2015 Yılında Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

2014 yılının son günlerinde, 2015 burç yorumlarını sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Ve bu yazımızda da sizlerle, Boğa burcu 2015 yorumlarını paylaşacağız. 2015 yılında Boğa burcunu neler bekliyor diyorsanız; ve Boğa burcu iseniz, zaman kaybetmeden, 2015 burç yorumları dahilinde, Boğa burcu 2015 yorumlarının sizlerle paylaşımını gerçekleştirmeye başlayalım…

2015 Yılında Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Boğa burçlarını 2015 yılında önemli değişik, ve hayatlarında bazı yeniliklerin beklediğini belirterek, 2015 burç yorumlarını aktarmaya başlayalım. Boğa burcu 2015 yorumlarına göre, bir takım sıkıntılar da, bu değişikliklerle birlikte gerçekleşecek. Burç mensupları bu sıkıntılarla mücadele ederek başa çıkabilecekler, ama bu dönemlerde özellikle iş ile ilgili bulunulacak girişimlerde, ilk olarak maddi durumun dikkate alınması gerektiği de unutulmamalı, adımlar olabildiğince bilinçli, ve emin atılmalı… Eğer çocuklarınız var ise, bu dönemde onlarla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz, ama eğer çocuk yok ise, bu yıl Boğa burcu için çocuk sahibi olmanın söz konusu olabileceğini de belirtmeden geçmemeliyiz…

2015 Boğa Burcu İş Hayatı

Değişimler iş ortamında da Boğa burcunu etkileuecek. Yeni işler, özellikle de birlikte çalışmaktan uzak, özgür işler gündeme gelebilir. Çalışma koşullarının değişmesi, kararların daha rahat verilmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Eğer ortak bir işiniz varsa, bu yıl ortaklıkların sona erebileceğini belirtmeden geçmemeliyiz. Bu bitiş, sadece iş konusunda da olmayabilir, özellikle Temmuz ayı sonrasında evden ayrılmalar, ve yaşam tarzı değişiklikleri de söz konusu olabilir. Bu olmazsa dahi, ev ile ilgili yapılacak bazı değişimler gündeme gelebilir.

Bu sene Boğa burcunun dikkat etmesi gereken en önemli şeyler arasında, gereksiz harcamalardan kaçınmak, düşünmeden önemli kararlar almamak geliyor ki özellikle de Haziran ayından önce, elinizde olan durumlar dahilinde, önemli değişiklikler yapmamaya, bunları en azından Haziran sonrasına ertelemeye bakmalısınız.

2015 Boğa Burcu Aşk Hayatı

2015 yılının ilk günlerinde sizi heyecanlandıracak, belki de aşık olacağınız birisi ile karşılaşmanız muhtemel, ama bu kişinin sizin için, sonuna kadar doğru insan olmayabileceğini de belirtmemiz gerekiyor. Siz, özellikle Ağustos ayında, sizin için hayırlı olacak insan ile karşılaşabilirsiniz. Evli iseniz de, fedakarlığı yapması gereken tek kişinin siz olmamanız gerektiğini aklınızdan çıkartmamalısınız.

Ağustos ayı Boğa burcunun, sadece iyi bir aşk bulması için değil, aynı zamanda, problemli evlilikte sorun çözmesi için de uygun ay olacaktır. Eğer ki evliliğiniz ile ilgili bazı sorunlarınız varsa, bunları karşılıklı konuşmalı, tek başınıza kararlar almamalısınız. Ancak, biriniz için bitmiş olan bir evliliği, birinizin çabası ile kurtarmaya çalışmak da çok mantıklı olmayacaktır. Ama bu noktada özellikle dikkat edilmesi gereken konu, kararların verilecek ise, ya Ağustos ayında verilmesi, ya da Eylül – Ekim aylarının geçmesinin beklenmesi gerekmektedir.

2015 Boğa Burcu Sağlık

Bu yıl özellikle dikkat edilmesi gereken sağlık sorunları. tansiyon, mide, sindirim sistemi, soğuk algınlığı… Her ne kadar iyi de olsanız her an soğuk algınlığı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bununla birlikte, katılacağınız herhangi bir ortamda tartışmalara dahil olmamanız gerektiğini de unutmamalısınız.

Sağlık konusunda kendinize dikkat etmeyi, zaman ayırmayı; ve yapmanız gereken diyetleri uygulamayı kesinlikle ihmal etmemelisiniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası