5 11 Aralık Burç Yorumları Haftalık Burç Yorumları

5 11 Aralık 2022 burç yorumlarıher hafta olduğu gibi MaviBoncuğum takipçileri tarafından yine merak ediliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu aşk, aile, iş,sağlık… alanlarında bu hafta neler yaşayacak? Nelere dikkat etmeliler? Onlar için hangi uyarılar yapılıyor? Önerilerle daha iyi olabilirler mi?

Daha önce sizler için Aralık ayının nasıl geçeceğinden bahsetmiştik. İsterseniz linke tıklayarak genel anlamda burcunuzun yorumlarını gözden geçirebilir ya da her gün yayınladığımız günlük burç yorumları için sitemizi takip edebilirsiniz.

Aralık ayı burç yorumları 2022

Peki 5 11 Aralık 2022 burç yorumları özelinde bu hafta neler yaşayacaksınız?

5 11 Aralık 2022 Burç Yorumları

5 11 Aralık 2022 burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu için aşk, iş, aile, sağlık, evlilik gibi konuları teker teker ele alıyor.Bu anlamda önerilerde bulunarak uyarılar yapıyor. İlk olarak yükselen burcunuzu okuyarak an hakkında bilgi alabilir;durumunuzu görebilirsiniz.

5 11 Aralık 2022 Haftalık Burç Yorumları

5 11 Aralık 2022 Burç Yorumları

Ardından güneş burcunuzu okuyabilir ve egonuz ve kişiliğiniz dahil kendinizle ilgili bilgilere sahip olabilirsiniz. Son olarak ise Ay burcunuzu okumalı ve çocuk yanınızı nasıl besleyeceğinizi gözden geçirmelisiniz. O halde hemen anlatalım: 5 11 Aralık 2022 burç yorumları:

Koç Burcu 5 11 Aralık 2022 Burç Yorumları

Koç burcu 5 11 Aralık 2022 burç yorumları bu hafta, pazarlama işiyle ilişkili bir işiniz varsa, işinizin yanı sıra eğlencenin de ön planda olacağı; bu nedenle ofis işlerinin dışına çıkmak zorunda kalabileceğinizi söylüyor. Ticaretle ilgileniyorsanız, küçük değişiklikler yaparak iş hayatındaki gelirlerinizi artırabilirsiniz.

Koç burcu 5 11 Aralık 2022 burç yorumları otel, restoran gibi mekan sahibiyseniz, ürünlerinizin kalitesine dikkat etmeniz gerektiği konusunda uyarıyor. Genç bir Koç burcuysanız tembel olmanız doğru değil, tembellik emeğinizin harcanmasına neden olabilir.

Öğrenciyseniz burs alma ihtimaliniz var. Herhangi bir işiniz istediğiniz gibi gitmiyorsa, o zaman aile büyüklerinden fikir alın. Kardeşlerinizin herhangi bir sorunları varsa üzülmelerine izin vermeyin ve sabırlı olmalarını tavsiye edin.

Yeni bir ilişkide aceleci olmak gelecekte sorunlara yol açabilir. Bu nedenle ilişkinizin yavaş ilerlemesine izin verin. Dehidrasyon problemi yaşayabilirsiniz. Bu nedenle vücutta su eksikliği olmasına izin vermeyin ve ilaç kullanmayın. Düşerek yaralanma olasılığınız olduğundan, yürürken dikkatli olun.

Boğa Burcu 5 11 Aralık 2022 Burç Yorumları

Boğa burcu 5 11 Aralık 2022 burç yorumları iş arıyorsanız bu hafta yaptıkları işe göre başvurularınıza dönüşler alacaksınız. Bu nedenle işinizi tam bir dürüstlükle yapın. Acelecilik şeytanın işidir; bu yüzden aceleyle çalışmaktan kaçının. Ticaretle ilgileniyorsanız, yabancı şirketlerden iyi teklifler alabilir; teklifin şartlarını ve koşullarını görebilir ve doğruysa kabul edebilirsiniz.

Boğa burcu 5 11 Aralık 2022 burç yorumları ticaretle ilgileniyorsanız mali durumunuzun artık iyileşeceğini ve durgunluk döneminden kurtulacağınızı söylüyor. Öğrenciyseniz eğitim alanında iyi performans göstermeli ve çalışmalarınızı planlayarak tamamlamalısınız.

Gençlik kültürünü ve medeniyetini besleyin. Çünkü bu sizin kimliğiniz. Anlık öfke gün boyunca ruh halinizi bozabilir. Bu nedenle öfkenizi kontrol etmeniz iyi olacaktır. Ayaklarınızda ağrı ve şişlik sorunu uzun süredir devam ediyorsa o zaman doktor kontrolünden geçmelisiniz. Soğuk şeyler tüketmekten kaçının.

