0

Adaçayı Yakmak Ne İşe Yarar?

Bu yazımızda sizlere, son günlerde oldukça gündemde olan adaçayı yakmak ile ilgili bilgilerden söz etmeye çalışacağız. Adaçayı yakmak ne işe yarar; ve adaçayı nasıl yakılır gibi soruların yanıtlarını yazımız içerisinde bulabilirsiniz. Hem negatif enerjiyi aldığı, ve hem de dileklerin gerçekleşmesini sağladığı belirtilen adaçayı yakmak ile ilgili bilgileri almak için gelin daha fazla zaman kaybetmeyelim…

Adaçayı Yakmak Ne İşe Yarar?

Genellikle evde yapılan bu işlem, evdeki negatif enerjinin ortamdan gönderilmesini sağlar. Bu ne işe yarar derseniz, kendinizi artık, sürekli uyumak isterken bulmaz, sürekli üşengeç tavırlar sergilemezsiniz. Bulunduğunuz ortamda sürekli huzursuzluk duymaz, tartışmalar yaşamazsınız. İşleriniz ters gitmez, kısmetin kapandığı gibi düşüncelere neden olan unsurlardan kurtulursunuz.

Adaçayı yakmak sadece buna değil, bunun yanında, dileklerin gerçekleşmesine de neden olur… Bu durum biraz önce sözünü etmiş olduğumuz negatif enerjinin, dileklerin gerçekleşmesine engel olmasından kaynaklanmaktadır. Adaçayı yakıp negatif enerjiden kurtulunca, dileklerin gerçekleşmesi için bir engel kalmaz, ve dilekler de gerçekleşebilir.

Adaçayı Nasıl Yakılır?

Eski bir kabın içerisine adaçayını, yaprak, çiçek, sap gibi, her bir bölümü ile birlikte rulo haline getirerek koyun. Sonra kabı ocağın üzerine koyup yakmaya başlayın. Adaçayının dumanı tütmeye başladığında kabı alın, ve evin en dip köşesinden başlayarak, dış kapısına kadar, Nas sureti, ve Felak suresini okuyarak gezdirin. Evin en dip köşelerini bu sırada tütsülemeyi de unutmayın, yüklük, gardrop içi, yatak, ve koltukların altı dahi bu anlamda unutulmamalıdır.

Sabaha karşı saatlerde adaçayı yakmak, günün diğer saatlerine göre daha etkili olacaktır. Bu uygulamayı ayda bir kere gerçekleştirebilirsiniz, ancak, bunun dışında her ihtiyaç duyduğunuzda da yapabileceğinizi unutmamalısınız…


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.