Home » Sağlık » İbrahim Saraçoğlu’ndan Gelen Soğan Kürü Bayanlar İçin

İbrahim Saraçoğlu’ndan Gelen Soğan Kürü Bayanlar İçin

Sağlıklı yaşamı yaşam tarzı haline getirmiş olan kişiler, her gün, televizyonlarda, farklı sağlıklı yaşam uzmanlarından çeşitli kür tarifleri almakta; ve bu kürleri uygulamaktadırlar. Sağlıklı yaşamın doğadan geldiğine inanan doktorlarımızdan bir tanesi de İbrahim Saraçoğlu’dur. Pek çok televizyon programında görebileceğimiz İbrahim Saraçoğlu, kişileri kendisine inandırabilen, doğal; ve doğal olduğu kadar da bilgisinden sual edilmemesi gereken sağlıklı yaşam uzmanlarımızdan bir tanesidir. İbrahim Saraçoğlu: ”evelallah” demekte; ve kürlerini, kendisine inanan; ve güvenen insanlar ile paylaşmaktadır. İbrahim Saraçoğlu kürlerini denemek isteyenlere tavsiyemiz ise şudur: size doğadan; ve doğal ürünlerden herhangi bir zarar gelmeyecektir. Yapmanız gereken tek şey, İbrahim Saraçoğlu kürlerini, anlatıldığı şeklin dışına çıkmadan uygulayabilmektir.

<

Bu yazımızda sizlere, İbrahim Saraçoğlu'nun soğan küründen bahsedeceğiz. Soğan kürü, kadınların miyom sorunları açısından; ve menapoz döneminde yaşadıkları sıkıntılar açısından kendilerine faydalı olabilecek kürlerden bir tanesidir. Bu nedenle, soğan küründen mutlaka faydalanmanızı tavsiye ediyor; ve İbrahim Saraçoğlu soğan küründen, sizlere bahsetmeye başlıyoruz:
Soğan kürü nasıl hazırlanır? İçerisinde klor bulunmayan, yaklaşık bir bardaklık, suyu kaynatıyoruz. Bir bardak su ortalama 250 gram gelmektedir. Suyumuz kaynamak üzere beklenirken, bir adet orta boy yemeklik kuru soğanın, en dışındaki, açık kahverengi ince kabuğunu soyuyor; ve kuru soğanımızı, soğan kürü için dörde; ya da altıya bölüyoruz. Soğan kürü için kaynamakta olan suyun içine, soğan kürü için sadece en dış kabuğunu soyup böldüğümüz soğanı atıyor; ve kaynamaya devam etmesi için bırakıyoruz. Soğan kürü için kaynamakta olan soğan ve suyun, içerisinde bulunduğu kabın kapağını kapatarak, beş dakika kaynamasını sağlıyoruz. Beş dakika kaynayan soğanlı suyu ocaktan alıyor; ve ılıması için bir kenarda bekletiyoruz.
İbrahim Saraçoğlu soğan kürü için kaynattığımız su ve soğan karışımı ılıdıktan sonra, suyu süzerek soğanından ayırıyor; ve öğle yemeğimizi yemeden 10 dakika önce, soğan suyunu ılık bir şekilde içiyoruz. İbrahim Saraçoğlu'nun soğan kürünü, aynı şekilde hazırlayarak, akşam yemeğinden 10 dakika önce de içiyoruz. Ancak, unutmayın, öğlen hazırladığınız soğan suyunu akşam da içmiyorsunuz; akşamki soğan kürü için hazırlanacak soğan suyu da yine taze olarak yapılmalıdır.
İbrahim Saraçoğlu ekliyor: soğan kürünü, onbeş gün boyunca düzenli olarak uygulamanız gerekmektedir. Dikkat etmeniz gereken başka bir konu da, soğan kürü için kullanacağınız soğanın, kırmızı ya da mor olmaması gerektiğidir. Kırmızı ve mor soğan, amacınıza uygun soğanlar değildir. Sağlıklı yaşam çin, İbrahim Saraçoğlu'nun tarifi ile uygulayacağınız soğan kürü, sizi sağlığınıza kavuşturacaktır; özellikle bayanlar için belirtilmiş olan bu soğan kürünü yapmaktan çekinmeyiniz.

ibrahim saraçoglu sogan kürü, ender saraç soğan kürü nasıl yapılır, sogan kürü nasıl yapılır, soğan kürü nasıl kullanılır, soğan kürü nasıl hazırlanır ibrahim saraçoğlu, İbrahim saraçoğlusoğankürü, ibrahim saracoglu sogan kürü tarifi, İbrahim saraçoğlu kürleri miyom, ibrahim saraç oğlu soğan kürü, endometriosis sogan kuru yapanlar

commentscomments

  1. rose diyor ki:

    adetten kaç gün sonra olmalı bu soğan kürü ve vajinal akıntı için iyi mi? gastritt varsa midede başka bir kür önereblr misiniz

  2. hafize diyor ki:

    sogan kurunu uyguladim ama tansiyonumu dusuruyor ne yapmaliym

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Gizlilik Politikası