İkizler Burcu 5 11 Aralık 2022 Burç Yorumları

İkizler burcu 5 11 Aralık 2022 burç yorumları yüksek öğrenim ve iş ile ilgileniyorsanız, yurt dışına çıkmakla ilgili bazı güzel haberler alabilirsiniz. Bununla birlikte zor işlerde çalışanlara bir hediye verin. İş insanıysanız finansal sistemlerinize dikkat etmelisiniz. Hırsızlık olasılığı söz konusu.

İkizler burcu 5 11 Aralık 2022 burç yorumları ticaretle ilgileniyorsanız stoklarınızı artırmak istiyor olabileceğinizi söylüyor. Bunu yaptıktan sonra sadece piyasa fiyatlarına ve müşterilerin talebine bakın ve yolunuza bu bilgilere göre devam edin. Aksi takdirde yine destok problemi yaşayabilirsiniz.

Gençseniz, fark yaratmaktan kaçınmak zorunda kalabilirsiniz. Bir yarışmaya özenle hazırlanmak zorunda kalabilirsiniz. Çünkü başarılı olma olasılığınız yüksek. Tek bir ailede yaşıyorsanız bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu durumda komşularınızdan yardım almalısınız.

Soğuk algınlığı rahatsızlıklarından uzak durun, soğuk algınlığı ile birlikte gözlerde yanma sorunu da olabilir. Sırt ağrısı durumunda bir süre dinlenin ve öne eğilerek herhangi bir iş yapmayın.

Yengeç Burcu 5 11 Aralık 2022 Burç Yorumları

Yengeç burcu 5 11 Aralık 2022 burç yorumları patronlarınızla iyi bir ilişki sürdürmek için çaba sarf etmek zorunda kalacağınızı söylüyor. Aksi takdirde işiniz tehlikeye girebilir. Öğretmenseniz veya mesleğe göre sözcülük yapıyorsanız, konuşmanın değerini anlamalısınız. Ticaretle ilgileniyorsanız işlerinizde deneyim kullanmalısınız. Sermaye ve verimliliğin yanı sıra bu da gereklidir.

Yengeç burcu 5 11 Aralık 2022 burç yorumları perakende satış işiyle ilgileniyorsanız bu hafta iyi kar elde edebileceğinizi söylüyor. Her şeyden yeterince stok tutmanız iseönemli. Gençseniz hedeflerinizi belirledikten sonra çok çalışmak zorunda kalacaksınız.

Arkadaşlarınızın desteğini alırsanız, onların yardımıyla sorunlarınızı çözebilirsiniz. Yengeç burcu çocukları aşırı cep telefonu kullanımından kurtarılmalı; ebeveynler bu konuya dikkat etmelidir.

Ailenizde yenidoğanın sağlığının bozulma olasılığı vardır. Önceden dikkatli olmalısınız. Bazı ateşli hastalıklar hızla yayılıyor. Böyle bir durumda hemen ateş kontrolü yaptırın ve ihmal etmeyin. Yağlı yemekten kaçının, kolesterol yükselirse sorun olabilir.

Aslan Burcu 5 11 Aralık 2022 Burç Yorumları

Aslan burcu 5 11 Aralık 2022 burç yorumları yeni işe girdiyseniz ofiste, saatinde orada olduğunuzu işaretlemeniz daha iyi olur. Aksi takdirde patronunuz bir ders vermeye çalışabilir. Savunma ile ilgili bölümlerde çalışıyorsanız, nakil yazısı alabilirsiniz. Bu hafta işleriniz normal olacak. Kar ve zarar fazla olmayacak ama yeni bir iş için plan yapabilirsiniz.

Aslan burcu 5 11 Aralık 2022 burç yorumları gençseniz zamanın değerini anlamanız ve onu iyi kullanmanız gerektiğini söylüyor. Ayrıca yeni bir ilişkiye başlamak için acele etmeyin. Kayınvalidenizden maddi yardımda bulunmanız gerekebilecek bir davet gelebilir. Buna göre kendiniz hazırlayın.

Evde ebeveynlerin sağlığı konusunda uyanık olun. Astım hastasıysanız yine uyanık olmalısınız. Ayaklarda sık sık ağrı varsa, sorunun tespit edilebilmesi için kalsiyum testi yaptırmanız iyi olur.

Başak Burcu 5 11 Aralık 2022 Burç Yorumları

Başak burcu 5 11 Aralık 2022 burç yorumları bu hafta şansın tam desteğini alacağınızı ve bu sayede kariyer alanında yaptığınız çalışmalarınızda başarı elde edeceğinizi söylüyor. İşyerinde iyi performans göstermek için ekibi yanınıza alın ve insanların beklentilerini karşılayın. İşadamıysanız kibirden vazgeçmek ve alçakgönüllülüğünüzü korumak zorunda kalabilirsiniz.

