Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Burçlara Göre Ayrılık Bahaneleri

Burçlara göre ayrılık bahaneleri şeklinde bir şeyin var olduğunu sevgilinize ya da eşinize söylerseniz muhtemelen size güler. Ama bilmez ki onun da sistemi astrolojiye göre çalışıyor. Ve bir gün sizden ayrılmak isteyen o olursa buna göre ayrılacak. Tabi kendisini burcunun yönettiğini kabul etmeyecek. Malum erkekler yönetilmezler, sözümüz ona… 🙂

Kadınların ise astrolojiye olan ilgileri erkeklerden daha fazladır. Ve bunu herkes bilir. Biz kadınlar, burçlara göre ayrılık bahaneleri vardır der ve buna tüm kalbimizle inanırız. Ve aslında güzel haber, bunu bilirsek, partnerimizin bize karşı sergileyeceği tavrı önceden şekillendirebilir; onunla burcuna göre oynarız. O buna ihtimal bile vermiyorken hem de…

Erkekler Nasıl Ayrılır
Burçlara Göre Ayrılık Bahaneleri

Hayatınıza bir erkek girecekse ilk olarak onun burcunu öğrenir ve internet ortamından burç uyumu araştırmaları yapmaya başlarsınız öyle değil mi? Kendi burç yorumunuzu günlük olarak okurken onunkini de okursunuz. Ayrılma şekillerini de bilirseniz, ilişkinizi tamamen doğru yolda ilerletmiş olursunuz aslında.

Ya da belki onun bahane edeceği ayrılık nedenleri sizde mevcuttur. Dolayısı ile o ilişkiye başlamaz; belki de hayatınızı kurtarırsınız. Sizin için tabiri caizse deli olan bir erkeği, hayatınızda istemediğinizi ona söylediğinizde onun tepkisine hiç şahit oldunuz mu? Denemenizi öneriyoruz. Korkmayın onu reddettiniz diye yalnız sürmezsiniz hayatınızı.

Burçlara Göre Ayrılık Bahaneleri
Burçlara Göre Ayrılık Bahaneleri

O halde burçların ayrılık senaryolarını öğrenme vaktimiz gelmiş demektir. MaviBoncuğum takipçisi olarak bu da en doğal hakkınız zaten. Yakın zamanda gerçekleşen gezegen kombinasyonları hakkında paylaşımlardan bazılarının başlıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

Merkür Koç burcunda 2024
• Venüs Balık burcunda 2024
• Balık burcunda Yeni Ay 2024
• Başak burcunda Dolunay 2024
• Güneş Balık burcunda 2024

Burçlara Göre Ayrılık Bahaneleri

Burçlara göre ayrılık bahaneleri, aslında onların tamamen kişilikleri ile alakalıdır. Peki hangi burç hangi bahane ile ayrılır?

Hangi Burç Neden Ayrılır
Burçlara Göre Ayrılık Bahaneleri

Burçlara göre ayrılık bahaneleri hakkında kısaca ve maddeler halinde bilgiler verip, sonrasında konuyu daha detaylı ele alabiliriz.

Burçlara Göre Ayrılık Bahaneleri

• Koç Burcu: Aslında çok çabuk sıkılan bu burç için, onun her dediğini yapmanız da onu sahiplenmeniz de avucunda olduğunuzu bilmesi de… kısacası her şey onun için ayrılık nedeni olabilir.

• Boğa Burcu: Her ne kadar zor ayrılan bir burç olsa da maddiyat onun için önemlidir. Maddi anlamda yanlış kararlar vermeniz, onun için ayrılık bahanesi olabilir. Bir de cinsl anlamda yeterli gelmezseniz sizden ayrılabilir.

• İkizler Burcu: Çok çabuk unutan bu burç, korumacı, kıskanç ve sahiplenen partnerinden her an ayrılabilir.

• Yengeç Burcu: Çabuk soğuyan bu burç, sizin düşündüğü gibi biri olmadığınızı fark ederse, hırçın, şefkatsiz… olduğunuzu görürse sizden hemen ayrılabilir.

• Aslan Burcu: Gururunu incitir, onu eleştirir, takdir etmez ve desteklemezseniz sizden ayrılabilir ve kolay kolay da size geri dönmez.

• Başak Burcu: Başak burcu için, dikkatli, özenli, sevecen, kültürel birikimin olmaması gibi nedenlerin varlığında her an hazırdır. Ancak kalp de kırmaz.

• Terazi Burcu: Saygın, bakımlı, modern… olmamanız onun için ayrılık nedeni sayılıp, nezaketini de bozmamak adına konuşmadan terk eder.

