Acaba Burca Göre Ayrılık Senaryolarında Erkek Partnerinden Nasıl Ayrılır

Bayanların astrolojiye yakınlıkları erkeklere oranla biraz daha fazladır. Bayanlar biriyle birliktelerse, partnerlerinin burcunu öyle ya da böyle öğrenir; ve sonrasında da internette bir burç uyumu araştırması yaparlar. Kendi günlük burç yorumlarını okurken, partnerlerinin günlük burç yorumlarını da okurlar. Burca göre kişilik tasviri yaparlar; bir de burca göre ayrılık senaryosu hazırlarsak, bayanların işi daha kolay olur diye düşündük; ve burca göre ayrılık senaryolarını tüm bayanların kullanımına sunduk. Partnerinin burcuna göre, senden nasıl ayrılacağı hakkında fikir sahibi olmak istiyorsan, bu yazıda kendine uygun olan burcu seçmen yeterli olacaktır…

Koç Burcu: Burca göre ayrılık senaryolarında koç burcu nasıl ayrılır sorusunun cevabını bulmaya çalışalım: Aşk hali Koç Burcu erkeğinde biraz karışıktır; çünkü Koç Burcu erkeğinin aşkta kafası hep karışıktır. Siz bir koç burcu erkeği ile çıkıyorsanız, sizi en başta istemesine karşın, sonrasında sizinle olduğuna pişman olabilir; fakat daha sonra yine sizi isteyebilir; ve döngü yine aynıdır; yine pişman olur… Koç Burcu erkeği aşk adamı olmadığını söyler: oysaki ilişkilerinde garantiyi sevmektedir. Sizden ayrıldığında da rahatça: ”ben sana aşk adamı olmadığımı söylemiştim” diyebilir. Ayrıca Koç Burcu erkeği o kadar soğuk kanlıdır ki, siz kendisiyle kavga ederken o soğukkanlı bir şekilde sizi dinleyebilir; bu durum ise sizi daha çok sinirlendirecektir… Öyle ya; kavga ederken karşıdaki kişinin de sesi soluğu çıkmalıdır ki kavganın tadı çıksın. Kendiniz söyleyip kendiniz duyarsanız daha çok sinirlenirsiniz malum!
Boğa Burcu: Burca göre ayrılık senaryolarını yazmaya devam ederken, sırada Boğa Burcu erkeğinin olduğunu görüyoruz. Boğa burcu erkeği size kelimenin tam anlamıyla tapar. Öyle ki sizi bir Afrodit gibi görebilir. Ancak, aldanmayın; bu Boğa Burcu erkeğinin çok iyi oynadığı bir oyundur. Sizin de kendisine tapmanızı, onu zaman zaman şımartmanızı ister. Yapabilirseniz eğer de mutlaka bir hata bulup sizi eleştirir. Boğa Burcu erkeği ayrılığı da bilmez. Sizden bir türlü ayrılmaz. Ama Boğa Burcu erkeği size hayatı öyle bir çekilmez kılar ki, siz ondan ayrılmak için binbir türlü yollar bulmaya çalışır; ve sonunda ayrılırsınız.
İkizler Burcu: Burçlara göre ayrılık senaryosu yazmaya devam ederken sırada İkizler Burcu erkeğini görüyoruz. İkizler Burcu erkeğinin mükemmel bir sevgili olduğunu; ve İkizler Burcu erkeği ile mükemmel bir ilişki yaşayabileceğinizi aklınızdan çıkartmamalısınız. İkizler Burcu erkeği sevdiğinde tam sever; ama sevgisini nefret edermişçesine göstermekten de zevk alır. Bu da İkizler Burcu erkeğinin tutkusu… Sizi oyuncağı gibi gören ikizler burcu erkeği sizden sıkıldığında da kendisine başka bir oyuncak bulmakta zorlanmayacaktır. O halde, İkizler Burcu erkeğinden alacağınız ilk ayrılık sinyalinde siz ondan ayrılmayı tercih etmelisiniz. Aksi halde İkizler Burcu erkeği sizi tüketir.
Yengeç Burcu: Yengeç Burcu erkeği burçlara göre ayrılık senaryosunda yalnızlıktan en çok korkan burç olarak karşımıza çıkmaktadır. Yengeç Burcu erkeği karşısındaki kişiyi kelimenin tam anlamı ile terk edemez; sürekli bir gel git durumu yaşar. Buna rağmen karşısındakine de şu mesajı vermekten çekinmez: Seni istemiyorum; ama sen yine de benim hayatımda olmalısın… Yengeç Burcu erkeği kendisine yeni birisini bulduğu anda, ondan hiç bir şekilde haber alamazsınız… Yengeç Burcu erkeği ayrıca, yaşadığı ilişkide oldukça karmaşık duygular yaşar; çok sık sorunlarla karşılaşır; ve karşılaştırır; aynı zamanda da bu sorunların, karşı tarafta değil de kendisinde olduğunu bilir; ve bunu size yansıtır.