Ancak o zaman başarılı olabileceksiniz. Yeme – içme işiyle uğraşıyorsanız, bu hafta iyi, güzel satışlar yapabilirsiniz. Öğrenciyseniz gereksiz şeyler yerine derslerinize odaklanmanız daha iyi olacaktır. Gençseniz sert tepkiler vermekten kaçınmalısınız.

Başak burcu 5 11 Aralık 2022 burç yorumları haftanın, sosyal olarak kötü bir etkisi olduğunu söylüyor. Aile anlaşmazlıklarını unutmaya çalışın. Ancak o zaman barış sağlayabilirsiniz. Harcama ihtimali var o yüzden bütçenize dikkat edin. Yoksa bütçeniz bozulabilir.

En sevdiğiniz yemeği yapın ve aile üyelerinizle birlikte yiyin ve için. Tüm hafta boyunca asitlik konusunda endişelenmeye devam edebilirsiniz. Bol su için ve alkali şeylerin alımını artırın.

Terazi Burcu 5 11 Aralık 2022 Burç Yorumları

Terazi burcu 5 11 Aralık 2022 burç yorumları danışmanlık işi yapıyorsanız fikirlerinizi herkese dikkatli bir şekilde vermenizi söylüyor. Çünkü sizin fikriniz karşınızdaki kişi üzerinde derin bir etkiye sahiptir. İşinizin yapılmaması durumunda firma sahibiyseniz sabırlı olmalısınız.

Ticaretle ilgileniyorsanız tüm önemli belgeleri dikkatli bir şekilde saklamalısınız. Bunlara her an ihtiyaç duyabilirsiniz. İşadamıysanız müşterilerinize iyi davranın. Bu şekilde müşteri sayısını artırabilirsiniz. Gençseniz zamanla kendinizi güncellemek zorundasınız.

Terazi burcu 5 11 Aralık 2022 burç yorumları İş arıyorsanız güzel haberler alabileceğinizi söylüyor. Eşiniz ile iyi bir koordinasyon olacak ve geçmişten beri devam eden mücadeleden özgürlük sonucunu elde edeceksiniz. Annenizin sağlığı düzelecek.

Sağlığınızı korumak için acı baharatlardan ve zengin yiyeceklerden kaçının. Sivrisinekler ve kirden kaynaklanan hastalıklar sizi rahatsız edebilir. Bu nedenle evin etrafında kir birikmesine izin vermeyin.

Akrep Burcu 5 11 Aralık 2022 Burç Yorumları

Akrep burcu 5 11 Aralık 2022 burç yorumları bugünün işlerini yarına ertelememeniz gerektiğini söylüyor. İşinizi zamanında tamamlayın. Aksi takdirde patronunuz tarafından azarlanabilirsiniz. Elektronik eşya satıyorsanız iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Stok sıkıntısı yaşamamaya dikkat edin.

Akrep burcu 5 11 Aralık 2022 burç yorumları medikal işi yapıyorsanız bu hafta yatırım yapmanızı; bunun tam zamanı olduğunu söylüyor. Gençseniz, çalışmanın ibadet olduğunu formüle ederek çalışmalısınız. Ve biri yardım isterse onu reddetmeyin.

Evin atmosferini her zaman pozitif tutmalısınız. Ancak o zaman enerjik kalırsınız ve tüm işlerinizi yapabilirsiniz. Aile içinde sevdiklerinize kızmayın. Onlarla sevgiyle konuşun. Bu hafta sağlık açısından sizin için normal. Eski sakatlıklar tekrar canınızı yakabilir. Bu nedenle yürüyerek veya araçla giderken dikkatli olun ve gereksiz seyahatlerden kaçının.

Yay Burcu 5 11 Aralık 2022 Burç Yorumları

Yay burcu 5 11 Aralık 2022 burç yorumları patronunuzun kısa sürede mutlu olmanız ve terfi etmeniz için çalışma tarzında verimlilik olup olmadığını kontrol ettiğini bilmeniz gerektiğini söylüyor. Tahıl işi ile ilgileniyorsanız zarar etme olasılığınız yüksek. Bu nedenle fiyatlar sürekli dalgalandığı için satılması muhtemel olan kadar stok bulundurun.

Yay burcu 5 11 Aralık 2022 burç yorumları iş yerinde çalışma arkadaşlarınıza iyi davranmanızı söylüyor. Onları hizmetkar gibi görerek sert dil kullanmayın. Gençseniz nazik ve kibar davranışlarınızla başkalarını cezbedebilirsiniz. Her zaman doğanızın yumuşaklığını koruyun.