• Akrep Burcu: Kontrolü kaybettiğini düşündüğü her an ayrılabilen bu insan, ayrıldığı kişiyi de acılar içerisinde bırakır.

• Yay Burcu: Gezmeyi sevmeyen, başka kültürlerle ilgilenmeyen, akıllı olmadığını belli eden… insanlardan hızlı bir şekilde ayrılan bu burç arkasına bile bakmaz.

• Oğlak Burcu: En zor ayrılan burçtur. Sizi benimsemişse kolay kolay ayrılmaz. Ancak ailesi hakkında olumsuz konuşur ve maddi anlamda dikkatsiz davranırsanız ayrılması kaçınılmaz olabilir.

• Kova Burcu: Onu istemediğinizi söylerseniz sizden ayrılabilir. Onu kısıtlar, hesap sorar, arkadaşlarına karışırsanız yine ayrılması muhtemeldir.

• Balık Burcu: Onun duygusal dünyasını biraz sarsmanız, sizden ayrılması için yeterlidir. Bahaneye de sebebe de ihtiyacı yoktur.

Koç Burcu Ayrılık Bahaneleri

Koç burcu ayrılık bahaneleri arştırılırken soralım: koç burcu nasıl ayrılır? Aşk hali Koç Burcu erkeğinde biraz karışıktır. Çünkü Koç Burcu erkeğinin aşkta kafası hep karışıktır. Siz bir koç burcu erkeği ile çıkıyorsanız, sizi en başta istemesine karşın, sonrasında sizinle olduğuna pişman olabilir. Fakat daha sonra yine sizi isteyebilir. Ve döngü yine aynıdır. Yine pişman olur…

Koç burcu ayrılık bahaneleri ve burçlara göre ayrılık bahaneleri hakkında bilgi vermeye devam ederken şunu da belirtmeliyiz: Koç Burcu erkeği aşk adamı olmadığını söyler. Oysa ki ilişkilerinde garantiyi sevmektedir.

Sizden ayrıldığında da rahatça: ”ben sana aşk adamı olmadığımı söylemiştim” diyebilir. Ayrıca o kadar soğuk kanlıdır ki siz kendisiyle kavga ederken o soğukkanlı bir şekilde sizi dinleyebilir. Bu durum ise sizi daha çok sinirlendirecektir…

Öyle ya kavga ederken karşıdaki kişinin de sesi soluğu çıkmalıdır ki kavganın tadı çıksın. Kendiniz söyleyip kendiniz duyarsanız daha çok sinirlenirsiniz malum!

Boğa Burcu Ayrılık Bahaneleri

Boğa Burcu Ayrılık bahaneleri var sırada. Boğa burcu erkeği size kelimenin tam anlamıyla tapar. Öyle ki sizi bir Afrodit gibi görebilir. Ancak aldanmayın. Bu, onun çok iyi oynadığı bir oyundur. Sizin de kendisine tapmanızı, onu zaman zaman şımartmanızı ister.

Aksi halde Boğa burcu ayrılık bahaneleri bulmakta zorlanmaz. Yapabilirseniz eğer de mutlaka bir hata bulup sizi eleştirir. Ayrılığı da bilmez. Sizden bir türlü ayrılmaz. Ama size hayatı öyle bir çekilmez kılar ki siz ondan ayrılmak için binbir türlü yollar bulmaya çalışır ve sonunda ayrılırsınız.

Yani burçlara göre ayrılık bahaneleri hakkında bilgi verirken şunu belirtmeliyiz ki: Boğa burcu erkeğinden siz ayrılırsınız…

İkizler Burcu Ayrılık Bahaneleri

İkizler burcu ayrılık bahaneleri söz konusu olduğunda ise önce onun mükemmel bir sevgili olduğunu ve onunla mükemmel bir ilişki yaşayabileceğinizi aklınızdan çıkartmamalısınız. O sevdiğinde tam sever. Ama sevgisini nefret edermişçesine göstermekten de zevk alır.

Bu da onun tutkusu diyebiliriz… ikizler burcu ayrılık bahaneleri söz konusu olduğunda sizi oyuncağı gibi gören ikizler burcu erkeği sizden sıkıldığında da kendisine başka bir oyuncak bulmakta zorlanmayacaktır. O halde ondan alacağınız ilk ayrılık sinyalinde siz ondan ayrılmayı tercih etmelisiniz. Aksi halde tam anlamıyla sizi tüketir. Burçlara göre ayrılık bahaneleri verirken bu da size tüyomuz olsun.

Yengeç Burcu Ayrılık Bahaneleri

Yengeç burcu ayrılık bahaneleri söz konusu olduğunda, Yengeç burcu erkeğinin yalnızlıktan en çok korkan burç olduğunu söyleyebiliriz. Karşısındaki kişiyi kelimenin tam anlamı ile terk edemez. Sürekli bir gel git durumu yaşar. Buna rağmen karşısındakine de şu mesajı vermekten çekinmez: Seni istemiyorum. Ama sen yine de benim hayatımda olmalısın…

Yengeç burcu ayrılık bahaneleri hakkında bilgilere göz atarken Yengeç Burcu erkeği kendisine yeni birisini bulduğu anda, ondan hiç bir şekilde haber alamayacağınızı da belirtmeliyiz… Ayrıca yaşadığı ilişkide oldukça karmaşık duygular yaşar.

Çok sık sorunlarla karşılaşır. Ve karşılaştırır. Aynı zamanda da bu sorunların, karşı tarafta değil de kendisinde olduğunu bilir. Ve bunu size yansıtır. Burçlara göre ayrılık bahaneleri Yengeç burcu için bu şekildedir.

Aslan Burcu Ayrılık Bahaneleri

Aslan Burcu ayrılık bahaneleri: Aslan Burcu erkeği kendisini imkansızın peşinde koşturmaya alışmıştır. Burçlara göre ayrılık bahaneleri söz konusu olduğunda, onun ayrılırken çok soğukkanlı olduğunu görürsünüz. Hep ama hep siz suçlusunuzdur. Öyle ki sizi suçlu olduğunuza inandırabilir.

Hatalı olduğunuza kendiniz bile inanmış bir şekilde onu kendinize döndürmeye çalışırken, o başkasının peşinden gitmeye başlamıştır. Onun kolay hedeflerin peşinden kesinlikle koşmadığını da belirtmemiz gerekmekte. Aslan burcu ayrılık bahaneleri arasında bunların yer aldığını söylesek kabul de etmezler.

Başak Burcu Ayrılık Bahaneleri

Başak Burcu ayrılık bahaneleri ise şu şekilde açıklanabilir: Başak Burcu erkeği kendisi için her zaman en mükemmeli aramaktadır. O bir anda ayrılık kararı verir ve kesinlikle size bir ayrılık konuşması yapma gereksinimi de duymaz. Bununla birlikte, eğer yalnız değilse ve yanında birileri varsa, sizi hafızasından çoktan silmiştir.

Başak burcu ayrılık bahaneleri hakkında bilgi sahibi olurken onlardan asla incelik beklenmemesi gereken bir burç olan Başak Burcu erkeği, sizi özlediğinde de hiç bir şey yokmuş gibi bu duygusunu dile getirerek sizi yanına çağırabilir… Burçlara göre ayrılık bahaneleri bu anlamda Başak için biraz karışıktır.

Terazi Burcu Ayrılık Bahaneleri

Terazi Burcu ayrılık bahaneleri: Burçlara göre ayrılık bahaneleri anlatırken sıradaki burç Terazi. Terazi Burcu erkeği hem despottur hem de gerçekçidir. Ona uyum sağlamadığınız anda sizi bir kalemde silmeyi göze alabilecek türden bir erkektir.

Ayrılırken geçmişteki bütün hatalarınızı sizin yüzünüze vurur. Terazi burcu ayrılık bahaneleri bununla da kalmaz ve size derinden bir aşk acısı çektirmeden de içi rahat etmeyecektir. Onunla bu anlamda uyumlu olmaya çalışmanız önemli. Yapamayacaksanız bu ilişkiye hiç başlamayın daha iyi. Ama başarabilirseniz onunla muhteşem bir ilişki yaşarsınız.

Akrep Burcu Ayrılık Bahaneleri

Akrep Burcu ayrılık bahaneleri söz konusu olduğunda karşımıza ayrılık senaryosu ile birlikte çalan tehlike çanları çıkıyor. Çünkü o partnerine soğuk davrandığı günden itibaren ayrılık sinyalerini vermiştir. Ancak sizden hemen ayrılmaz. Ayrılmadan önce soğuk davranır, gülmez, depresif tavırlar takınır…

Akrep burcu ayrılık bahaneleri sonrasında da sizi kendisinden öyle bir soğutur ki arada uçurum boyutunda mesafeler oluşur. En son sizin kendisini bir daha asla aramak ya da görmek istemediğinizden emin olduktan sonra sizden ayrılır. Çünkü Akrep Burcu erkeği asla geçmişten bir iz taşımak istemez kendisinde. Kesinlikle size bunu hissettirecektir. Burçlara göre ayrılık bahaneleri Akrep için bu şekilde diğerlerinden ayrılır.

Yay Burcu Ayrılık Bahaneleri

Yay Burcu ayrılık bahaneleri de bir o kadar kötü. Çünkü o ayrılırken size kendinizi mutlaka zavallı hissettirecektir. Her şey onun istediği gibi olmalıdır ilişkide. Sizden ayrılırken, sizin kendisini yeniden isteyeceğinizden de o kadar çok emindir ki sizi ne kadar üzse de ne kadar kırsa da sizin ona döneceğinize olan inancını hiç bir zaman kaybetmeden, hep daha beterini yapmaktadır.

Burçlara göre ayrılık bahaneleri, Yay burcu ayrılık bahaneleri kapsamında bu şekildedir.

Oğlak Burcu Ayrılık Bahaneleri

Oğlak Burcu ayrılık bahaneleri: Oğlak Burcu erkeğinin evcimen bir erkek olduğu iddia edilmekte. Burçlara göre ayrılık bahaneleri yazmaya devam ederken karşımıza çıkan bu erkek, nedendir bilinmez ama ilişkisini bitirirken vicdan azabı çeker. Çekilen Vicdan azabı ile size yakınlaşır. Siz de onun yeniden sizinle olmak istediğini düşünürsünüz…

Oğlak burcu ayrılık bahaneleri hakkında bilgi edindiğinize göre buna aldanmayın. O ilişkisini o kadar hoyrat yaşamıştır ki sadece kendisini iyi olduğuna inandırmaya çalışıyordur. Ona herhangi bir koşulda inanmamanız gerektiğini aklınızın bir köşesine yazmazsanız, daha çok üzülürsünüz…

Kova Burcu Ayrılık Bahaneleri

Kova Burcu ayrılık bahaneleri hakkında bilgi sahibi olmak istediğimizde diyebilirsiniz ki: ”Ben onu terk etmemeliyim. O beni terk etsin…’ Ve o ayrılırken kelimenin tam anlamı ile çektiği acıyı size oldukça net ifade edecektir.

Kova burcu ayrılık bahaneleri hakkında konuşırken size hala aşık olduğunu, sizi ölene kadar seveceğini söyleyecektir. Ancak yine de gidecektir. Ayrılırken kendinizi bir tiyatro oyuncusu olarak görebilirsiniz… burçlara göre ayrılık bahaneleri Kova burcunu bu şekilde diğer burçlardan ayırır.

Balık Burcu Ayrılık Bahaneleri

Balık Burcu ayrılık bahaneleri: Balık Burcu erkeğinin, ilişkiye nasıl başlarsa öyle de ayrıldığı söylenmekte. O ayrılırken nedenleri gerekçeleri yoktur. Bittiyse bitmiştir. Sizinle arkadaş kalacağını düşünür. Sizin de öyle düşündüğünüzü sanar.

Balık burcu ayrılık bahaneleri hakkında bilgi aldığınıza göre ondan bir ayrılık konuşması beklemeyin. Hayatına kaldığı yerden devam edecektir… Ancak onun, ilişki sırasındaki sabrı da görülmeye değerdir. Elbete ki bardak bir yerde taşacak…

Burçlara göre ayrılık bahaneleri bu şekilde. Hayatınızdaki erkeği bu bilgilerle yönetebilmeniz oldukça kolay. O halde hadi kolları sıvayın ve seviyorsanız kaybetmemek için çabalayın.

Burçlar Ne Kadar Sürede Unutur?

Burçlar ne kadar sürede unutur? Belki de burçlara göre ayrılık bahaneleri sonrasındaki en çok merak ettiğimiz konu budur. “Beni ne kadar sürede unutur? Ne zaman hayatına yeni birini alır? Yeni biriyle başlasa bile beni unutur mu yoksa hala kalbinde miyimdir?…”

Burçlar ne kadar sürede unutur? Hemen yanıtlayalım.

• Koç burcu : 5 Hafta

• Boğa burcu : 7 Ay

• İkizler burcu : 1 Gün

• Yengeç burcu : 3 Yıl

• Aslan burcu : 1 Yıl

• Başak burcu : Unutamaz

• Terazi burcu : 5 Gün

• Akrep burcu : 2 Gün

• Yay burcu : 5 Saniye

• Oğlak burcu : 6 Hafta

• Kova burcu : 3 Hafta

Balık burcu : 3 Ay

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.