17 Temmuz 2019 Parçalı Ay Tutulması

17 Temmuz 2019 Parçalı Ay Tutulması

17 Temmuz 2019 ay tutulmasının burçlara etkilerini sizlere ilerleyen bölümlerde detaylı bir şekilde aktaracağız. 17 Temmuz 2019 ay tutulması saat kaçta diyenler için, tüm Türkiye’de takip edilebilecek olan bu doğa olayının akşam 21:43 – 03:18 saatleri arasında gerçekleşeceğini belirtelim. 17 Temmuz 2019 ay tutulması parçalı ay tutulması olarak gerçekleşecek ve saat 00:31’de ayın %65 gibi büyük bir kısmı dünyanın gölgesinde kalacak. Ve bu olay burçları, aşktan işe pek çok konuda etkileyecek. İşte 17 Temmuz 2019 ay tutulmasının burçlara etkileri…

17 Temmuz 2019 Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri

Koç Burcu: İş hayatınız ve özellikle de kariyerinizle ilgili yaşayacağınız olumlu gelişmeler sizi çok şaşırtacak. Artık aldığınız eğitimlerin ve verdiğiniz emeklerin karşılığını almanın zamanı gelmiş gibi görünüyor. Parlak bir dönem sizi bekliyor. Siz yeter ki kendinizi hiç bir konuda zorlamayın. Zaten artık her şey size kendiliğinden gelecek.

Boğa Burcu: Kendinizi zor bir dönemden geçiyor gibi hissediyor; hatta ne yapacağınızı tam olarak bilemiyorsunuz. Tam da 17 Temmuz 2019 ay tutulması bu noktada imdadınıza yetişecek ve size bir karar verdirecek. Bu karar ile beki de hayatınızın dönüm noktasına erişeceksiniz. Artık emeklerinizin karşılığını almanın zamanı geldi.

İkizler Burcu: Aslında çok yetenekli bir insansınız ve artık sahip olduğunuz bu yetenekleri kullanarak hayata geçirmenizin zamanı geldi. Maddi anlamda ne kadar başarılı kararlar verip yatırımlar yapabileceğinizi artık net bir şekilde görebileceksiniz. Artık hayata farklı bir bakış açısı ile bakacak ve bir köprüden geçip, artık değişeceksiniz. Yetenekleriniz doğrultusunda ilerleyerek başarıya yürüyebilirsiniz.

Yengeç Burcu: 17 Temmuz 2019 ay tutulmasının burçlara etkisinden belki de en çok Yengeç burcu etkilenecek. Çünkü hem Yengeç burcunun gezegeni ay; hem de parçalı ay tutulması bu sefer Yengeç burcu’nun yeniden doğduğu dönemde gerçekleşecek. Artık korkularınız ve şüphelerinizle savaşacak ve onlarla başa çıkarak kendinizi geliştirme yönünde adımlar atacaksınız. Artık kendi kabuğunuzdan çıkacaksınız ve çok bağlı olduğunuz insanlardan kopabildiğinizi bile kendinize gösterebileceksiniz. Siz yeter ki gelişmek isteyin; mutluluk hep sizinle olacak.

Aslan Burcu: Son dönemlerde iddialı olduğunuz şeylerle uğraşmaktan, iş hayatının getirdiği sorumluluklardan ve sürekli çalışmaktan dolayı çok yoruldunuz. Artık o yorgunlukların sonucunu alma, başarının tadını çıkartma ve alışılagelmişin dışına çıkma zamanı. Aslında bu dönemin sonrasında daha da iddialı olacaksınız. Sadece biraz esnek olmaya özen gösterin.

Başak Burcu: Hedeflerinizi ve sizin için değerli olan şeyleri planlamanın tam zamanı! Birlikte olduğunuz insanla olan ilişkinizi bir adım daha ileri götürecek, çıkıyorsanız nişanlanacak, nişanlıysanız da evleneceksiniz. Eğer hayatınızda biri yoksa da yakın zamanda çok duygusal bir birlikteliğe adım atacaksınız. Her anlamda ilerleyip zafer kazanacağınız bu dönemde yalnız kalmaktan kaçının.

Terazi Burcu: Kariyerinizde bir adım ileri gidecek; ya da kendinizi iyi yönde değiştireceksiniz. Her zamankinden daha özgür olacağınız bu dönemde, vereceğiniz kararları gönül rahatlığı ile uygulayacaksınız. Kariyer ya da ilişkilerinizle ilgili geçmiş anılarınızı ve bunların size yaptırdığı hataları unutabilirsiniz. Gelecek günler sizin için yeni oluşumları işaret ediyor.

Akrep Burcu: Hayatınızla ilgili önemli bir konuda yeni bir döneme giriyor ve bu noktada kendinizi geliştirmeyi tercih ediyorsunuz. Olaylara bakış açınızın değiştiği bir evrim geçirir gibisiniz. 17 Temmuz 2019 ay tutulmasının sizi bu yönde hareket ettirmesine izin verin. Yaptığınız önemli bir iş birliği ya da elde edeceğiniz başarı sizi umutlandıracak. Artık geçmişin boşa geçtiğine hayıflanmayın; geleceğin umudu ile mutlu olun.

Yay Burcu: Finansal anlamda önemli gelişmeler yaşayabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Maddi anlamda özgür olmayı istiyorsanız, yeni stratejiler geliştirmeniz açısından çok uygun bir dönem. Borçlarınızı rahatça ödeyecek ya da alacaklarınızı rahatlıkla tahsil edebileceksiniz. Yeni bir başlangıç yaşayabilirsiniz. Kazanç elde edebileceğiniz yeni bir döneme girerken, yaşadığınız ilişkide de sorunlarınızı geride bırakıyorsunuz.

Oğlak Burcu. 17 Temmuz 2019 ay tutulması Oğlak burcunda gerçekleşecek. Artık gerçek hayatın rahatlığına da vereceği güvene de sahip olabileceksiniz. İlişkileriniz değişecek ve sizin bu değişime güvenmeniz çok önemli. Bazı fırsatlar elinize geçtiğinde önceden korkuyor ya da şüpheleniyor olabilirdiniz; ama artık bu özelliğinizden vazgeçmelisiniz. Artık hedeflerinize ve ait olduğunuz yere doğru ilerleyin. Belki de bu sizin son şansınız. Onu değerlendirmelisiniz.

Kova Burcu: 17 Temmuz 2019 ay tutulmasının burçlara etkilerinden, hayatınıza yeni bir yön verme isteği ile etkilenebilirsiniz. Artık sizin için önemsiz olan şeylerden kurtulmanın tam zamanı. Sağlıklı yaşam ve beslenme ile ilgili olumlu bir dönemdesiniz; bu anlamda kendinizi desteklemelisiniz. Düşüncelerinizi anlatırken size engel olan zihinsel olumsuzluklarınızı yıkabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Esnek ve yeniliklere açık olun. Bu davranış sizin için önemli bir anahtar niteliği taşıyacak ve size pek çok kapıyı açacaktır.

Balık Burcu: İş hayatınızla ilgili, belki de hiç aklınıza gelmeyen güzel bir gelişme ile karşılaşacaksınız. Evinizde de iş yerinizde de yeni bir düzen kurmak isteyeceğiniz bir döneme giriş yapıyor olabilirsiniz. Aşk hayatınızda çok şanslı bir dönem başlıyor. Üzerinizde baskı oluşturan şeylerden uzak durun. Yeni fikir ya da projelerinizin olumlu sonuçlarını aldıkça mutlu olacaksınız.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.