziyi dengeleyeceğiniz bir hafta olaağını söylüyor. Bir şeyin sona erdiğini ve kararın sizin lehinize olacağı haberini duyabilirsiniz. Bu bir dava olabileceği gibi sizin için kötü giden bir durum da olabilir. Artık hayatınıza devam edebilirsiniz. Sizi yavaşlatacak bir şeyiniz artık yok.

7 13 Kasım 2022 Burç Yorumları sonrasında isterseniz Kasım 2022aylık burç yorumları başlıklı konumuzu da okuyabilirsiniz. Haftanız mutlu geçsin. 🙂

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.