Sosyal etiğe uyarak, aileniz veya arkadaşlarınızla yürüyüşe çıkabilirsiniz. Evde hayırlı işlere açık bir şekilde katılın. Daha büyük çocuklarınız varsa, arkadaşça davranın, ara sıra dedikodu yapın ve eğlenin. Her zaman bilgi vermeyin.

Yürürken dikkatli olun. Kayarak incinme ihtimaliniz var. Kabızlık sorunu ve mide ile ilgili hastalıklardan endişe duyabilir, yiyeceklerdeki iri taneli tahıl ve lif miktarını artırabilirsiniz.

Oğlak Burcu 5 11 Aralık 2022 Burç Yorumları

Oğlak burcu 5 11 Aralık 2022 burç yorumları iş yoğunluğunun fazla olması nedeniyle ofiste geç saatlere kadar çalışmak zorunda kalabileceğinizi söylüyor. Böyle bir durumda çalışma konusunda endişelenmenize gerek yoktur . Giyim sektöründeyseniz iyi kar elde edebilirsiniz. satışlarınızın iyi olma ihtimali var.

Oğlak burcu 5 11 Aralık 2022 burç yorumları rekabetçi sınavlara hazırlanıyorsanız ve gençseniz başarılı olabileceğinizi söylüyor. Ve bu da özgüveninizi artıracaktır. Ailede, evlenebilecek kız ve erkek çocuklar arasındaki ilişki onaylanacak ve bu sayede herkes mutlu olacak.

Herhangi bir konuyu tartışmak için aile üyeleriyle bir toplantı düzenleyebilirsiniz. Diyabet hastasıysanız ilaçlarınızı zamanında almak zorundasınız. Susuz kalma olasılığı olduğundan bayat yiyecekler yemekten kaçının.

Herhangi bir sorun varsa, bir doktora danışın. Kabızlık sorunu için endişelenmeniz gerekebilir, yiyeceklerdeki lif miktarının artırılması gerekecektir.

Kova Burcu 5 11 Aralık 2022 Burç Yorumları

Kova burcu 5 11 Aralık 2022 burç yorumları ofiste kendi çalışma arkadaşlarınız ile rekabet halinde olacağınızı söylüyor. Temiz bir ortamda rekabet etmek kötü bir şey değildir. İşletmenizin zarar etme olasılığı yüksek. Satılma olasılığı kadar stok yapın. İşadamıysanız ve bir yere yatırım yapmak istiyorsanız bu hafta ara vermek sizin yararınıza olacaktır.

Kova burcu 5 11 Aralık 2022 burç yorumları Gençseniz, sanat ve müzik alanına ilgi duyabilir, imajınızı güçlendirme fırsatı bulabilirsiniz diyor. Enerjinizi olumlu işlere harcayın. Evinize misafir gelebilir. Aile içindeki bir şeyle ilgili olarak üyeler arasında yabancılaşma yaşanabilir. Herkesle bir denge kurmalısınız.

Sinirlerinizin gerilmesi sorunu yaşayabilirsiniz. Bu durumda bir süre dinlenmeniz gerekir. Astım hastasıysanız uyanık olmalısınız. Kış iyice artmaya başladı. Bu yüzden daha az dışarı çıkın.

Balık Burcu 5 11 Aralık 2022 Burç Yorumları

Balık burcu 5 11 Aralık 2022 burç yorumları bu hafta meslektaşlarınızla olduğu kadar patronlarınızla da iyi bir ilişki sürdürmeniz gerektiğini söylüyor. Bununla birlikte, ofisteki kadın meslektaşlarınıza saygı gösterin. İşadamıysanız bekleyen ödemeleri yaparak işletmenizin sorununu çözebilirsiniz.

Balık burcu 5 11 Aralık 2022 burç yorumları perakendeişiyle ilgileniyorsanız, malları talebe göre tedarik edememekten dolayı üzülebileceğinizi söylüyor. Bu nedenle stok durumunu önceden kontrol edin. Gençseniz hafta boyunca iş için koşturacaksınız. Bununla birlikte anne babanıza saygı duymayı öğrenmelisiniz. Onların lütfuyla tüm işler kolaylaşacak.

İlişkilerinizi sürdürmek istiyorsanız, küçük şeylere önem vermekten kaçının ve eski şeyleri unutmaya çalışın. Çocuğunuzun davranışlarına ve arkadaşlığına dikkat edin. Küçük hastalıkları göz ardı etmeyin. Sağlığın bozulma olasılığı vardır. İlaçları zamanında almaya devam edin.

5 11 Aralık 2022 burç yorumları dahilinde ve genel olarak haftanız güzel geçsin. Mutlu kalın.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.