Aslan Burcu: Aslan Burcu erkeği kendisini imkansızın peşinde koşturmaya alışmıştır. Burca göre ayrılık senaryolarına baktığımızda, aslan burcu erkeğinin ayrılırken çok soğukkanlı olduğunu görürsünüz. Hep ama hep siz suçlusunuzdur. Öyle ki, sizi suçlu olduğunuza inandırabilir. Hatalı olduğunuza kendiniz bile inanmış bir şekilde Aslan Burcu erkeğini kendinize döndürmeye çalışırken, o başkasının peşinden gitmeye başlamıştır. Aslan Burcu erkeğinin kolay hedeflerin peşinden kesinlikle koşmadığını da belirtmemiz gerekmekte.
Başak Burcu: Başak Burcu erkeği kendisi için her zaman en mükemmeli aramaktadır. Başak Burcu erkeği bir anda ayrılık kararı verir; ve kesinlikle size bir ayrılık konuşması yapma gereksinimi de duymaz. Bununla birlikte, eğer yalnız değilse, ve yanında birileri varsa, sizi hafızasından çoktan silmiştir. Asla incelik beklenmemesi gereken bir burç olan Başak Burcu erkeği, sizi özlediğinde de hiç bir şey yokmuş gibi bu duygusunu dile getirerek sizi yanına çağırabilir…
Terazi Burcu: Burçlara göre ayrılık senaryolarında sıradaki burç Terazi. Terazi Burcu erkeği hem despottur; hem de gerçekçidir. Terazi Burcu erkeğine uyum sağlamadığınız anda sizi bir kalemde silmeyi göze alabilecek türden bir erkektir. Terazi Burcu erkeği ayrılırken, geçmişteki bütün hatalarınızı sizin yüzünüze vururken, bununla da kalmaz; ve size derinden bir aşk acısı çektirmeden de içi rahat etmeyecektir. Terazi Burcu erkeği ile bu anlamda uyumlu olmaya çalışmanız önemli.
Akrep Burcu: Akrep Burcu erkeği için yazılan ayrılık senaryosuna baktığımızda karşımıza ayrılık senaryosu ile birlikte çalan tehlike çanları çıkıyor. Akrep Burcu erkeği partnerine soğuk davrandığı günden itibaren ayrılık sinyalerini vermiştir; ancak, sizden hemen ayrılmaz. Akrep Burcu erkeği ayrılmadan önce soğuk davranır, gülmez, depresif tavırlar takınır. Sonrasında da Akrep Burcu erkeği sizi kendisinden öyle bir soğutur ki arada uçurum boyutunda mesafeler oluşur. En son sizin kendisini bir daha asla aramak ya da görmek istemediğinizden emin olduktan sonra sizden ayrılır. Çünkü Akrep Burcu erkeği asla geçmişten bir iz taşımak istemez kendirsinde. Akrep Burcu erkeği kesinlikle size bunu hissettirecektir.
Yay Burcu: Yay Burcu erkeğinin ayrılık senaryosu da bir o kadar kötü. Yay Burcu erkeği ayrılırken size kendinizi mutlaka zavallı hissettirecektir. Her şey Yay Burcu erkeğinin istediği gibi olmalıdır ilişkide. Yay Burcu erkeği sizden ayrılırken, sizin kendisini yeniden isteyeceğinizden de o kadar çok emindir ki, sizi ne kadar üzse de ne kadar kırsa da sizin ona döneceğinize olan inancını hiç bir zaman kaybetmeden, hep daha beterini yapmaktadır.
Oğlak Burcu: Oğlak Burcu erkeğinin evcimen bir erkek olduğu iddia edilmekte. Burçlara göre ayrılık senaryosu yazmaya devam ederken karşımıza çıkan oğlak burcu erkeği, nedendir bilinmez ama, ilişkisini bitirirken vicdan azabı çeker. Çekilen Vicdan azabı ile size yakınlaşır. Siz de Oğlak Burcu erkeğinin yeniden sizinle olmak istediğini düşünürsünüz… Buna aldanmayın, Oğlak Burcu erkeği ilişkisini o kadar hoyrat yaşamıştır ki, sadece kendisini iyi olduğuna inandırmaya çalışıyordur. Oğlak Burcu erkeğine herhangi bir koşulda inanmamanız gerektiğini aklınızın bir köşesine yazmazsanız, daha çok üzülürsünüz…
Kova Burcu: Kova Burcu erkeğinin Burçlara göre ayrılık senaryosuna baktığınızda, diyebilirsiniz ki: ”Ben onu terk etmemeliyim; o beni terk etsin…” Ve Kova Burcu erkeği ayrılırken, kelimenin tam anlamı ile çektiği acıyı size oldukça net ifade edecektir. Koca Burcu erkeği ayrılırken, size hala aşık olduğunu, sizi ölene kadar seveceğini söyleyecektir; ancak yine de gidecektir. Kova Burcu erkeği ayrılırken siz kendinizi bir tiyatro oyuncusu olarak görebilirsiniz…
Balık Burcu: Balık Burcu erkeğinin, ilişkiye nasıl başlarsa öyle de ayrıldığı söylenmekte. Balık Burcu erkeği ayrılırken nedenleri gerekçeleri yoktur. Bittiyse bitmiştir,sizinle arkadaş kalacağını düşünür; sizin de öyle düşündüğünüzü sanar. Balık Burcu erkeğinden bir ayrılık konuşması beklemeyin. Hayatına kaldığı yerden devam edecektir Balık Burcu erkeği… Ancak, Balık Burcu erkeğinin, ilişki sırasındaki sabrı da görülmeye değerdir. Elbete ki bardak bir yerde taşacak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası