21 27 Kasım 2022 Haftalık Burç Yorumları Kimlere Gülüyor?

21 27 Kasım 2022 Haftalık Burç Yorumları Kimlere Gülüyor?

21 27 Kasım 2022 haftalık burç yorumları MaviBoncuğum takipçileri tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Peki hafta nasıl başlayacak? Devamında neler yaşanacak ve nelere dikkat edersek daha mutlu olacağız? Sizlere günlük burç yorumlarından söz ederken 18, 19 ve 20 Kasım tarihlerine dikkat etmeniz gerektiğini belirtmiştik.

Yeni haftaya ise 21 Kasım’ın güzel etkisi ile başlayacağız. Sabah saatler 07:07’yi gösterdiğinde edeceğiniz dualar, gezegenlerin etkisiyle her zamankinden daha makbul olabilir. Elbette ki duanın saati yoktur. Allah’a her zaman dua eder; isteklerimizi sadece ondan isteriz. 21 Kasım 2022 Pazartesi 07:07’de de bunu yapacağız.

Sadece gezegenler konum olarak bize dua etmemiz önerisinde bulunuyorlar. Ve bu enerji tüm gün boyunca da devam edecek. Dolayısı ile Allah’a bol bol dua ederek başlayacağımız bir hafta olsun. 21 27 Kasım 2022 haftalık burç yorumları öncesinde, içerisine bu haftayı da dahil eden, daha önce yapmış olduğumuz astrolojik tahminleri sizlerle paylaşmak isteriz.

25 Ekim Güneş tutulmasının burçlara etkisi
8 Kasım 2022 Ay tutulmasının burçlara etkileri
Kasım 2022 aylık burç yorumları
Mars retrosu 2022

21 27 Kasım 2022 Haftalık Burç Yorumları

21 27 Kasım 2022 haftalık burç yorumları bize çok sayıda sosyal aktiviteye katılacağımızı söylüyor. Hafta pek çok kişi için dışarıda geçecek. Partiler düzenlenecek. Arkadaş ve diğer aile üyeleri ile eğlenceli vakitler her zaman odağımızda olacak. Aslına bakarsanız ayın son bir kaç günü de yine geçen haftanın son üç günü gibi biraz tatsız geçecek.

21 27 Kasım 2022 Burç Yorumları

21 27 Kasım 2022 Haftalık Burç Yorumları

Dolayısı ile bu haftanın tadını çıkarmak oldukça mantıklı görünüyor. Gelen haftanın bundan iyi olacağını söyleyemeyiz. Peki 21 27 Kasım 2022 haftalık burç yorumları bizi hangi konularda uyarıyor ve ne gibi önerilerde bulunuyor? Bu soruların yanıtlarını almak için hem güneş burcunuzu hem de yükselen burcunuzu okumalısınız.

Koç Burcu 21 27 Kasım 2022 Haftalık Burç Yorumları

Koç burcu 21 27 Kasım 2022 haftalık burç yorumları bir şey yapmak isteyip de başarısız olmuş olabileceğini ziancak bu durumun ilerleyen dönemlerde sizin isteğiniz yönünde değişmeyeceği anlamına gelmediğini söylüyor. Yani umutsuzluğakapılmamalı ve pes etmemelisiniz. Güçlüsünüz. Hatta bazen biraz fazla güçlüsünüz. Dolayısı ile bir şey yapmaya çalışırken, aşırı ileri gitmeden, nerede durmanız gerektiğini bilerek yapmalısınız. Bunun için biraz sağduyu sahibi olmanız da gerekebilir.

Boğa Burcu 21 27 Kasım 2022 Haftalık Burç Yorumları

Boğa burcu 21 27 Kasım 2022 haftalık burç yorumları karşınıza çok sayıda fırsat çıkacağını söylüyor. Vesiz bu fırsatların ikisi arasında gidip geleceksiniz. Ve öyle görünüyor ki bahsi geçen kararsızlığınıza neden olan her iki seçenek de para ile ilgili. Yaptığınız seçimle oldukça ileri gidecek ve maddi anlamda güçleneceksiniz. Bu haftanın sizin için çok olumlu olacağının altını özellikle çizmek isteriz.

İkizler Burcu 21 27 Kasım 2022 Haftalık Burç Yorumları

İkizler burcu 21 27 Kasım 2022 haftalık burç yorumları bazı önemlikararlar vermeye çalıştığınızı ve yapacağınız seçimin potansiyel olarak hayatınızı daha iyi bir yere getireceğini söylüyor. Ve aslında diğer alternatifi yerine getirmekten de korkuyorsunuz. Dahil olmayı düşündüğünüz şeyin biraz korkutucu olduğunun siz de farkındasınız. Ancak doğru seçimi yapacak ve yolunuza güçlü şekilde devam edeceksiniz.

Yengeç Burcu 21 27 Kasım 2022 Haftalık Burç Yorumları

Yengeç burcu 21 27 Kasım 2022 haftalık burç yorumları işinizle çok yakından ilgileneceğinizi söylüyor. Birikmiş işlerinizin bir an önce bitmesi için büyük çaba sarf edeceksiniz. Hiç bir işinizi bir kenara atılmış şekilde bekletmek istemiyorsunuz. Ve hiç bir işinizin zor gelmeden rahatlıkla halledeceğiniz türden olduğunu da belirtmek isteriz. Haftanız çok verimli ve başarılı geçecek.

Aslan Burcu 21 27 Kasım 2022 Haftalık Burç Yorumları

Aslan burcu 21 27 Kasım 2022 haftalık burç yorumları bir güzelliğe şahit olacağınızı söylüyor. Ancak bu güzelliğin önüne çıkacak bazı engeller dolayısı ile sizin buna sahip olma süreniz biraz uzayabilir. Bu konuda sabırsız olmamalısınız. Unutmayın: bu şey size zaten siz istemeden gelecek. Ancak sizin onu aceleye getirmemeniz önemli ki zaten iyi şeyleri isteseniz de aceleye getiremezsiniz. Arkanızayaslanın ve güzelliklerin size gelmesini bekleyin. Bu arada anın tadını çıkartın.

Başak Burcu 21 27 Kasım 2022 Haftalık Burç Yorumları

Başak burcu 21 27 Kasım 2022 haftalık burç yorumları haftanın belki de en şanslısının siz olduğunuzu söylüyor. Aile üyeleri ile sevgi dolu, verimli etkinliklere dahil olabilirsiniz ki bu aktiviteler size yaşama sevinci verecektir. Sevdiğiniz insanlarlasosyalleşmekten daha iyi bir hafta nasıl olabilir ki? Zevk seviyeniz hafta boyu hat safhada olacak.

Terazi Burcu 21 27 Kasım 2022 Haftalık Burç Yorumları

Terazi burcu 21 27 Kasım 2022 haftalık burç yorumları çevrenizde pek de hoşlanmayacağınız; birlikte olmaktan keyif almayacağınız insanların bulunacağını söylüyor ve ne yazık ki bu durumu tersine çevirebilmeniz de biraz zor gibi görünüyor. İsteklerinizin gerçekleşmesi biraz zaman alabilir. Aslında etrafınızdaki insanlar sizin için hiç bir şeyi olumsuzaçevirebilecek kişiler değiller. Sadece sabredin ve onlara da zaman ayırın. Hafta bittiğinde her şey yoluna girmiş olacak.

Akrep Burcu 21 27 Kasım 2022 Haftalık Burç Yorumları

Akrep burcu 21 27 Kasım 2022 günlük burç yorumları haftanızın iyi geçeceğini söylüyor. Yılın son günlerinde partilere dahil olacaksınız. Ve bu sırada merak edeceğiniz en önemli şeylerden biri de bu partilere başka kimlerin dahil olacağı olacak. İyi insanlarla zaman geçireceksinizki zaten ortamların aranan insanının siz olacağınızı da belirtmek isteriz.

Yay Burcu 21 27 Kasım 2022 Haftalık Burç Yorumları

Yay burcu 21 27 Kasım 2022 haftalık burç yorumları aklınızdaki tek şeyin para kazanmak ve zor günler için bir kenara koymak olduğunu söylüyor. Aslında tek amacınız kendinizi güvenceye almak. Ve emin olun kendi kendinizin kahramanı olacaksınız. Bu da kendinize ve karakterinize olan güveninizin artmasını sağlayacak. Kendinize iyi bakın.

Oğlak Burcu 21 27 Kasım 2022 Haftalık Burç Yorumları

Oğlak burcu 2127 Kasım 2022 haftalık burç yorumları sabretmeniz gerektiğini söylüyor. Çünkü sizi istediğiniz şeyden uzaklaştıran şeyin yolunuzdan çekilmesinin an meselesi olduğunu hissediyorsunuz. Hayata yeni bir bakış açısından bakacağınız bu hafta tehlikeli durumlar içerisinde ama dengede kalacağınızı söyleyebiliriz. Yapmanız gereken bir şey var. Ancak bunu kesinlikle aceleye getirmemelisiniz. Aslındabu hafta huzurlu ve sakinsiniz. Böylece bir sonraki hamlenizi daha temkinli yapabileceksiniz.

Kova Burcu 21 27 Kasım 2022 Haftalık Burç Yorumları

Kova burcu 21 27 Kasım 2022 haftalık burç yorumları insanların işlerini daha iyi yapmaları gerektiğini düşündüğünüzü söylüyor. Ve bu düşünceniz sayesinde iş yerinde hiç bir arkadaşınızla çekişme yaşamadınız. Dolayısı ile ilerleyen dönemlerde herhangi bir problem yaşamayacaksınız. Bir konuda başarı ile devam etmek için başka bir konunun sizden uzak olması gerekiyor. Ancak siz bunu bekleyecek kadar sabırlı olmayacaksınız. Sorunlar sizden kaynaklanmadığı için ayrıntılara takılmıyorsunuz. Bırakın halletsinler…

Balık Burcu 21 27 Kasım 2022 Haftalık Burç Yorumları

Balık burcu 21 27 Kasım 2022 haftalık burç yorumları bu haftaişlerin, sizin istediğiniz gibi gitmeyeceğini söylüyor. Öyleki insanlar sizin hiç görmek istemedikleri bir yüzünüzü görecekler. Sabırsız, kararsız ve hoşgörüsüz olacaksınız. İnsanlaraçok fazla bağıracak ve olayları ne onların gözünden görmeye çalışacak ne de yaptığınız bu olumsuz davranışlarla ilgili sorumluluk alacaksınız. Ama üzülmeyin. Yakında düzeleceksiniz.

21 27 Kasım 2022 haftalık burç yorumlarısizin için kötüşeyler söylüyor dahi olsa haftanız güzel olsun.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.